Kakvo 6te podarite na polovinkata si za Sveti Valentin??

  • 3 041
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
Ди, страшна си. МНого готино изглеждат и двете вкусотийки. И аз мразя и черен и червен хайвер (ква съм такава и аз ooooh!  Laughing ), но идеята е чудесна. Твойта торта с какъв бял крем си я мазала. Аз ще съм със шоколадов, че не обича "бели" работи моичкият Wink А за основната вечеря ...(знам, че той ще се погрижи Sunglasses )

# 31
  • Мнения: 7 091
Цитат на: Honda
Ди, страшна си. МНого готино изглеждат и двете вкусотийки. И аз мразя и черен и червен хайвер (ква съм такава и аз ooooh!  Laughing ), но идеята е чудесна. Твойта торта с какъв бял крем си я мазала. Аз ще съм със шоколадов, че не обича "бели" работи моичкият Wink А за основната вечеря ...(знам, че той ще се погрижи Sunglasses )


Аз вече подарих част от подаръка си , защото нашия тати няма да е точно на деня с нас.Половината ми подарък беше малко особен Simple Smile В единия парк, където се разхождаме има много хубави склонове, които са засипани със сняг и тои много хубаво се е изравнил и аз както се разхождах едния ден се замислих, понеже щяхме заедно да излизаме на разходка след няколко дни точно в този парк. Отидох до парка, направих една огромна статуя във формата на сърце ( което си стои на върха) и до него написах " Обичам те" на БГ със сняг.
Когато отидохме в парка на разходка тати щеше да падне от учудване Simple Smile За мое удоволствие изненадата беше много голяма Sunglasses  Grinning . Другата половина от подаръка ми ще е една фланела с LINUX tux и надписче ( малко закачливо) но понеже тати е върл фен на LINUX, нямаше какво друго да е. Та исках да го пременя за LINUX експото на което заминава, а пък изненадата като се върне ще е пикник на закрито докато малкия спи( и ние няма на кой да го сотавим) и..хм..купих си прашки с LINUX tux Simple SmileWink много сладурски..останалото е ясно Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 072
Цитат на: Tandoori
[

 Отидох до парка, направих една огромна статуя във формата на сърце ( което си стои на върха) и до него написах " Обичам те" на БГ със сняг.
Когато отидохме в парка на разходка тати щеше да падне от учудване Simple Smile За мое удоволствие изненадата беше много голяма   quote]

Мале, Тандоори , поздравления за свежарското хрумване  Hands Clap

В наЩата кьЩа тоз празник като 4е ли не го та4име много. Ама де, таткото намаза една дясна лайсна за "AUDI"_то, а аз от своя страна трябва да предприема тур по магазините да си купя неЩо( избера) сама.

# 33
  • Мнения: 3 394
Цитат на: meri_ark
Ади, браво как си оцелила какво иска! Аз електроника и дрехи на моя не купувам. Много е капризен   Rolling Eyes  
Той май сам си направи подаръка. Купи кола, за която от месеци ми мрънкаше, а аз не му давах. В карайна сметка бебе чакаме не е най-доброто време да се сменя колата! Обаче в петъка миналата седмица, след толкова месеци обработка ми звънна, намерил в Ebay перфектната кола. И аз се предадох. Дадох му лимит на цената, като тайно се надявах, че няма да му стигне, обаче нашият спечелил  #Shocked В неделята ходи да я види на живо и от тогава е в такъв възторг. Само ми говори за нея  #Puppy dog
Много вероятно подаръкът ми за св. Валентин да е разходка с новата придобивка  Neutral Face


Иииииииии Мери_Арк ,то и моя е същия. Иска да си купуво последен модел Волво за £17 000 Shocked А и къща иска  Twisted Evil Па не е забогатял кой знае колко и с това беборче пак са си разходи. И то като знам,че само аз ще я карам /той си кара вана/, само да й треперя....Сега съм си екстра със Сеата, поне да не ме е яд ако поотъркам некоя джанта, а на нещо лъскаво ще се пръсна от притеснение

# 34
  • Мнения: 7 091
Цитат

Мале, Тандоори , поздравления за свежарското хрумване  Hands Clap


Благодаря Simple Smile И тати беше много изненадан Simple Smile

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Цитат на: Adriana
Сега съм си екстра със Сеата, поне да не ме е яд ако поотъркам некоя джанта, а на нещо лъскаво ще се пръсна от притеснение

Ади и аз така Laughing Служебната кола 2 пъти я удрях  Embarassed Ама тя поне си имаше перфектните застраховки, та не ни излезе толкова скъпо  Embarassed
Представям си ако бях в Лондон какво чудо щеше да е!

# 36
  • Мнения: 3 394
Цитат на: meri_ark
Цитат на: Adriana
Сега съм си екстра със Сеата, поне да не ме е яд ако поотъркам некоя джанта, а на нещо лъскаво ще се пръсна от притеснение

Ади и аз така Laughing Служебната кола 2 пъти я удрях  Embarassed Ама тя поне си имаше перфектните застраховки, та не ни излезе толкова скъпо  Embarassed
Представям си ако бях в Лондон какво чудо щеше да е!


Що бе ,тук са много възпитани зад волана. Ама че аз съм си блейка е отделен въпрос. Никога не съм карала в Бг освен на колата от шофьорския курс и като се качих тука ела да вииш кво става #2gunfire Как ме е изтърпял мъжа не знам, по едно време дори до толкова се бях панирала,че въобще не можех да запаля ooooh!

