Гласуване за модератор

  • 1 915
  • 24
  •   1
Отговори

Анкета

Моля, изберете Вашия фаворит

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 16 фев 2007, 07:21

  • Мнения: 6 314
Моля, гласувайте за модератор.

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
jump...имам слабост към тази жена Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 1 176
Креми Heart Eyes yes newsm81 а като си говорим за двойни дози-да гласувам ли два пъти? Mr. Green

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 09:12 от every me

# 3
  • Мнения: 990
 Гласувам за jump   Wink

# 4
# 5
  • Мнения: 1 744
Джъмп. Peace

# 6
  • Мнения: 1 419
ДжъмпитУ  Mr. Green Мога и да се мотивирам ако трябва - естествено изборът ми е максимално субективен  Crazy

# 7
  • Sf
  • Мнения: 808
Креми, защото е много дискретна, внимателна, избягва конфликти, не участва в скандални теми и е верен приятел, не взима страни и е безпристрастна при нужда!

Пожелавам й успех!!!

# 8
  • Мнения: 7 640
а какво се цели с обявяването кой за кого е гласувал?

# 9
  • Sf
  • Мнения: 808
а какво се цели с обявяването кой за кого е гласувал?

Може би така да привлечем и други да гласуват? Нима има нещо лошо да агитираш за фаворита си?

# 10
  • Мнения: 7 640

Може би така да привлечем и други да гласуват? Нима има нещо лошо да агитираш за фаворита си?
а, няма лошо, ама как смяташ да привлечеш някого, който въобще не влиза тука. И какъв е смисълът да гласуваш за нещо, което принципно почти не те касае newsm78

Имам две теории- или е подмазване на следващия шеф Laughing или сигнал за приятелчетата от форума за кого да си дадат гласовете.

Направо съм на мнение, че има Форуми, в които човек е редно да се въздържа да дава мнения по спорове, да гласува за мод и пр. Просто това са по-затворени общества, които ако не посещаваш, не виждам смисъл да вземаш участие в избори Peace

# 11
  • Sf
  • Мнения: 808
PolarFox, ти изкара всичко като велика теория на конспирацията Simple Smile

И си прекалено критична... какво като не ме касае... това дори бе малко или много грубо...


Направо съм на мнение, че има Форуми, в които човек е редно да се въздържа да дава мнения по спорове, да гласува за мод и пр. Просто това са по-затворени общества, които ако не посещаваш, не виждам смисъл да вземаш участие в избори Peace


Посочи ми някъде, където пише подобни постулати и изисквания и това твое изказване не е ли признак на тесногръдие... простено да ти е  Peace

Не гласувам единствено поради смпатии, а поради факта, че Креми е трезво мислеща, спокойна и се ползва с уважението на всички потребители от всички подфоруми Simple Smile Simple Smile Което е важно за един модератор Simple Smile А и упражняването на глас е свободно, нали Simple Smile  Wink

Последна редакция: пт, 09 фев 2007, 18:35 от кросамая

# 12
  • Мнения: 4 451
Креми Peace Много ми е симпатична. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 7 640
ясно е, че тук всички форуми са отворени за всички потребители. 
Е, има някои, които претендират за "свои" теми и пр Crazy

Нямам теория за конспирация, странно, че така виждаш  newsm78 нещата, може би имаш основание да се замисля Grinning
Естествено, че няма правила, казах собственото си мнение

Нормално е да гласуваш за симпатични на теб хора,  но пък ако не си често в съответния подфорум, няма как да знаеш, дали това е адекватно.

Креми, нали няма нужда да обяснявам, че нищо от казаното до тук не е свързано с теб, просто си разсъждавам, а то стана една...

# 14
  • София
  • Мнения: 163
подкрепям jump Peace

Общи условия

Активация на акаунт