Токчета

  • 13 347
  • 145
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
Не нося токчета, ходя с обувки с малка платформа обикновено. Просто като бях по-малка  Laughing ме беше срам да ходя с токчета , защото съм доста висока и имах чувството , че всички ме зяпат, а освен това високите мъже са кът Mr. Green. Така и не се научих , а сега вече е просто невъзможно да свикна  Wink , колкото и да ми харесват Tired
Сестра ми например ходи само с много  високи токчета и има проблеми с краката от тях ooooh!, но предполагам при всеки е различно Thinking

Последна редакция: чт, 08 фев 2007, 20:23 от Leo*

# 31
  • Мнения: 565
И в други теми съм казвала (и снимки съм показвала) - нося само тънки, високи ток4ета, то4но като в подписа на Нимфетка.  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 689
Тези розовките са страхотни!

Последните ми са ето такива,но целите в ,,златисто,,


Тези с червените,дето си мечтаете за тях,може а си ги закупите от интернет само май Mr. Green

Аз пък искам тези:

# 33
  • Мнения: 4 170





Ето още. Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 1 616
А за тези какво ще кажете, а? Wink


Цена $1298.95


Цена $1214.95

# 35
  • Мнения: 1 165
А за тези какво ще кажете, а? Wink


Цена $1298.95


Цена $1214.95
newsm10 Ботушите са страхотни, но и цената им е  #Crazy.Сандалите са ми малко натруфени

# 36
  • Мнения: 537
Предпочитам обувки на токчета, то и без това съм 155  Laughing
Без токчета се чувствам ептем като тапа.

# 37
  • Мнения: 6 461
Имам ботуши и обувки с висок ток,също така с нисък...и с равна подметка Peace
Свикнала съм да се нося на всички Mr. Green

# 38
  • Мнения: 4 170

И с тази рокля...Ех,замечтах се... Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 2 152
Обожавам токчета и въпреки, че съм дълга, гледам при всеки удобен случай, да се накипря с такива обувки. Сега с количката нося по-равни, но вечер ако излезем на диско, си слагам най-високите токчета Mr. Green
Ботушите от постинга на Нимфетка са хубави, но подметката е от този "конски копитца" ток, които не понасям Crazy
ето такъв тип обожавам:


КРАСОТА Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2 152
И да покажа тези:
Ще повърнаа Sick

# 41
  • Мнения: 936
Еее, тия последните са  Sick. Любими са ми обувки като тези, които Китикат е показала. Като не съм в майчинство се движа с такива красоти.

# 42
  • Мнения: 1 813
Всичките ми летни обувки представляваха чехлички с много малко и ниско токченце. По-елегантно ми изглежда от колкото висок и фрапиращ ток.Разполагах и с едни "римски " сандали,които бяха с равна подметка.
Виж ботушите са друго нещо  Laughing Имам с тънак 9см ток за по-официален повод,както и с дебел квадратен за ежедневието.  Peace

# 43
  • Мнения: 98
Харесвам и нося обувки  и ботуши с висок ток. Peace

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
общо взето имам всякакъв вид обувки и се чувствам добре и на високо и на ниско. В ежедневието си нося висок ток. Имала съм проблем от високи обувки, беше ми се деформирал крака и изхвръкнаха едни кокалчета. Сега след години почти не се виждат.

Общи условия

Активация на акаунт