ТЕЛК

  • 46 031
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
моля ви спешно ми е ако мойетев пишета на e-mail

# 31
# 32
  • Мнения: 804
марто12,дай повече информация за случая.Кой е преценил,че на човека му няма нищо? Онкологичните заболявания нямат външни симптоми,но за тях се дава от 91-100% инвалидност. Питам,защото не е добра идея да казваш,че му няма нищо на човек, а да се окаже,че има...и то доста сериозно.

# 33
Трябва ли да ходим до ТЕЛК за продължаване на срока който изтече октомври2007 г и нямаме насрочена дата за явяване отново? какво се прави при този случай?Пак ли ще чакаме до 2012 г. newsm78

# 34
  • Мнения: 3 743
Трябва ли да ходим до ТЕЛК за продължаване на срока който изтече октомври2007 г и нямаме насрочена дата за явяване отново? какво се прави при този случай?Пак ли ще чакаме до 2012 г. newsm78

Трябваше поне 1 месец преди да изтече срока, да подадеш молба за преосвидетелстване. Отиди сега да я подадеш на ул. Макариополски (ако сте от София)

# 35
Благодаря! А молбата къде трябва да се подаде - в ТЕЛК ЛИ? Аз съм от село и не  може ли по пощата да се изпрати? А  на какъв адрес? Благодаря предварително за отговора!

# 36
  • Мнения: 3 743
Благодаря! А молбата къде трябва да се подаде - в ТЕЛК ЛИ? Аз съм от село и не  може ли по пощата да се изпрати? А  на какъв адрес? Благодаря предварително за отговора!

Мисля, че не може по пощата, но не съм съвсем сигурна. Ще трябва да отидеш до районния ТЕЛК. Ако можеш звънни по телефона, за да ти дадат точна информация къде да отидеш.

# 37
  • Мнения: 2 232
Нашият ТЕЛК свършва на 1.02.08г., време ли е вече да го подновявам според вас или др. месец? И само с копие и оригинал ли трябва да се отиде, нещо друго трябва ли?

# 38
  • Мнения: 384
Deja Vu -трябва един месец преди да изтече срока  да подадеш молба за преосвидетелстване,етапна епикриза  която се взема от личната лекарка,копие от експертното решение и оригинал за сверяване ,всички изследвания и епикризи на детето ако има нови такива,папка.За друго не се сещам ,поне на нас ни искаха само това.

# 39
  • Мнения: 2 232
VIVIA - благодаря ти, ще гледам другият месец преди празниците да го задействам, че не обичам да гоня последният момент.

# 40
  • Мнения: 3 743
За преосвидетелстване ние подавахме само молба с копие от ТЕЛК-а. След това получихме писмо с датата и часа, когато трябва да се явим пред комисията и в това писмо пишеше какви документи и изследвания да носим.

# 41
  • Мнения: 263
А дали някой може да ми каже къде е ТЕЛК-а във Варна?

# 42
  • София
  • Мнения: 2 262
Дежа вю и на Мишо тогава му изтича ТЕЛК-а, аз мислех януари да подам, но май си права декември да е!

# 43
  • Мнения: 3 540
Във Варна има две телк комисии.Едната е към окръжна болница ,а другата към терапията.

# 44
Моля, ако някой може да ми отговори на 1 въпрос.
През м.06.2006г минахме на ТЕЛК в Бургас за астма, но ни дадоха 30%, от Релк в София след обжалване пак 30%.Обаче от 2-3 месеца детето ми почна много често с пристъпите, мога ли да подам молба за повторно явяване на ТЕЛК.Ще Ви бъда много благодарна, ако някой може да ми изясни.

Общи условия

Активация на акаунт