Монк

  • 9 588
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Един от малкото сериали на криминална тематика, който можем да гледаме с детето. Няма сцени на насилие, няма кървища и побоища, няма размахване на пистолети и бейзболни бухалки.

Монк е сериал за човешката находчивост  и възможностите на интелигентния човек.

В снощната серия Ейдирън Монк забеляза грешка в надписа на табела на петстотин метра, та как аз да не забележа тъкмо трите груби правописни грешки в този пост:


по-тап сериял небях гледала

 #Crazy

А липсващата главната буква просто не я броя  Mr. Green

# 16
  • София
  • Мнения: 1 819
И аз много го харесвам. Рядко интелигентен криминален сериал. Не се стрелят, гонят, удрят и т.н. Просто мисъл.

Firebird, хубаво е да погледнем от действителната страна на нещата и да бъдем по-толерантни, но не смятам, че това е бил замисълът на създателите. В тази индустрия има една дума, която определя всичко и тя е: РЕЙТИНГ.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 828
да си призная първоначално изобщо не мислех,че ще ми хареса но сега не мога без него много ме разтоварва този сериал....някой да знае колко серии са и нали уж щеше леко по леко да се разплита убийството на жена му а досега нищо не са дали newsm78

върви 5-ти сезон в САЩ  Grinning
http://us.imdb.com/title/tt0312172/

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Страхотен сериал, гледам го всяка вечер.Монк и Шарона са страхотни актьори!Дано само не дадат няколко серии и след това да ги спрат за около година.

# 19
  • София
  • Мнения: 15 458
И на мен много ми харесва този сериал. Много мъчно ми стана , когато говореше на убиеца в кома, колко му е трудно да живее така в света на нормалните.

# 20
  • Мнения: 4 152
Сина ми много го хареса, но аз не му позволявам да го гледа. Сериала е много интересен, но всичко се върти около някое убийство. Гледах 1 или 2 серии и сега го избягвам.
Писна ми от сериали за престъпления и убийства. Предпочитам да пуснат някой сериал, подходящ за цялото семейство.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
И аз бях предубедена към сериалчето,но то излезе много забавно и итересно. Сега с нетърпение чакаме "чичо Монко" - така го кръсти сина ми и много му се радва.

# 22
  • Мнения: 211
Мъжът ми , който НЕ гледа телевизия постоянно ме пита кога ще дават Монк. На мен ми е забавен  може би  защото знам, че точно този не е реален случай. И ми е интересно , че представят света през погледа на такъв човек, защото аз ( а и повечето хора) никога не обръщаме внимание на подробностите в заобикалящия ни свят. И показва как детайлите никога не са излишни. ( в случая за разгадаването на убийства)

# 23
  • Мнения: 201
...........На мен ми е любимия сериал. Wink
На мен също.

# 24
  • Мнения: 11 314
Aз също съм му фен на Монк.
Невероятен е!
Съгласна съм с Firebird за причината за проблемите му.
Има една серия, в която се появява и брат му, който също е с фобия. Фамилно обременени с една дума.
При нас вървят повторения на предните сезони. В трети сезон, ако не се лъжа Шарона го напуска и за него случайно почва да се грижи отново една самотна майка на момиче, която дори хабер си няма от медицина. Стават невероятни партньори.

# 25
  • Мнения: 4 585
     Ето работата на още един  аутист.

# 26
  • Sf
  • Мнения: 808
Страхотно ми харесва Simple Smile Лековато сериалче Simple Smile Прави ми впечатление, че всички актьори, автори, режисьор и сценаристи са с еврейски имена Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 170
Много е свеж сериалът.
Аз съм му върл фен.
Голямо кикотене пада в къщи между 9 и 10 вечерта. Joy Joy Joy
newsm10

# 28
  • Мнения: 4 116
В снощната серия Ейдирън Монк забеляза грешка в надписа на табела на петстотин метра, та как аз да не забележа тъкмо трите груби правописни грешки в този пост:

по-тап сериял небях гледала

 #Crazy

А липсващата главната буква просто не я броя  Mr. Green

Дори са 4 грешките.......

И нашето семейство е фен на Монк. Изтеглила съм си и втори сезон, но нямам време да го изгледам.

# 29
  • София
  • Мнения: 39
Явно сериалът има доста почитатели. Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт