Бихте ли искали да ви целуват?

  • 1 084
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 711
 Да ви разкажа конспектирано какво ще се сътои в Бургас за 14-ти февруари. Двойка ще се бракосъчетава в ритуалната зала. От нейния вход до една от терасите на Бургаския университет в колона ( тип индийска нишка ) ще има наредени един до друг хора ( познати...непознати...няма значение). Та младоженците като се целунат за първи път като законни съпрузи целувката ще започне да се предава от човек на човек, та чак до въпросната тераса( както се казва голямо целуване ще пада Laughing) .Тече списък за записавне на кандидатите да се включат Laughing Вие бихте ли се включили в подобна инициатива? С приятели се шегувахме, че то хубаво ама като не си сигурен до кого ще се паднеш Mr. Green
 

# 1
  • Мнения: 384
Не, благодаря. Stop  Crossing Arms

# 2
# 3
  • Мнения: 15 619
Твърдо нииееее! Naughty
Не за друго, ами представяш ли си колко бацили се обменят така!?!? #Crazy
Ужас!
По близко до представите ми за приятно прекарване е целуването с един... Mr. Green

# 4
# 5
  • Мнения: 2 229
Не. Ако се паднеш с някой чозав. Sick

# 6
# 7
  • Мнения: 6 417
Мирси. Шса въздържа!

# 8
  • Мнения: 15 619
Кас, що не пуснеш анкетка, бе?!?!
 Wink

# 9
  • Мнения: 4 711
Точната бройка на записалите се не я знам, но са доста Laughing
На въпросната тераса щяла да пее Валя Балканска за да се изпратела целувката в Космоса Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 1 427
Мне, щот с моя късмет ще ми се падне някой мазен миризливец, хапнал глава чесън преди туй! Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 2 792
 Хахаха всичко това ми звучи налудничаво, никаква ме няма мен в романтиката и големите романтични замисли.
  Няма, да участвам разбира се

# 12
  • Мнения: 3 423
плагиатстват

не бих се записала в тази пуберска проява

иначе нямам против да се целувам

# 13
  • Мнения: 1 425
Нямам нищо против целувките, но в подобна проява не бих се включила.
Ами ако някой Бай Мангал трябва да ме целува  Sick А неееее.

# 14
  • Мнения: 3 447
Не, разбира се... дори и да се падне някое арно моряче  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт