как се маха магия??

  • 27 839
  • 80
  •   1
Отговори
  • Мнения: 888
Реших да пусна тази тема,че не съм хич наясно с тези магии  Rolling Eyes
Ситуацията е следната-с приятелка взехме едно помещение под наем.В момента го ремонтираме след последните наематели и преди 2-3 дни се бяхме качили на една стълба що да видим...Точно над входната врата има едно такова парченце плат-триъгълно и пълно с нещо като разни семена,или нещо подобно,залепено с тиксо за дограмата и то така,че ако не се бяхме качили-абсурд да го видим  Confused
Аз уж не вярвам в такива работи,ама като го видях и ми стана едно такова гадно.
Кажете вие сблъсквали ли сте се с подобни неща и как да се отървем от това чудо,че вече чак ми минават глупости от сорта да викаме свещеник да поръси,та ако има нещо-да се маха.

# 1
  • Мнения: 625
       Уф, много е страшно с тея магии.Аз все си викам , че ако не вярва човек ,не го хваща , ама......такива неща съм чувалаааааа ooooh!
       Ако бях на твое място бих отишла при някоя "врачка",която се занимава с тея неща.Но винаги бих си имала едно наум,има много шарлатанки,Да извикаш поп, също е вариант , ако "врачките" не ти вдъхват доверие.Чувала съм , че Ходжите разваляли магии.

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
иди в някоя църква и питай дали правят молитва до Св. Киприан.

с майка ми два пъти сме ходили така и попът ни пее и ни ръси със светена вода. после си взимаме осветената вода в шише и си ръсим у нас (ти респективно в помещението, което сте взели под наем).

предпочитам да ида на църква отколкото на врачка.

успех!!!

# 3
  • Мнения: 289
Моля те, не ходи на врачка  Praynig
Само като чуе за магия, и веднага ще и дойде прозрение "отгоре", че сверъква ти има пръст в тая работа!  И ще ти струва толкова и толкова, за да развали магията.
Разбирам, че си се разстроила от случая.. то според мен и това е основната идея на "магиите" - изхвърли това, което си намерила в река, и бъди спокойна, че водата ще отнесе "злите сили", които са ти пратили...
Иначе, при всяко ново начинание е хубаво да се извика свещеник, който да освети помещението - при което и ще напръска със светена вода.
Желая ти успех в това, което сте започнали!

# 4
по -добре в някоя църква да отидеш и да споделиш с тамошния поп,с "врачките" внимавай,на една позната преди време и бяха предсказали ,че голяма трагедия ще се случи в семеиството и до една година.Че щяла в черно да ходи и едно след друго нещастията ще я спохождат.Маика и беше болна-рак и момичето се побърка да плаче ,няма да ти казвам какво преживя през тази година горката./и колко пъти и дава пари на онази да и разваля магии/Маика и още е болна,но е жива ,както и всички в семеиството и,а мацката не припарва до подобни услуги вече.

# 5
  • Мнения: 1 849
Магите са от дявола , а него само Христос го победи на кръста! Никоя врачка, ходжа или т.н. могат да направят нещо. Единственото което ни спасява е:
1. Да вярваш, че Христос понесе на кръста греховете ти, както и всички болести, проклятия, магии!
2. В Библията пише, че каквото и да поискаме в Неговото име ще ни бъде. Просто вярвай, че Той те  обича страшно много и ще те защити и дявола няма власт над теб!!!!
3.Иди в някоя православна или протестанска църква и помоли свещеника или пастора да дойдат и да се помолят за вас!!
Вярата е тази която ще ви спаси!
Казвам ти всичко това от опит, виждала съм реално и аз съм се молила за такива хора и Бог  ги е освобождавал....
Всичко най-най! Успех!      bouquet

# 6
  • Мнения: 4 806
Ако нямате вяра в собствените сили да надмогнете над евентуалната магия - посъветвайте се със свещеник.

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Просто го почисти и не мисли повече за това.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 967
по някой път такива неща се слагат и за хубаво, така че не му мисли много, а освен това то е сложено преди, не за вас

# 9
  • Мнения: 7 474
Щом не вярваш на такива работи не мисли повече за това  Hug Ако все пак се притесняваш по-добре питай някой свещеник  Thinking

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като спреш да се самонавиваш, че е направена такава Wink

# 11
  • Мнения: 7 723
Като спреш да се самонавиваш, че е направена такава Wink

Просто го изхвърли и го забрави  Wink

# 12
  • Мнения: 10 758
Ренка, не го мисли изобщо Naughty
Изхвърли го и забрави.

# 13
  • Мнения: 6 461
Ренка, не го мисли изобщо Naughty
Изхвърли го и забрави.
Съгласна съм Peace.
Колкото повече го мислиш толкова по зле ще се чувстваш

# 14
  • Мнения: 205
чувала съм че се изхвърлят в течаща вода -река демек

Общи условия

Активация на акаунт