Токчета

  • 13 349
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 229
Точно в такъв цвят не,но съм виждала в бяло и черно в Boticelli .

Също толкова високи ли са? И бялото точно бяло ли е или има някакъв отенък? Grinning
А Boticelli в София къде има, че ми трябват подобни сандали? newsm78

# 136
  • Мнения: 689
Ей с тия се сдобих преди малко.Много са високи, но са страшно удобни...
Страхотни са!Със здраве да си ги носиш!И аз се оглеждам за подобни,но се чудя какъв цвят.На мода ще са пак златно/сребърно,червено и лилаво...Доста капризни цветове.

# 137
  • Мнения: 3 647
 Peace
 високи и тънки токчета когато излизам с мъже
 обувки с платформа за работа
средно високи (5-7см) и тънки за университета
 Twisted Evil маратонки когато излизам на shoping
 Twisted Evil

# 138
  • Мнения: 8 917
От доста време съм с по-ниски токчета или спортни обувки и когато ми се прииска да си походя на високо тънко токче първите минути съм като вързана в краката. За височината нямам проблем  - имам си висок мъж Crazy Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 2 926
Ей с тия се сдобих преди малко.Много са високи, но са страшно удобни...
Страхотни са!Със здраве да си ги носиш!И аз се оглеждам за подобни,но се чудя какъв цвят.На мода ще са пак златно/сребърно,червено и лилаво...Доста капризни цветове.
Благодаря  bouquet
Наистина това ще са цветовете за обувките това лято.Това си говорихме с продавачката в магазина и тя ми каза, че всички дистрибутори, които идват да предлагат новите колекции, предлагат точно това.Този модел го имаше и в златно.

# 140
  • Мнения: 1 339

Точно в такъв цвят не,но съм виждала в бяло и черно в Boticelli .


-----------------------------------------------------------------------------

Има ли някъде в София въпросния магазин ли е какво е Boticelli
Моля ви кажете  Praynig

# 141
  • София
  • Мнения: 1 775
Не нося токове по- високи от 4-5 см. Доста съм висока 175 и става прекалено като се извися. Иначе се справям с по- високите, ако обувката е с хубава извивка, не е проблем височината. В ежедневието не нося токове, освен ако не се налага. Доста голяма инвестиция са тези капачки и си я спестявам. А и ежедневието ми е доста динамично и обуя ли токове успявам да свърша едва половината работа. Но за вечер, определено съм на ток Party. През бременността- не. Краката ми бяха толкова отекли, че не можех и обикн. обувка да обуя, камо ли ток  Sad.

# 142
  • София, център
  • Мнения: 3 455
На работа съм с ниски обувки, но за официални случаи или вечер - винаги тънък, висок ток, и най-често остри обувки или ботуш, лятото, и когато поводът позволява - чехли!

# 143
  • Мнения: 3 453
И от двата вида нося,но предимно средни и ниски за ежедневието.По-удобни ми са.Обожавам каубойският ток.Много е удобен Peace

# 144
  • Мнения: 3 268
Я вижте какъв бил хита тази сезон.
http://life.dir.bg/2007/03/29/news1519286.html

# 145
  • Мнения: 398
От както съм в майчинство,а то е вече четвърта година избягвам да нося високи обувкиХодя предимно с маратонки или обувка тип "мокасинки".Като започна работа сигурно ще си купя на ток по случай - случката.

Общи условия

Активация на акаунт