Не мога да повярвам, че това се случи.....

  • 4 114
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
За съжаление на тези гадове това им е "професията" !
Предполагам че за в час с всички новоизлязли технологии.
Освен че не може да се спи спокойно на правят за срам и в чужбина!
В Австия и Германия като чуят че си българин и познаите как те гледат smile3513
Да но там им правят хайки и ги хващат!
Полицията обръща специално внимание на проблема и постянно се говори за апашите!
На мен лично са ми претърсвали колата няколко пъти колата, защтото е с регистация BG Sad
Раздават се листовки на гражданите, какво да правят и т.н.
Абе голям срам newsm61 за нас!

# 46
  • Мнения: 99
Но единственият ефикасен вариант Stop е жива охрана свързана с паник бутон към СОТ и камери в кооперацията.

скоро четох някъде тук из форума на една форумка им бяха обрали всичката техника като апартаментът им е бил с портиер /който или е блял някъде или са го подкупили крадците/

Би трябвало тогава да се потърси материална отговорност на охраната. В крайна сметка това му е работата, не е там да разгонва уличните кучета. Това също е проблем, чувала съм от други познати с охрана в кооперацията, че се прибират и ги заварват да спят. НА въпроса ми и какви мерки предприехте, ами нищо, събудих го и си влязох. Та нали на този човек не му се плаща да спи, а да охранява.
В нашата кооперация такъв случай не е имало досега, работят по двама, с униформи, стоят пред мониторите. Човек може да влезе след позвъняване на портиер и тогава му се отваря. Като на входа има камера, на която се вижда допълнително, около човека. Представят се на охраната и ако не си предупредил, че чакаш външни лица, ти звънят да те попитат. Около кооперацията има 18 камери за наблюдение, част от които във вътрешния двор, както и в подземния гараж. Ходят с паник бутон в джоба постоянно, при нередност веднага идва СОТ.

# 47
  • Мнения: 5 178
По повод кражбите, на един познат толкова му беше писнало да му разбиват ключалката на колата за да тарашат данеби да е забравил нещо, че си държеше колата отключена и с лепеше листче вечер.."Kолата е отключена. Не разбивай прозореца"

Ужасно е това което ви се е случило, ние в момента избираме входна врата.. но вече се чудя има ли смисъл изобщо

# 48
  • Мнения: 3 634
Както казах и в темата дали са ни обирали и на нас се случи. Травмата за мен е толкова голяма, че заключвам входната врата, после тази на хола, спалнята и т.н. Умирам от ужас при мисълта, че мога да ги срещна очи в очи, нищо че най-често са наркоманчета.

Общи условия

Активация на акаунт