Кръгове под очите

  • 5 967
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 966
Клонка,ами аз ще продължавам да си слагам и върху клепача.
Бубуто,днес си купих стикчето на Виши,ще изкажа мнение след някой друг ден...

# 31
  • София
  • Мнения: 35 921
Аз слагам винаги и на клепача - все пак е за зоната около очите не под очите...а и с годините клепачите увисват,така че трябва да се полагат грижи и за тях.
Очите подпухват ако сте алергични към някои съставки, аз например подпухвам от витамините /в някои кремове/.

# 32
  • Мнения: 9 095
крема се слага първо под очите отвън навътре с потупване и след това се продължава, но не върху клепача, а точно под веждата, крема си слиза надолу самичък Peace

# 33
  • Мнения: 1 100
Аз съм на 16, но въпреки това имам. При мен май не е генетично, а от недоспиване и нощни терзания. Не мога да свикна да лягам рано.
Затова ще пробвам крема на Виши ...скоро.
Някой друг има ли отзиви за него?

# 34
  • Мнения: 1 014
Сега рекламират новия крем на Clinique All About Eyes Rich, за тъмни кръгове под очие и подпухването. Струва 66 лв. Ако някой го ползва, да сподели!

# 35
  • Мнения: 1 100
Но забелязах нещо странно - когато спя много малко през нощта (2 часа например), изчезват и ги няма 10-ина часа.
Странно и алогично е, но и при мен е така, сънят не помага, а безсънието Shocked
Ще следя темата, че и аз какво ли не съм пробвала, но не мога да се отърва от тях - ако търсят нови лица за семейство Адамс, ще ме вземат веднага Grinning Grinning Grinning

# 36
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз имам подобен проблем.
Нямам тъмни кръгове, но имам торбички.
Колкото повече спя, толкова поивече се подуват.
Също съм забелязала, че като съм на море спадат. Може би от влагата
Супер неприятно е, защото винаги изглеждам с уморени очи и никакъв грим или крем не ми помага
Да,ама твоят проблем е наистина лесноразрешим, дори не е травмиращо - правиш си блефаропластика...абе, я да не използвам термини, че може и да сгреша, но за резултатите съм сигурна, защото съм ги виждала - изцяло изчезват торбичките, няправо си става супер.Има инфо по въпроса в Тялото, във форумите, раздела пластична хирургия.
Да ти кажа виждала съм жена с блефаропластика и според мен си личи.
Но все пак благодаря за инфото  bouquet

# 37
  • Варна
  • Мнения: 535
Diana, забелязваш ли ефект?

# 38
сестра ми, от малка е със сенки под очите, а сега го наследи и дъщеря й. дано успея да й дам някой полезен съвет  Hug ще следя темата с интерес

# 39
  • Мнения: 311
Здравейте,
колкото и странно да звучи на мен ми помогна един  околоочен крем на Nivea-aqua beauty anti-shadow eye cream.някъде около 12лв мисля че беше newsm78

Последна редакция: вт, 27 фев 2007, 14:08 от maryamvp

# 40
  • София
  • Мнения: 328
Аз вече не знам какво да ползвам. Купувала съм си каква ли не козметика, но промяна няма. Имаше единствено от компресчета с лайка, но тъмните кръгове се скриваха точно за около няколко часа....затова се чудя дали да си купя стикчето на виши, въпреки че горещо ми го препоръчаха.
Ако някоя е чувала нещо наистина 100% което действа?
Ако не ще чакаме лятото и като почернее малко лицето и се слее с тъмните кръгове Mr. Green и готово hahaha
Същата драма, ще следя темата с интерес, принципно съм фен на Висши, Рети-цето беше добър за тази цел крем, за съжаление вече не се произвежда. Ще чакам отзивите от новото стикче.   bouquet

# 41
  • Видин
  • Мнения: 961
Здравейте,
колкото и странно да звучи на мен ми помогна един  околоочен крем на Nivea-aqua beauty anti-shadow eye cream.някъде около 12лв мисля че беше newsm78

Ето това не съм пробвала! newsm78 Maryamvp, постоянно ли ползваш този околоочен крем и след колко време забеляза резултата?

# 42
действа ли кремчето на виши?

# 43
  • Мнения: 14 486
аз имам такива кръгове, понее кожата е много фина и прозират кръвоносните съдове. не съм забелязала от недоспиване да намаляват, напортив наскоро за първи път се видях с тъмни кръгове под очите от недоспиване.
ползвам в момента крем на ив роше за околоочния контур, доволна съм но не ми изчезват кръговете естествено. и блазе на тези които успяват само с един фдт да ги скрият, аз и с коректор и с фдт не успявам. Sick

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И аз имах преди. Тъмни и хлътнали, но след като забременях, спрях цигарите и си поспивах повечко почти изчезнаха. Но си мисля, че след като не минават от тези изброените ( без забременяването де Simple Smile ) може да се дължи на по сериозен проблем, здравословен. Защо не си пуснете едни изследвания контролно? А може и да е от намален прием на течности и малко излагане на слънчева светлина.

Общи условия

Активация на акаунт