препоръчайте ми лекар хомеопат в пловдив

  • 774
  • 4
  •   1
Отговори
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
мамчета от пловдив знаете ли добър лекар хомеопат в града.ще бъда много благодарна за всякаква информация.доволни ли сте ,работят ли със здравната каса и всичко каквото се сетите.

# 1
  • Мнения: 3 456
Класическите хомеопати  НЕ работят със здравната каса. Можеш да питаш Александър тук :
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=107195.0

# 2
  • Мнения: 393
Не мисля че работят с касата. Мога да ти препоръчам горещо д-р Сашка Николова. Много съм доволна от нея и познавам много доволни. тел е 032 99 68 14 Кабинета й се намира в Тракия. Обади се да си запазиш час и ще ти обяснят къде е. Лошото е ,че най-вероятно ще ти дадат час за след около месец.
Успех! Дано да ти помогне в това, от което имаш нужда!

# 3
  • Мнения: 106
Моя приятелка е много доволна от д-р Власакиева, от ДКЦ2-на р-нт  "Стадиона". Постоянно боледуваше детето и, все пневмонии и бронхити- от хомеопатичен курс преди 2год, тотална промяна- дори грип не хваща. Не беше и скъп.  Д-р Власакиева работи със здравната каса, даже като личен лекар. Иначе е 10лв преглед и консултация.

# 4
  • Мнения: 46
АЗ също, много съм доволна от д-р Сашка Николова.От много години се занимава с ирисова диагностика и хомеопатия,много е добра,препоръчвам ти я.Прегледа при нея е към 30лв.,поне аз като бях беше толкова,чака се доста,работи само с предварително записани часовено, ще останеш доволна.

Общи условия

Активация на акаунт