Кога забременяхте?

  • 11 447
  • 195
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 205
Омъжих се на 34 г, но не бързахме с мъжа ми за бебе. Пътувахме много и продължихме с купоните.  Crazy   Party  През юни 2006 по4нахме опити и октомври 2006 забременях след 5 мес. на 36 г. Края на юни, на4алото на юли 4акаме беб4о да се роди.  Hug Успех на вси4ки.

# 46
  • Мнения: 2 336
Збременях скоро то се вижда на лентата долу, на 28 год. съм завършила  више образование +различни квалификации, с приятелят ми живеем заедно от 5 год. в собствено жилище и след дългогодишни ремонти и отлагания решихме, че сега му е времето да си имаме и датенце  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 005
Забременях на 32г. WinkБеше страхотна коледна изненада за мен и съпруга ми HugПланувано беше,но не стана веднага,имам предвид след 6м. и аз вече се бях отчаяла,но Господ си знае работата PraynigИ двамата работихме.То трудности винаги има с малко дете,но зависи как ще си разпределяте задачите,говоря за организационния момент, че е много важен за отглеждането на детето newsm78Така,че смело напред,ще се справите  bouquet

# 48
  • Мнения: 2 613
Забременях на 29г.(роднините ме бяха отписали вече)и родих на 30.Второто-забременях на 32,родих следващата година.

# 49
  • Мнения: 22 764
На 25.Бях завършила висшето си образование и имах готовност да имам дете.Беше абсолютно желано и планирано.Мъжът ми изкарваше пари,аз не работех.Беше по-трудничко,но се оправяхме.
Няма значение кой къде е-и в България и в чужбина-искат ли да имат дете,какво ги спира?!Трудности,така или иначе и тук има,така че... Peace
Абсолютно идентична история с моята.Мои приятели и двамата студенти,заминаха да учат в Испания за 1г.заедно с бебето си.Оправиха се ,сега даже имат второ,тук в Бг.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 247
С първото дете бях на 21г. И двамата със съпруга ми бяхме студенти и не работехме.Завършихме успешно и двамата, като едновременно той започна работа,а аз като детето стана на 2г.
Като студентка доста мъкнех бебо с мен на упражнения.Даже и на изпит съм ходила.Моето бебе беше първото в потока ни и доста ми помагаха колегите и за лекции,упражнения и т.н.
Смятам , че не е трудно да се гледа дете от студенти независимо къде сте.
Успех  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 315
Забременях на 25, завършила висше образование, съдружник в частна фирма, от мъж, в който и до момента съм лудо влюбена  Heart Eyes
А иначе, в кръга на шегата- забременях на 11 срещу 12 август, 2005г, около 3.30 сутринта, в Гърция, на Халкидики  Party
Не беше планирано, но дори и за миг не ни е минало през ума да махнем бебето.
Както казва татито: Тя е нашият дар от Бога!

# 52
  • Мнения: 270
Забременях на 26 и родих на 27 години.Бях завършила висшето си и работех.При нас всичко беше планирано.Но мисля,че все пак трябва да има финансова стабилност,защото на днешно време всичко е пари.Желая ви успех! Laughing

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Забременях на 33,родих на 34.Мисля че си беше навреме,макар че можеше и малко по-рано.

# 54
  • Мнения: 7 474
На  25 почти, завършила висшето си образование и работеща , но сега ми се струва, че можех да изчакам още 1-2 години  Whistling

# 55
  • Мнения: 712
Аз бях завършила отдавна висше образование. Приятелят ми е със средно образование и също имаше прилични доходи. Забременях на 29 години, бебето беше планирано и желано. Въпреки това, изпаднах в лека паника. Едно е да искам бебе, друго е това да е факт. Осъзнаваш, че животът ти никога вече няма да е същият и много неща ще се променят. Мисля, че повечето бъдещи майки са минали през тези моменти, дори и да не си го признават.
За студенти в чужбина - ще ви бъде трудничко, но не е невъзможно. Стига да се разбирате и да сте заедно, много неща са възможни. Трябва да имате поне един постоянен доход, защото иначе ще бъде голямо приключение. Дано да имате много помощници!

# 56
  • Мнения: 1 817
Здравейте сладурки!

Хиляди благодарности и целувки за вашите изчерпателни отговори!   bouquet

Чудех се обаче дали има и мами от чужбина тук във форума, които следват?
Очудвам се, че само мамите в България са се престрашили като студентки да имат бебета...
Толкова ли е трудно да следваш в чужбина и да имаш бебе?

Ето този факт малко ме обърква!?!

Е хайде, да не ставам много нахална с моите въпроси! Хиляди усмивки от мен!!!  Wink

# 57
  • Мнения: X
И аз така..забременях н а 2о, родих на 21. Бях 2-ра година студентка - задочно. Работех като секретарка в една фирма. Мъжа ми също работи. Ми...не е трудно. Не ми пречи нито на ученето нито на нищо.

# 58
  • Мнения: 108
Забременях на 27. Бях завършила висшето си образование и работех от 4 години. Мъжът ми също работеше и така, съвсем естествено и навреме станахме родители  Peace.

# 59
Забременях за първи път на 24 год. и бях завършила току- що университета.Започнах си работа в фирмата на майка ми и си работех почти до края, съпругът ми също работеше.Сега съм бременна с второ- на 29 год. съм, но сега си почивам повече ,защото работя на друго място където психическото натоварване ми идва в повече.Няма родители, които не са се справили с детето си. Това, че сте в чужбина няма значение, може би лошото е ,че няма кой да ви помага, но се преживява. А дотолкова, че сте студенти може да е трудно но трябва да имате вяра и ще се справите заедно

Общи условия

Активация на акаунт