HOUSE MD - гледате ли Хю Лори, егати добрия пич!

  • 31 541
  • 702
  •   1
Отговори
# 30
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 491
Хю Лори съм си го харесала още,когато даваха "Злостър-черното влечуго" с Роуън Аткинс.Помните ли го?Сладура се подвизаваше и в "Литъл Стюард",епизодично в "Приятели".Ох,на кака баткото Wink

# 31
# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
Не помня имаше ли такава тема..... Обаче аз се пристрастих. Имам цели два и над половината от третия сезон и докато не ги изгледах не мирясах. Цяла седмица гледам по нощите и сутрин очите ми са на палачинки. Лека съм разочарована от третия сезон - различава се много от предните два. Сценаристи ли са сменяли, що ли, ама не са същите.
А има ли и такива, които не го понасят? Моя мил е от тях. И той си търси сродни души да се оплаква, както аз си търся да обсъждам Mr. Green

# 33
  • Мнения: 804
Янтра,на мен и мъжа ми също много ни харесва сериала.До вчера се борихме с втори сезон,че пусто време все не стига...  newsm03
Вчера си намерих и трети сезон,обаче кога ще го гледам,идея си нямам. Иначе много готин сериал е,с тези диференциални диагнози и начина му на убеждаване са уникални. Правилно ли мернах в един постер,че в трети сезон готината докторка Камерън е сменена? Всички други си бяха същите, само нея я нямаше.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 23 630
В първите 15 епизода Камерън си е там, за другите - не знам. Още не съм ги гледала. Mr. Green

# 35
  • Мнения: 2 069
И на мен ми е любим сериала и самия д-р Хаус. Първите 2 сезона наистина изгледах на един дъх, третия малко ме разочарова, а и субтитрите по едно време бяха зациклили. А главния актьор направо е върха, а и спечели ЕМИ тази година з тази си роля. До кой епизод стигнаха - аз имам до сезон 3, еп.18.

# 36
  • Мнения: 992
охх и ние с мъж ми сме пристрастени към този филм, можете ли да ми кажете от къде мога да си ги дръпна, мерси предварително

# 37
  • Мнения: 512
Лелеее, обичам ви!
Казвайте откъде ги теглите, моля ви, че мъжът ми ще пощурее! Ние рядко имахме възможност да го гледаме по ТВ, щото тогава дечко си ляга, ние правим вечеря и т.н. - и времето минава...
Ако мога да ги дръпна отнякъде и да си ги гледаме на спокойствие - ще е супер!

# 38
# 39
  • Мнения: 8 999
И ние го следим - мъжът ми главно поради професионален интерес. Но актьорът ми е влязъл в главата като Устър /на Удхаус/ и ми е много трудно да го приема в тази роля. Все очаквам да каже нещо много смешно.

# 40
  • Мнения: 528
Пишете ме и мен във фен клуба Crazy
Тоя мъж ми е супер любим
От къде теглите сериите?  newsm78

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Дават го в момента по нова  Party

# 42
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Удари ми слабото място в момента тоя пич ми е най голямата слабост.Изгледах 2 сезона и 3 до 19 серия на доктор Хаус.СТРАХОТЕН СЕРИАЛ.

# 43
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз във фен клуба Crazy

# 44
  • Мнения: 690
Сериалът е чудесен, актъорът още повече! Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт