Стените в коридора.......КАКВИ?

  • 19 901
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Ние сме с релефна мазилка, сами си я слагахме. Здрава е, не се драска и може да се мие.

# 16
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ние сме с латекс, много ни се искаше с мазилки, но хлапето ни сега расте и тепърва има да мърля, и дори сега без да прави такива неща, аз с вкарването и изкарването на количката вече го съсипах и не съжалявам че го оставихме на латекс.Сега ще правим и преустройства в кухнята и всичко минава през коридора - майстори, мебели, материали, но някой ден ще си направя стените с мазилка на половината и нагоре пак с латекс

# 17
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Латекс съобразен с цвета на настилката в коридора, трябва да си пасват цветово  Peace
Иначе аз предпочитам топлите цветове /жълто, оранжаво и т.н/

# 18
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм за латекс в светли тонове Peace
И аз!

# 19
  • Мнения: 966
нашият коридор е жълт на варова основа и е супер

# 20
  • Мнения: 2 259
Е,явно ние сме най- големите мърльовци.Жалко ,че не мога да пусна снимки.Коридирът ни е в жълт латекс и всяка седмица е търкане с гъбката.Просто всичко е в пръстови отпечатъци.На места прозира гипсовата шпакловка вече.Сега ще слагаме минерална мазилка,на пролет де.Незнам какъв савет да дам,но май съм против латекса .

# 21
  • Мнения: 2 109
Ние сме в панелна гарсониера. Латекс на стените в коридора + вграден гардероб, и вътре са всички обувки, палта, перилни препарати... да не се храни дребния с каквото му падне.

ето снимка:

може би е от цвета, но доста се виждат капки вода, и изцапано. май не е най-добрия вариант, но не се сещам за по-добър.
Под ламперия и тапети се завъждат гадини, пък и надали ще тръгна да мия стена. по-лесно ми е да боядисам с нов латекс.

# 22
  • Мнения: 402
Момичета, понеже дизайна на коридора ми е изцяло мое дело и много се гордея с него обещавам да го снимам и да пусна снимки тук, понеже съм нова още не знам как точно, но ще разуча и ще го направя до ден, два понеже сега съм на работа и няма как да го снимам. Инъче е точно това на което сте превърженици и вие - два цвята латекс с фриз и акценти /ще видите какви/.
Трябва да ви харесва в завършен вид, това е най-важното и да не използвате тъмни цветове, защото коридорите обичайно са тъмни /без естествена светлина/ и тъмните цветове ги правят да изглеждат мрачни.

# 23
  • Мнения: 235
Аз съм за мин.мазилка или латекс . С ламперия ми стои едно .... не мога да измисля точната дума , абе мрачно , затулено

# 24
  • Мнения: 107
Аз съм за мазилките. Ето нашата :
http://bgphoto.net/photos/10682/o633069068970751250.jpg

# 25
  • Мнения: 2 109
на мен пък светло не ми харесва, че и така много се мърля... а като се вижда колко е мръсно още по-кофти. така или иначе си пускам лампа...


много ми хареса. каква е точно? цапа ли се, чисти ли се?  (на нашия латекс и капки чиста вода се виждат)

# 26
  • София
  • Мнения: 639
много е красиво Simple Smile
я кайи точно какво сте използвали смисъл каква мазилка и от коя марка

Общи условия

Активация на акаунт