Искам близнаци 2...

  • 68 943
  • 419
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 5 707
Честито на всички които чакат този божи дар!  Hug
Безпроблемна и лека бременност! Hug Praynig

# 406
  • Мнения: 219
Може ли и аз при вас?  Simple Smile

Толкова много искам да имам близнаци......  Praynig ( ако може да са и момиченца......)
Записвам се в темичката с тайната надежда това да се случи скоро и си го пожелавам от цялото сърце и душа
   stork-girl  stork-girl

П.П. Сега прочетох в началото на темата за това, че ако в рода на жената има близнаци има шансове за такива  Confused При нас са в рода на мъжа ми  Rolling Eyes ех...... но аз все пак си се надявам

Последна редакция: пн, 22 юли 2013, 14:37 от natale

# 407
  • Мнения: 3 638
Стиснати палци за късмет от мен  Wink Hug

# 408
  • Мнения: 7 803
за тези, които не знаят как се правят близнацци, моля


вЪпРос ноМеР 1: Какво правят един мъж и една жена, когато останат сами? вЪпРос ноМеР 2: От къде идват бебетата? вЪпРос ноМеР 3: Как се прави любов?
Отговорите:1. Подреждат, чистят, купуват играчки на децата, къпят се, слушат музика, карат се, обичат се. 2. От жената, като мъжът и жена се целуват и нещо си отива в жената и така тя може да роди близнаци. 3. Като мъжът се прави на много готин и например е певец и той пее, после се целуват и се въргалят. Боянчо 4г.

# 409
  • Мнения: 72
Здравейте не е по темата но каква е вероятността да имам близнаци мъжът ми има брат близнак .. и от неговия род и от двете страни имат бмого близнаци в нашия род са по рядко но брат ми си ама 2 прекрасни близначки

# 410
  • Мнения: 9
И аз искам , искам , искааааааам!  baby_neutral baby_neutral

Като ви гледам коментарите, ще се ходи в Бургас и околностите. Тази година бях в Сл. Бряг и не се получи...
Имам познати с момче и момиче, а и на двамата в родата няма близнаци! Тъй че обнадеждена съм, че все пак може да се случи и при мен. Simple Smile))
Късмет на всички желаещи!  Praynig Praynig Praynig

# 411
  • Мнения: 219
Аз по-горе казах, че съм чела за вероятността жената да има близнаци е , че в нейния род трябва да съществуват такива. Това обаче не се оказва съвсем така, ами си е Божа работа. Сетих се за случаи, които са изключение от правилото. Единия е за трима братя, два от които са близнаци. На другия брат му се раждат близнаци, а в рода на жена му няма изобщо такива  Grinning

И още един случай знам в близкото обкръжение, при което пак в рода на мъжа има близнаци, в рода на жена му няма, но забременява въпреки това с такива. Така че все пак процентът на надеждата се увеличава още малко Wink

С една дума- хубаво е човек да си се надява  Laughing

# 412
  • Пловдив
  • Мнения: 1 558
Момичета, това за наследственост по женска линия на близнаците, си има своето логично обяснение.
Но първо да уточня, че се отнася за двуячните близнаци! Еднояйчните са природно, необяснимо чудо и се случва случайно, и не се предава по наследство!
Та, за двуяйчните близнаци сега: за да се заченат двуяйчни близнаци, жената отделя 2 яйцеклетки наведнъж! Мъжът няма никакъв принос към бройката, нали Wink Той ще оплоди колкото яйцеклетки има Simple Smile
И в този ред на мисли, възможността една жена да отделя повече от 1 яйцеклетка има някаква наследствена зависимост. Така съм чела аз Wink
Както и, че с нарастването на възрастта на майката, се увеличава вероятността за близнаци.
Иначе, желая ви успех и късмет, това чудо да ви се случи, защото е прекрасно да си мама на близнаци Heart Eyes

# 413
  • Мнения: 7 803
аз съм живият пример, че наследсвеност няма. или баща ми не ми е баща  Wink

# 414
  • Мнения: 3 638
Херцогиня фон Дж-то , гледам ти името в темата, пък си рекох да проверя да не би да искаш още близнаци  Mr. Green Hug

# 415
  • Мнения: 7 803
аааааа не мерси. аз тук само само предавам енергия на желаещите  Mr. Green то физически няма да успея да износя още едни. като гледам последиците от сегашните  Tired

# 416
  • Мнения: 27
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 Късмет на всички ,това е най-прекрасното нещо!

# 417
  • Мнения: 162
Хайде да се запиша и аз тук Simple Smile
Е и едно да е пак мноого ще се радвам 😝 Колкото до родата , в нашия има (майчина линия) та от нея знам че или сестра ми или аз ще ни се падне този божи дар - близнаци Simple Smile Е мисля че няма да съм аз но пък това не ми пречи да си го пожелая и тук..
Преди две години сестра ми забременя със близнаци (изгуби ги в третия месец) а бремеността беше дъъъъъъълго чакана и искана ( около 9 год)..
и затова си мисля че пак при нея ще се паднат.. Но пък нищо не ми пречи да си мечтая нали 😃
Хайде късмет на всички и дано скоро ни зарадвате със две чертички 💋

Последна редакция: сб, 25 яну 2014, 14:39 от jaburana

# 418
  • Мнения: 1 308
Аз също като повечето тук, бих искала да съм мама на близнаци! Praynig
В рода на майка ми има близнаци, както и баба ми (по бащина линия) е имала сестра-близначка. Да си призная, аз не разчитам толкова на това, дали има в рода, всичко си е до късмет и шанс!
Но това не пречи да вярвам! Брат ми има един син, така че близнетата може да са при мен Party

# 419
  • Мнения: 253
И аз искам близнаци. ОСвен това от малка съм сигурна, че ще имам... Дано се случи наистина. Иначе имам в рода на баба ми (по майчина линия), а моето момче има в рода на неговата майка... Та.... ще видим, дано стане. Важното е да са живи и здрави всички дечица по света

Общи условия

Активация на акаунт