Препоръчайте ми добър магазин за тапети

  • 67 023
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 418
Незнам от кога не си ходила там,но в момента продават много хубави копринени тапети,които както споменах са около 30лв.Не говоря за тапети от 15лв.
И откога в закусвалните и магазините слагат тапети?

# 16
  • Мнения: 2 013
Една стандартна ролка тапети колко е дълга? Широчината мисля е около 40-50 см, поправете ме, ако греша?

# 17
  • Мнения: 1 418
53см. широка, 10м. дълга

# 18
  • Мнения: 6 039
не смятам да споря с теб
там предлагат тапети, които не брикола внася, така че има няколко голями магазина, които предлагат и техните тапети. Не казвам, че са лоши. Но се използват масово=масовка


сериозно ли ме питаш. те само това слагат. Овобено в магазините - още днес ще ти снимам едим много "добър" пример за приложение на копринени тапети в магазин

Една стандартна ролка тапети колко е дълга? Широчината мисля е около 40-50 см, поправете ме, ако греша?

има и по-вироки, този който днес ще лепим е на 65 см, покрива 5.68кв.м
има и такива които са на метър - основно бамбуковите

# 19
Malena,koи са тези магазини=какво стана с снимките.А ти какви тапети си салепи ако нее таина,много ме развалнуваxте с тази тема.Малена ще покажеш ли  своите тапети,ако ги залепи ве4е.

# 20
  • Мнения: 6 039
залепихме тапет само на една стена

Доста е смел, не е за всеки  Joy

 
 

имам и в коридора друг, но той е вече стар

# 21
Малена,много са xybaви тези тапети.От къде ги купи.

# 22
  • София
  • Мнения: 13 204
Домко!!!! С две ръце!!! Имат чудесни тапети от най-евтините до най скъпите. Казвам ти го като човек дето може и лепи тапети... Wink

# 23
  • Мнения: 794
А къде другаде?

Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 817
Този магазин в Лозенец... Ние от там си купихме тапетите за спалнята - 87 лева ролката. Бяхме харесали и още едни за антрето, които бяха по 150 лева ролката и щяхме да ги купим, ако нашите дизайнери не ни бяха пратили в Бриколаж да си ги купим абсолютно същите за 30 лв./ролката.

# 25
  • Мнения: 6 039
наистина ли абсолютно същите, на коя фирма бяха?

# 26
  • Мнения: 2 641
а да знаете кои тапери миришат....... на някакви лепила ли какво ли ама много неприятно. брат ми си взеха такива, немски знам че са, но като ги отвориха адски миришеха на някакви химикали и поне още 2 месеца след слагането миришеха  Shocked newsm78 някой да знае какво е това? аз си купувам само хартиени тапети и нямат никаква миризма.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 817
Трябва да огледна фирмата. Но са абсолютно същите - бели на черни, сиви и сребърни хоризонтални райета...

Дизайнерите казаха,ч е те сас е прецакали и са си купили скъпите и после открили в Бриколаж евтините и ни пратиха да си купим тях. За всеки случай съпругът ми пак ги разгледа хубаво тези в Лозенец за да сме сигурни, че са същите.

# 28
  • Мнения: 6 039
по принцип Бриколаж не са вносители, вземата тапетите от съответните фирми, които ги внасят и би трябвало цените да не се различават

Поне във Варна има един магазин, който зарежда от този магазин в Лозенец/те са вносители/ както и от други, та виждала съм тапети във Варна на едни цени и същите в Бриколаж

разбира се, не съм сравнявала всеки един десен по отделно

стана ми интересно

# 29
  • Мнения: 175
http://www.proambiente.de/omexco_home.htm. Мисля 4е се предлагат и в Бг. По спомен Практикер и може би Бриколаж /не съм съвсем сигурна/ Според мен е по добре да се отиде на място за6тото в действителност са много по красиви от това което се вижда от снимките.

Общи условия

Активация на акаунт