дали?....или?...

  • 903
  • 9
  •   1
Отговори
 Thinking Здравейте момичета 
Надявам се да можете да ми дадете някакъв отговор за това, което ме притеснява или по-точно ми подхранва надеждите през последните 3-4 дни.
Чудя се дали има някъква вероятност ЧУДОТО да е станало.Закъснява ми с 2 дни, а БТ от овуто до сега хич няма намерение да спада - върти си се около 37.1 - 37.5. newsm78
Правих тест днес, ама беше една пародия... Първата черта естествено си беше там, ама тоя път има и втора, която обаче не е цяла - наполовината е тъмно червена, а надолу я няма никаква.??????
Ще съм ви адски благодарна, ако ми дадете някъква насока.Гърдите си ме болят както обикновенно, обаче я няма тъпата болка в слабините.Само кръста леко ме свива....
Е, надявам се да съм ви ориентирала.

# 1
  • Мнения: 820
Най-добре изчакай още два дни и пак си направи тест или направи кръвен тест, той ще покаже със сигурност. Прилича, като да е станало Grinning

# 2
Най-добре изчакай още два дни и пак си направи тест или направи кръвен тест, той ще покаже със сигурност. Прилича, като да е станало Grinning
Ох даноооо!
Ако знаеш само как ми се ще... Grinning, ама няма да стъпя в лекарския кабинет поне още 1 седмица, щот лекарят ми сигурно вече ще реши, че съм изперкала централно. Blush
Все пак хиляди благодарности

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Направи си кръвен тест.

# 4
# 5
  • Мнения: 7 718
Направи си тест от друга марка.

# 6
  • Мнения: 268
миличка просто си направи още един тест с урина, без значение дали е друга марка или същата и виж какво ще покаже. може просто точно този да е бил дефектен, случва се. ако си много много нетърпелива да разбереш със сигурност, направи си кръвен! той не лъже. успех   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 524
кръвен тест  Peace той е най сигурен и след него ти пожелавам бързо при отчетните мами  Praynig

# 8
  • Мнения: 2 005
Моят съвет е да изчакаш още няколко дни и продължавай да си мериш базалната Т.Знам какво е да нямаш търпение,но не бързай NaughtyЩе се молим за теб ,Мила PraynigНаправи си тест след няколко дни пак и дано да ни зарадваш HugСтискам палци  bouquet

# 9
направи си още един тест и ще разбереш УСПЕХ ТИ ЖЕЛАЯ да но има беб

Общи условия

Активация на акаунт