Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 94
през деня гушнат в мен, вечер сам в леглото

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 235
В началото сама, после от втория до към шестия месец през деня я приспивах с люлеене в шезлонга, а вечер и през нощта на гърдата; след това се научи с биба и сама да заспива в кошарата, както е и до момента. Слагам я, загасям, и излизам. Тя се върти, става, ляга и накрая заспива.  Laughing

# 17
  • Мнения: 326
На една година сме- през деня на ръце с люшкане, а вечер сама в кошарата

# 18
  • Мнения: 163
Да не казвам голяма дума,че сме още малки ама до сега самичка в креватчето си заспива...пу пу Mr. Green(изключително рядко се е налагало да я вземаме на ръце)

# 19
  • Мнения: 2 381
Заспива на гърда.

# 20
  • София
  • Мнения: 480
Винаги си заспива с кърмене. Като се унесе го слагам в креватчето. 3-4-5 часа по-късно се събужда и идва да си доспи при нас.

# 21
  • Мнения: 7 474
Винаги сама в креватчето  Peace

# 22
  • Мнения: 1 183
За сега заспива самичка в кошарката,но още сме много малки и незнам как ще е по нататък  Wink

# 23
  • Мнения: 683
Чак сега - на 1 год- сам.

# 24
  • Мнения: 999
до 4м. на ръце, след това сама в креватчето.Сега само на обяд заспива в нейното креватче, а вечер заспива при нас и после я местим.

# 25
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
За сега заспива самичка в кошарката,но още сме много малки и незнам как ще е по нататък  Wink

Да и при нас е така

# 26
  • Мнения: 6 461
Като бебче Тошко заспиваше сам в кошарата,а Пламен на ръце.
Сега вече ги слагам на спалнята и аз лягам до тях(разбира се че са обърнати с гръб към мен за да не ме гладат)и много бързо заспиват
.

# 27
  • Мнения: 227
Мойто момиченце е на 10 месеца и заспива на ръце все още,но на мен не ми пречи.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 825
До 6 месечен заспиваше самичък в леглото,от тогава досега заспива пак сам,но.... в кошницата за кола Rolling Eyes.

# 29
  • Мнения: 2 622
Посмъртно не мога да приспя Кремена на ръце HugВечер заспива в кошарата,през деня предимно на шезлонга(люшкам я докато заспи)или ако сме навън-в количката.

Общи условия

Активация на акаунт