7 дена

  • 2 667
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Ако овуто ти е на 10-11 ден, а си сексила на 7 ден при нормална ЦС и нормални плувци нямаш проблем да забременееш. Това не означава, че овулацията ти е на 7 ден.

Пепинка, овуто ти е между 13-14 ден, а не на 9 както си писала.

# 16
  • Мнения: 284
като гледам подписа ти ,само ще ти честита   bouquet

# 17
Ноел,може да си правила секс на някоя дата,а овулацията и зачеването да са били до 3-4-5 дни след това.Просто сперматозоидите имат известна преживяемост в цервикалната слуз,която става благоприятна за тях няколко дни преди овулация.
Аз имам нередовен цикъл. Спорих за датата на второто ми забременяване с докторите, защото бях получила контракция на матката след много алкохол и танци на коледния купон, а това беше 2 седмици (което прави 14 дена) преди датата, определена от докторите...
Съответно родих много преносено бебе (тъмно зелени води), 3 дена след термина (здраво и щастливо).

(За сравнение първото бебе се роди предизвикано 10 дена след термина и беше с чисти води).
Така че всичко е възможно.

# 18
Здравейте! Цикълът ми този месец започна с един ден розово зацапване,след което два дни ми тече кръв спря ми и отново след два дни имам розово зацапване .Два месеца пиех Оргаметрил понеже уж съм имала киста. Цитонамазката ми е 2 гр.Имам и раничка.На какво може да се дължи това зацапване?

# 19
  • Мнения: 1 919
 newsm78 Доки н е каза ли от какво е ?

# 20
Не съм ходила сега след повторното зацапване. Много ме е страх,защото имам болки в кръста и корема все едно ,че ще ми идва.При прегледа имаше кръв по памучето.

Общи условия

Активация на акаунт