Отговори
# 45
  • Мнения: 3 835
Мдааа... Разглезено е днешното поколение - само реве и се тръшка. А какви манипулатори имаше едно време, ехеееей!  Whistling
Спомням си случай с наши познати - детето няколко пъти съобщава на баща си: "Тате, госпожата каза непременно ти да дойдеш да ме вземеш от ДГ!". А госпожата - красива като кукла. Майката - ревнива за трима. Следва експресно разследване кой, защо и кога и накрая се оказва, че детето си е измислило историята, защото иска да го прибира баща му - ходят по люлки, говорят си по мъжки, а майката само го влачи по магазини и бързо се прибира вкъщи да готви.  Mr. Green

Ох, как'Сийке, ще ме умориш бе, откъде ги измисляш тия истории.... hahaha Joy hahaha Joy

Faithless, ще му кажеш на мъжа ти, като е толкова важен, и има толкова екстри, той да прибира детето. Crossing Arms Ако иска ти да го прибираш, да ти осигури и на теб, някоя и друга екстра! Mr. Green

# 46
  • Мнения: 5 877
Свракич,
шашни го мъника бе, направи му негова си кола от кашон (придвижване тип Флинтстоун) с кормило от капак на тенджера.
Ти можеш да си регулировчик с два черпака.

Или нареди столовете в редица и му кажи, че татко му може да си има кола, ама ти пък си имаш влак. И го каниш да се качи.

Вземи го в офиса и го повози на страхотния космонавтски тренажор, а.к.а стол с колелца.

Вечер, като го взимаш някой път, пробвай с роботски глас.

Ей такива работи, схващаш идеята.  Laughing

# 47
  • Мнения: 5 370
Свракич,
шашни го мъника бе, направи му негова си кола от кашон (придвижване тип Флинтстоун) с кормило от капак на тенджера.
Ти можеш да си регулировчик с два черпака.

Или нареди столовете в редица и му кажи, че татко му може да си има кола, ама ти пък си имаш влак. И го каниш да се качи.

Вземи го в офиса и го повози на страхотния космонавтски тренажор, а.к.а стол с колелца.

Вечер, като го взимаш някой път, пробвай с роботски глас.

Ей такива работи, схващаш идеята.  Laughing
Да, естествено,че схващам. Лошото е, че вечер в 7 не съм най-идейна, ама варианта на тео 7777 най ми допада, ша знаш. Party Party
Ако ме разбираш за какво говоря все пак,а? Mr. Green
П.С. Оня ден бяхме на едни поляни.....и сетете се какво направи баща му?????
Взе го в скута си и му даде да върти.....ВОЛАНА.
Е как нема да съм 9 глуха ся... hahaha
Апропо, мене ме търси нощем.....за соки-соки....и да го доприспя, ако се е събудил с вик.

# 48
  • Мнения: 1 069
 Авторитета на бащата би трябвало да е безспорен, особено за момчетата. Наистина трябва да е пример за подражание и е нормално момчетата да са възхитени от бащите си! При нас също е така, но аз не съм игнорирана. Когато бяха на 3-4г до към 6г ритахме заедно, оттам нататък те станаха много по- добри от мен! Караме заедно колелета в парка и др.
 Идеята ми е да намериш начин да се вместиш в техния мъжки свят, да станеш и ти атрактивна, както предложи Aнда.

# 49
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Според мен си направила грешка, че си отстъпила в конкретния случай. Той ще го запомни и ще го прилага, когато реши, че е в лошо настроение. Иначе не намирам за лошо баща му да му е идол, нормално е, екстри тъй нататък. Аз бих използвала времето, през което са заедно, за мен самата.

# 50
  • Мнения: 1 446
Ооо, ми как, това е неприятно, много даже
Според мен не го оставяй повече, той ще знае, че и така може и ще е по-усърден в ревовете

Peace

Общи условия

Активация на акаунт