За течението след раждане

  • 2 620
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 4 392
много, много повече от 6 седмици. Sad
Частен случай съм.

# 48
  • Мнения: 595
при мен бяха свързани с кърменето - имах докато кърмех - около 4 седмици и то само като дръпнеше малкия се появяваха а иначе ги нямаше

# 49
  • Мнения: 3 478
първа опция

# 50
  • Канада
  • Мнения: 494
Аз родих секцио.Незнайно защо нямах такава екстра до 40 ден.След това една седмица имах течение,като в началото беше доста обилно,после намаля!
Много се притеснявах,че нещо не е наред и още докато бях в болницата питах постоянно защо нямам лохий,а отговорът беше,че докторът много добре бил изчистил матката newsm78

# 51
# 52
  • Мнения: 345
 Значи, колкото по-добре са ви изчистили толкова по-бързо ви свършват лохиите, така ли  newsm78

# 53
  • Мнения: 151
При мен...5 седмици, вчера ги навърших и се питам дали е възможно веднага след това да ми е дошла менструацията,понеже получих обилно,кърваво течение?А кърмя!Малко съм притеснена...
Мами,някоя от вас имала ли е подобен случай?



Извинявам се,ако въпросът ми не е за темата.


и аз съм така

# 54
  • Мнения: 5 391
4 седмици.

# 55
  • Мнения: 345
При мен...5 седмици, вчера ги навърших и се питам дали е възможно веднага след това да ми е дошла менструацията,понеже получих обилно,кърваво течение?А кърмя!Малко съм притеснена...
Мами,някоя от вас имала ли е подобен случай?



Извинявам се,ако въпросът ми не е за темата.


и аз съм така

До колкото знам е възможно.

# 56
  • Мнения: 1 174
Ами днес се обадих на гинеколожката си и тя ми каза, че е напълно възможно и не е ненормално  Grinning Е, успокоих се!

# 57
  • Мнения: 596
Около 6 седмици.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 345
Ами днес се обадих на гинеколожката си и тя ми каза, че е напълно възможно и не е ненормално  Grinning Е, успокоих се!

Радвам се  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 301
Около 7-8 седмици. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт