Отговори
  • София
  • Мнения: 328
Оглеждаме се за детска градина в района на "Красно село" и събираме впечатления. Най-удобна като място е 136 ОДЗ, но пък не срещнах никакви отзиви за нея. Интересувам се от условия, учители, допълнителни занимания.

# 1
  • Мнения: 1 069
 Не знам коя е 136, но ти препоръчвам Брезичка. Централата се намира на ул.Битоля в Бели брези, ако не ти е далече. Много сме доволни! Отношение, мат база, квалификация на учителките, без забележки!

# 2
  • София
  • Мнения: 328
Чувала съм за "Брезичка", може би ще минем да я видим, въпреки че е малко далече.
Мерси Grinning

# 3
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
80 ОДЗ

Но ако 136 е градината с голямия парк била много хубава.

# 4
  • Мнения: 2 022
136 ЦДГ е чудесна. Познавам лично директорката. Жената е много свястна и разбрана. По-рано беше учителка в същата градина. Децата (и повечето от родителите им) я обичат. Обича децата и има подход към тях, което според мен има огромно значение. Грижи се и за самата база - това лято ходи нагоре надолу по общините и не знам къде още да се моли за пари и направи ремонт. Поддържат и двора и през пролетта и лятото тям е чудно - една от малкото останали зелени градини в София. Ако живеех наблизо, моето дете със сигурност щеше да ходи в тази детска градина. За съжаление не мога да си го позволя. Но преди 3 години един мой познат всяка сутрин караше дъщеря си до там, а те живеят в Младост! Мисля, че и това е една препоръка.

# 5
  • София
  • Мнения: 328
Много благодаря, сега вече съм значително по-уверена и спокойна. Аз също на пръв поглед харесах директорката, но беше важно да чуя и някакви отзиви.

Мнгого Hug  bouquet,много благодаря!!!

# 6
  • Мнения: 3 323
Ако става въпрос за това дето е на ъгъла на Дойран и Кюстендил (май беше), на завоя - хубав детска е, макар да не се престарават!

Общи условия

Активация на акаунт