3D

  • 629
  • 13
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Къде в София има 3D (но да не е прекалено скъпо). Правят ли записи на диск?
Някой да знае линк в интернет, където да се свали някой и друг запис на бебе. Никога не съм виждала и не знам какво представяват тези "видеопрожекции"  Laughing

# 1
  • Мнения: 1 273
Аз бях при Мазнейкова---70лв.
А за линк-някаде бях гледала ама каде ли? newsm78

# 2
 Личен съвет -моето бебе е вече на 7м. - хубаво е да отидеш при много добър специалист, а записа е хубаво нещо, но подробност. Най-добре Мазнейкова, координатите се намират лесно чрез търсачка.

# 3
Аз ходих при д-р Томова, прегледа струва 50лв.

# 4
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
А д-р Томова (от разни други форуми разбирам, че е доцент) къде работи? Къде да я открия?

# 5
  • Мнения: 157
Д-р Сашо Георгиев, кабинета в Студентски град.

# 6
  • Мнения: 61
В София 3Д апарати има вече на доста места, но въпросът е къде гледат хора, които владеят метода. Това са Фемина, Св.Лазар и Св.София /на д-р Мазнейкова, а не бившата Тина Киркова/. На тези три места гледат най-добрите български ехографисти. Иначе апарати има и другаде:в правителствена болница, Втора градска,медицински център Пиротска. Препоръчвам едно от първите три места. За кадри виж в сайтовете им. В сайта на Фемина има такива, макар и стари. Сега имат втори още по-модерен апарат. Всички лекари там правят 3/4Д, което се дава на диск. Всичко струва 80 лв.

# 7
  • Мнения: 3 499
Правила съм си в една детска болница, но не си спомням името й . И после в Св.София. Първият път платих 30 лв, вторият - 20 лв.

# 8
  • Мнения: 1 225
И аз ходих при Д-р Георгиев, кабинета в Студентски град.
Кабинета е на доц. Дуковски от Майчин дом. Те са едни от първите които правеха 3Д. Добри специалисти са.

# 9
  • Мнения: 1 284
и аз при Томова ходих - 50 лв преглед

# 10
  • София
  • Мнения: 26
Аз ходих при д-р Марков във "Фемина" и струваше 50лв.
http://mcfemina.com/

# 11
  • Мнения: 61
Selia, за 20 или 30 лева не може да са ти правили 3Д.Просто те заблуждават. А освен цитираните от мен заведения другаде в София НЯМА истински 3Д апарати. Виж как изглежда 3Д изображението в някой от сайтовете и го сравни с това което ти си виждала. Съмнявам се дори, че нещо си видяла с очите си, а и вероятно намяш записани изображения, който да документират 3Д прегледа. Това ме кара да съм почти 100% сигурна,че си била подведена. 3Д/4Д се прави за теб, за да си го носиш в къщи и да си го гледаш.  То не се прави заради лекаря или диагнозата.

# 12
  • Мнения: 315
Аз гледах шушка на 3д всеки месец , но в Благоевград, при д-р Аврамова, със записа на диск ми струваше 30лв.
Усещането е невероятно, препоръчвам горещо на всички бъдещи мами и бащи. Нашият тати забравяше всичко и всички и беше като омъгаосан с часове Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 757
е тук има 2 3Д снимчици. Има и на др места ама не се сещам

http://www.graviditetsscanning.dk/kbh/

Общи условия

Активация на акаунт