известните-преди и сега

  • 11 593
  • 69
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 313
Ооо, забравих да кажа за Любо от рекламите на БТК. Страхотен човек с невероятно чувство за хумор! Майка му работи при нас. Много добри хора!!! Heart Eyes
Ниди, прати му много поздрави от Рангеловица Laughing
Заедно почнахме работа в театъра, само дето го хвана шубето от академията и не дойде да учи с мен. Не съм го виждала цяла година. Голям душко е!

# 16
  • Мнения: 2 553
КАРЧЕВА, случайно да не си учила в 140-то у-ще?

А по темата - познавах Ники от Мело ТВ Мания - сега вече той не ме познава  Joy

# 17
  • Мнения: 5 622
Познавам един от мистърите България. Владо. Много готин..Все му се възхищавах на едни мускулчета на корема, дето не на всички са така ясно изразени.... Излизали сме заедно..Готин и на външен вид и като човек  Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 832
Eeee, mama82, ти знаеш, но и аз да се включа, щом казваш.
Почти целия екип на, когато беше Каналето. Помниш ли колко весело беше?

# 19
  • Мнения: 2 386
..Все му се възхищавах на едни мускулчета на корема, дето не на всички са така ясно изразени.... Излизали сме заедно..

Ах,ти...как се издаде.... Mr. Green Laughing Всичко ще си кажеш  Crazy


Аз бях приятелка със Станимира Колева- известна моделка в чужбина е сега. Много се наду.Ужасно.

Колега в университета ми е Стилиян Златарев-фотомодел и мистър не-знам-си-какво..Готин е!

Други не се сещам засега.

# 20
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз познавам Росица Иванова - Мис България 2005. Учихме в едно училище, но тя е по-малка от мен. Още тогава всички я харесваха и й се възхищаваха, и имаше за какво! Наистина е много красива, а сега още повече с тези прически и гримове...... #Silly

# 21
  • София
  • Мнения: 2 160
С Ивайла Бакалова и сестра и сме ходили по дискотеки, Бяхме приятелки докато живееше във Варна. Но откакто се премести в София и  стана Мис България вече не ме познава. Crazy Между другото тя е от Приселци - село близо до Варна
Още от малка се вреше между шамарите .E, добре се ориентира Mr. Green

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 21:09 от MadGirl

# 22
  • Мнения: 2 759
           Силно се изкушавам да споделя личните си впечатления от Слави, ама нищо хубаво няма да кажа, тъй че  Naughty...

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
КАРЧЕВА, случайно да не си учила в 140-то у-ще?
Да до 8-ми клас учех в 140-то,бях в "А" паралелка.

# 24
  • Мнения: 3 423
Познавам някои, няма промяна,
държат се, както преди.
Пък и мен новият контекст, в
който ги срещам, не ме спича.

# 25
  • Мнения: 2 553
КАРЧЕВА, случайно да не си учила в 140-то у-ще?
Да до 8-ми клас учех в 140-то,бях в "А" паралелка.

И аз , и аз !!! Но съм с 1 година по-голяма от вас с Емилия   Mr. Green

# 26
  • Мнения: 832
           Силно се изкушавам да споделя личните си впечатления от Слави, ама нищо хубаво няма да кажа, тъй че  Naughty...

Е какво пък, кажи де. Всеки си има право на мнение. Кажи, за да ти кажа дали, според мен са ти правилни впечатленията.

# 27
  • Мнения: 5 622
..Все му се възхищавах на едни мускулчета на корема, дето не на всички са така ясно изразени.... Излизали сме заедно..



Еми. аз си казах вече. То..няма повече  Mr. Green (Домъчня ми за някои хора от минали години....)

# 28
  • Мнения: 2 195
Познавам Румен - от Сделка или не преди 20 години работихме заедно в киноцентъра по продукции виждах го случайно на Славейков преди Нова година , същия си е какавто го помня чаровен , приказлив абе народен човек позна ме спря поговорихме  Успехи му желая и винаги да си остане такъв!
 Wink
Е , че той на колко години е?  Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 2 353
mimkata, не е на 30...

Общи условия

Активация на акаунт