# 37
  • Мнения: 530
Вече от няколко години не излизаме на самия Св Валентин - не само заради Анна, но и защото на мен вече ми се гади при вида на ресторантите пълни с 'романтични' балони, свещи, 'специални' (и с надути цени разбира се) менюта и двойки. Струва ми се прекалено изкуствено и насилено цялото това положение. Особено се ядосах преди няколко години - бяхме резервирали маса в един италиянски ресторант - като пристигнахме се оказа, че има само едно меню (с мноооого ограничен избор) от което можем да поръчаме, а аз от него не можех да ям основното ястие). Сумати време се разправяхме, най-накрая се съгласиха да ми направят нещо от основното им меню (с огромно нежелание) и цялата вечер в ресторанта премина под напрежение.....

Та оттогава сме си вкъщи по този повод и е много по-хубаво. Тази година мъжът ми ще готви, аз може да направя десерт - напоследък все разни тортички правя, да видя какво ще ми дойде наум за понеделник. Иначе той от мен ще има масаж - нали това ми е новото занимание, та ще опъна леглото за масаж, ще забъркам някоя етерична смес (ама да е подходяща и за бременни, че иначе може да ми стане лошо) и така. Но това смятам да го направя в неделята, че иначе след масажа от релаксиране няма да има кой да направи специалната вечеря Wink

# 38
  • Мнения: 3 394
ММ супер е това с масажа-ако на моя му направя такава екстра ще целува земята на която ходя поне до другия СВ.Валентин. Но и аз искам, пък и двамата сме зверски изморени, не знам ти  как имаш сили.  ooooh!

# 39
  • Мнения: 3 271
Ще направя любимата на всички торта (много лесен чийз кейк), но във форма на сърце и малко по-интересна макар и пак много лесна вечеря и това ще е. Може би и 1 буркан течен шоколад, отдавна не съм купувала, защото го изяждам докато той хапва по 1-2 лъжички на ден  Embarassed

# 40
Аз за миналия Свети Валентин правих такава бисквитена торта, а по миналата година пък бях направила сърчица от филийки хляб и отгоре със червен хайвер, мъжа ми си дойде обедната почивка и го изненадах с тях, щото той много обича такъв хайвер, а аз не понасям. Тая година мисля да направя малки пастички във формата на сърчица и едни сладки- сърчица(подобни са на тия с фъстъченото масло, но с обикновено масло), ще ги пробвам тия дни и ако излезат сполучливи и вкусни ще ги споделя Simple Smile
А вечерта на ресторант, то с тия деца къде другъде!? Simple Smile[/quote]
аз на моя му бях направила торта-сърце за рождения му ден(половин ден си играх)и нарая-първота му реакция беше 4е не съм написала правилно Swity Imp  Imp идеше ми да му я прасна в муцуната #2gunfire  #Splatсега мислех да му подаря един луксозен албум с моторира той ми вика:К*во ще я правя #Sniper добре 4е не се изръсих Twisted Evil  #2gunfire  #Splat ще мине без подарък Mr. Green

# 41
  • Мнения: 2 452
Аз мислех да мина само с вечерята, но в крайна сметка купих на моя съпруг парфюм:

Ще му направя и вечеря от пълнени пилешки гърди с малини, сирене и бадеми (по еедна рецепта от списания), а за десерт още не съм решила, но най-вероятно той ще ми подари готова торта.

# 42
  • Мнения: 530
Цитат на: Adriana
ММ супер е това с масажа-ако на моя му направя такава екстра ще целува земята на която ходя поне до другия СВ.Валентин. Но и аз искам, пък и двамата сме зверски изморени, не знам ти  как имаш сили.  ooooh!


Еми хайде идвайте и двамата ще ви масажирам. Иначе за умората -странното е че масажа (когато аз го правя) не ме изморява. Отпускам се почти колкото и клиента и накрая вече ми се доспива, но не се чуствам изтощена, а по-скоро приятно отпусната. И аз преди да започна курсовете за да се квалифицирам като масаж терапист си мислех, че ще ми е изморително, но не е. Важна е и стойката, за да не се натоварва излишно гърба, раменете, краката и т.н. , а и да не си натоварваш излишно ръцете (виж спортния масаж е по-труден и затова нямам намерение да се занимавам с него)
В понеделник пък бях на един допълнителен курс, за масаж за бременни, то като движения нищо ново, но имаше много интересна информация, за това какво и как и вече имам 3 бременни мами в следващите 3 седмици да масажирам. Давам им първия масаж безплатен, после вече се надявам да ми станат редовни клиентки, ама ще трябва поне няколк седмици около моето раждане да поспра с масажите може би. Зависи как ще се чуствам.

# 43
  • Мнения: 2 616
Аз миналата година му подарих едно златно ключе - висулка "ключът за моето сърце" ( човекът просто се размаза) и уголемих една наша снимка до формат А4, която допълниха в Кодак с разни романтични ефекти и сърчица, сложих я в рамка и готово. За тази година съм решила да поръчам малка торта за двама във формата на сърце, аз нали съм "сладкарка чудо" по - добре да не експериментирам и откраднах една идея на една от мамите във форума (дано не се сърди) за пъзел от наша снимка пак. Днес проучих въпроса - за около седмица е готово произведението. Накрая ще си направим стена удома от снимки с най - красивите моменти от връзката ни.

# 44
  • Мнения: 6 167
хех дами..
какви идеи само ми давате)))

аз по всяка вероятност ще подаря нов плей стейшън някаква игра...

* но все още очаквам някаква супер идея да се появи в темата и да я открадна)

разходка  до морето, плажа, после вечеря, пилешко със сини сливи, торта - сърце
корпоративни работи с 2 думи...))) Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт