Каните ли гости?

  • 7 053
  • 103
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
И каним и ходим - много често ! Нямаме познати и приятели, които биха дошли неканени. Както и ние не бихме отишли без покана, колкото и да сме си близки.

# 46
  • Мнения: 292
Много обичам да каня и да имам гости .Обичам да приготвям неща и винаги ми е страшна тръпка очакването им. Неканени гости не идват вкъщи ,винаги най малко ще звъннат предварително. Може би е въпрос на социален кръг това.

# 47
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Най-малко два пъти седмично посрещам. Много ми е приятно, обичам гости!

# 48
  • Мнения: 1 930
Каним, но напоследък ни е много кеф, като сме вечер сами. Много натоварено стана....

# 49
  • Мнения: 525
много обичам да посрештам гости Laughingдори и не канени ......

# 50
  • Мнения: 227
Каним често, обичаме гости, но има моменти, в които идват и неканени, защото знаят, че са добре дошли и винаги добре посрещнати. малко ми е тъжно, че повечето казват, ще дойдем без да са канени, а не заповядайте на гости, поне веднъж да ни поканят, е вярно, не на всеки му е приятно да слугува и да слага маси, но това е положението.  newsm78  Grinning

# 51
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Каня вече изключително рядко Confused...
Неканени гости не обичам, но пък и не ми и идват.

# 52
аз също обичам да посрещам гости ,но с предварителна уговорка,както му е реда ,също ми харесва на гости но  спокана иначе НЕ.не обичам натрапниците и доста бързо се справям с тях...но рядко се случва някой да дойде неканен,общо взето всички се съобразяват с това че имаме дете и т.н.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Обичам да каня и посрещам гости. Обичам всякакви всъщност-и канени и неканени. Поне два пъти седмично имаме гости и на мен ми е много приятно. Никога жилището не ми е било проблем, за да посрещам гости. Живели сме на общежитие и там пък бяхме непрекъснато с хора около нас. Кой как му замиришеше на вкусно от към нас и идваше да си хапне. Карти играехме до зори и все у нас/семейно живяхме на общежитие ние/. Живяли сме на квартира в таванска стая и пак с удоволствие ни идваха приятелите на гости и аз с удоволствие ги посрещах. Сега сме пак на квартира, но апартамента е малко по-голям та със събирането нямаме проблем. Дори и два залъка да имам в хладилника пак с удоволствие посрещам приятели и близки. Такъв човек съм просто.
И ние сме така. Който се е сетил за нас е добре дошъл. Никога не си крием манджата и каквото има в хладилника вадя и приготвям нещо не бързо. Много често каним гости, но и много се радвам на неканените. Хубаво е да знаеш, че някой се е сетил за теб и е решил да мине и да те види .

# 54
  • Мнения: 891
Много обичам да каня гости, а също и обичам да ходя на гости.  Peace
Канени, неканени, всякакви приятели са добре дошли у дома.   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 1 634
И аз обичам да ми дойдат гости. Но когато съм подготвена.
Неканени слава богу идват само в събота и неделя да пият по кафе,
та като изключа неудобството, че съм още по ношница, не са голям проблем.
Но когато идват пушачи, при това с детето си и искат да пушат в друга стая, а не в хола,
например кухнята, защото те така си правят в къщи направо побеснявам.
Тук е мястото да кажа, че не съм пушачка, но не ми пречи да ми пушат в хола,
но не ми е приятно чужди хора да ми влизат в кухнята.

# 56
  • Мнения: 250
Аз обичам гостите, особенно моите приятели, винаги са добри и забавни;Но ако някой не е добре дошъл за мен, винаги бих казала:'момента е неподходящ" или бих ги поканила за малко, като им намекна ,че не е сега удобно да ми гостуват.Не ме е срам да го кажа, а вас какво Ви спира?

# 57
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Обичаме да каним гости, но е малко трудно от както имаме бебе.
Неканен никой не си позволява да идва, все пак има телефони. Ако някой ми звънне на вратата без покана, просто неотварям. И ние не ходим непоканени.
Дори родителите ми знаят, че първо трябва да се обадят, после да дойдат в къщи.

# 58
  • Мнения: 11 003
С удоволствие каним и ходим на гости. Hug Досега не ни се е случвало да ни се натресат без уговорка и по никое време.

# 59
  • Мнения: 2 700
Обичам гости, независимо дали канени или не. За съжаление, ежедневието така ни е завъртяло и нас и приятелите ни, че в месеца се случва по само по 1-2 пъти да каним официално гости, а неканени почти вече не идват.

Общи условия

Активация на акаунт