много ниско го нося.

  • 547
  • 8
  •   1
Отговори
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
усещам бебето много ниско точно над срамната кост,това нормално ли е newsm78,че както съм с контракций и се притеснявам а съм чак след две седмици на док.

# 1
  • Мнения: 724
Здрасти Hug
И аз там го усещам ходих на доки каза че няма проблем.Леко бременеене  bouquet

# 2
  • Мнения: 747
Така го износих безпроблемно. Но се консултирай и се пази! Леко бременеене.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Нормално е - това не значи че го носиш ниско. Успокой се, всичко ще е наред. Peace

# 4
  • на пистата
  • Мнения: 5 826
доно Praynigблагодаря ви,малко се поуспокоих,че не съм само аз.

# 5
  • Мнения: 201
И моят корем беше много ниско, но ако се пазиш - няма проблем.Аз самата спрях всякакви пътувания от 6-я месец,т.к.получавах контракции.Износих нормално. Успех и на теб , но се консултирай с лекаря си , за да си спокойна.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 398
Така го износих безпроблемно. Но се консултирай и се пази! Леко бременеене.

И аз  Peaceно наистина се пази повече.

# 7
  • Мнения: 1 586
и аз го носих много ниско и постоянно го усещах когато станех,все едно нещо ме подпира.Консултирай се с лекар защото при мен имаше и къса шийка и от седмият месец до самото раждане трябваше да лежа и да избягвам движения.но ако всичко е наред с шийката ти значи просто го носиш по-ниско и това вече не е страшно Tiredо раждане и успех Peace Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 154
Моят корем също беше нисичко и внимавах малко повечко.Ако много се притесняваш просто се консултирай с лекаря си и всичко ще бъде наред.Леко бременеене и най вече леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт