Отговори
# 15
  • Мнения: 136
Честит празник! Желая ви да обичате и да бъдете много обичани!
Калинка, никога не забравяш никого Hug Да наистина утрешния ден е по специален за мен. Ще го отпразнувам с добри приятели, колкото и да са малко все пак ги има!

Вчера ходих по центъра да си търся маратонки. Мама ми даде парички да си купя, но уви така и не си харесах. Някакви цени от по 200-300 лева а такива боклуци..... В крайна сметка реших, че няма да си купувам маратонки, а за тея пари ще си купя и дрехи и обувки. Наистина имам нужда от такива неща. Друг път все намествам парите за попълване на разни дупки, но този път съм решила, че и аз съм човек.
Вики вече не плаче като го водя на ясла, но вчера го прибрах със синьо лилава буза. Били се сборичкали и паднал върху един стол и се ударил. Вече били 25деца и нямало място за игра, та той паднал и се ударил. Ми като няма място да приберат тея столове, за да се разшири малко. Сега като го заведох една от какичките ми каза, че не правел нищо на гърнето, можел да седи с часове да се забавлява там, но нищо, като му сложели памперса свършвал работата. И в къщи е така. Седим с часове на гърне, на тоалетна и нищо, като му сложа памперса айдеееее. Не знам какво да го правя. Има проблясъци отвреме на време, ама в общи линии не ще. Сега като се позатопли му свалям памперса ,обувам му гащи и нека се напикава, като му е мокро три четири пъти се надявам да върши работата, където и мястото.
 Ами това е от мен. Желая ви ден изпълнен с положителни емоции и много любов  bouquet

# 16
  • Мнения: 2 040
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ВЛЮБЕНИ И ПИЕЩИ ..  Heart Eyes


Бъдете нон- стоп влюбени в човека до вас, в живота и в мечтите!


Кали, мерси за поздрава за тати ..  Heart Eyes Той празнува и днес именния си ден, нищо че по новому е на 01.02 ... на всичко отгоре на 10.02 има рожден ден и определено тоя месец му е най- празничния ...  Laughing

Рени, мерси за пожеланието  Heart Eyes 
Ето линка за тае-бото .. Billy Blanks Ab Boot Camp  http://store4.data.bg/theadmin/Videos/Bodywork/TaeBo%20-%20Billy … 20BootCamp(2005)/ 
Аз сега захващам днешната порция .. страхотно е и така натоварва, че после имам чувството че съм от камък ..  Peace

Вили, монитора е супер, да ти е честит  Peace

Доре, правилен избор си направила .. много по- добре дрехи и обувки, отколкото маратонки ..  Peace Аз нали съм фен на това и на нищо спортно, за съжаление ..  Laughing
Споко за памперса, и ние още не сме го махнали ... пишка в гърнето, даже й доставя супер кеф, защото после носи гърнето да го изсипе в тоалетната ...  Laughing но за акото - зле .. първо се изаква в памперса и после ми казва, че има .. пък и аз я виждам много късно, като почне да се надува и то няма за кога да го свалям, само да я прекъсвам и да вземе да й секне ...  Laughing
Преди има- няма 4-5 мин. мама по телефона ми чете последната за сега лекция по тоя повод, та й казах, че на днешния празник неискам да се карам, затова ако иска да се посдърпаме, да се обади утре  Laughing Laughing Laughing (на шега, разбира се) ... като са готови децата, сами ще поискат това ...  Peace

Ало, ало, такси, къде си????  Laughing Марго, довлечи си задника пред комп. че те нема никаква .. или сте почнали с вожда да празнувате днешния празник в леглото от сутринта  newsm78 Laughing

Приятен ден на всички, весел празник днес и довечера  Heart Eyes



# 17
  • Мнения: 7 723
  честит празник на всички влюбени




Ето я мойта изненада за любимото


 Laughing

Кали, познавам я- страхотен човек е  Hug

Лек и любовен ден ви желая  Hug

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 13:28 от mylenka

# 18
  • Мнения: 686
Здравейте, мили момичета!

Честит Трифон Зарезан и Свети Валентин!  Heart Eyes Аз съм повлияна от Андрей, който презира всичко "чуждокопирано" и Свети Валентин не го приемам безрезервно. Освен това смятам, че любовта трябва да се празнува всеки ден! Затова и днес, и утре, и завинаги Честит празник, влюбени  Wink Hug Heart Eyes

Иренка,и на милия ти мъж всичко добро. Нека има повече празници  Grinning А как ще празнувате вие, двамата  Wink  Hug

Доре,и ние сме така с гърнето. Има дни, когато само там прави всичко, а напоследък и в "голямото гърне" и дни, когато пера по 4 пъти и всичко е мокро и напикано  Sick  Hug

Кали,при вас сигурно си е баш празник  Simple Smile Сигурно е красиво навсякъде. Те и тук се опитват и вече наистина украсяват много добре, но от вчера такъв дъжд пляска, че разплясква всякакво празнично настроение  Confused А вие как ще изкарате?  Hug

Миленка,значи изненади ще има у вас.. Embarassed Rolling Eyes Laughing Весело и безметежно прекарване  Wink Hug

Вили,честити придобивки и от мен! Със здраве и любов да си ги полЗУВАШ  Hug

Рени,тая година ще "пресушавате" ли пак сушито  Laughing Как ще мине празникът ви? Колкото до децата, още този уикенд бих искала да се видим, но с Андреята ще пътувам до Пловдив, че сме канени на детски рожден ден на едни кумци на Андрей. Благодаря ти и за пожеланията за него  Hug Другия уикенд, живот и здраве, да измислим нещо наистина! Че моят пък с никакви деца не контактува и е стнала страшен инат и егоист. Целувки  Hug

Ади, бравос на този интесуазъм  Laughing Завиждам ти! Колкото до пеперудката, и ние сме като вас  Blush  Hug

Стели,значи и ти си в Рачешкия отбор!  Laughing Две напред, три назад  Sick Ама пък сме готини  Sunglasses Целувки  Hug

Да ви разкажа за това, дето и Кали ме пита. Андреята имА своето "представяне в общество"  hahaha Нали бях канена на събитие заедно с него. Ставаше въпрос за откриването на новия магазин Oviesse в МОЛ-а срещу Хемус. Та там има и голям детски кът, а магазинът наистина си го бива.
Андреята обаче се ошашави, щото много народ - тоя го дърпа, оня го щипе  #Crazy Запознах го най-първо с Ники Кънчев. Понеже му знае името и предаването и викам - ей ти го на сега, на живо! Той само срамежливо подаде ръчичка и кимна с главичка, без много-много да му обърне внимание  Rolling Eyes После поигра малко в детския кът, където имаше още 20-тина деца и след малко надничам - гледам едната кака звъни на мобилен телефон, а нашият - уплашен, до нея. Викам си - на мене ми звъни, няма начин! Взех си го и цяла вечер на ръчичка. Те обаче изкараха и другите деца, за да разиграят с Румен и Жасмина "Сделка или не". Искам да ви покажа снимките, но не мога да ги кача нещо в бгфотото. Нашият взе кутия №8 и спечели на майка си една от най-големите награди - дамска чанта  Sunglasses После пък Део и Лео запяха на сцената, а Део дръпна нашия и го качи с тях. И моичкият стои изтукан, с новата дамска чанта на рамо и гледа леко стреснато от сцената, а онези двамата друсат яко рап. Викам - танцувай бе, маме. Не, гледа като подплашен заек  hahaha Както и да е, беше страхотно забавление и много искам да ви покажа снимките, но няма как.

Хубав ден и да се сбъднат всичките ви мечти за вино и любов  Wink  Heart Eyes Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 2 040
Иренка,и на милия ти мъж всичко добро. Нека има повече празници  Grinning А как ще празнувате вие, двамата  Wink  Hug

Мила, моя баща има празник, не Драго ... ние двамцата имаме само рожденни дни, нищо друго ... а баща ми се казва Трифон и празнува на 01.02, 14.02 и на 10.02 рожден ден .. та за него говори Кали  Grinning

Вили, имаш ли нещо против новата картичка с децата ни да сложа на 1-ва страница, малко да поразнообразим, пък и онази е зимна, а от зима нищо не видяхме досега ..  Laughing

Миленче, как не те е срам .. 1 изречение постно, постно, та нема накъде повече .. осъзнай се лейди ..  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 686
Иренка,и на милия ти мъж всичко добро. Нека има повече празници  Grinning А как ще празнувате вие, двамата  Wink  Hug

Мила, моя баща има празник, не Драго ... ние двамцата имаме само рожденни дни, нищо друго ... а баща ми се казва Трифон и празнува на 01.02, 14.02 и на 10.02 рожден ден .. та за него говори Кали  Grinning


Леле, Иренски, колко съм зле  Embarassed Embarassed Embarassed Извинявай, моля те! Почудих се какъв имен ден може да има Драго, но понеже така или иначе не зная кога му е именният ден, реших, че явно е сега. Уджас! Нищо, за татето същите пожелания - за здраве и илядене, както казва народът  Heart Eyes

# 21
  • София
  • Мнения: 625
Здравейте момичета! Да ви е честит днешният празник! newsm76
Пожелавам Ви много любов, много здраве и хиляди прекрасни мигове!   bouquet
Докато Ви прочета доста се посмях с пеперудките и другите подобни детски хитове! За протокола Вики също употребява точно тази дума. Освен това се е научила не знам от къде да казва на разни баби "Гозна бабичка" /имам съмнения, че от свекъра който я извежда на разходка я е чула/ и ме поставя в адски неловки ситуации! Иначе от 3 дена Вики се напишква по няколко пъти на ден и после доволно оповестява! Не мога да си го обясня защото от октомври памперс изобщо не сме слагали и не сме имали проблеми. Освен това намери една нейна бебешка биберона и като я лапна - два дни не я изплю! Какво става не знам! ooooh!
Иначе аз съм добре! От Нешънал Джиографик се обаждаха да ме снимат за "Изчезващи бозайници гиганти" ама хонорара нещо не ми допадна! Rolling Eyes
Започвам нещо да се изнервам имам чувството че пак ще пренося, но нищо не може да се направи! Ще чакам и това е! А съм станала една ревлива и аз не мога да се понасям! Всичко ме разстройва! Ужас!
Ами това е! Пожелавам на всички влюбени в мъжа, в детето ... в себе си приятно празнуване довечера! Целувки! Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 505
[
Вили, имаш ли нещо против новата картичка с децата ни да сложа на 1-ва страница, малко да поразнообразим, пък и онази е зимна, а от зима нищо не видяхме досега ..  Laughing


ИРЕНКА, тъкмо това ми беше замисъла като я правех снощи по НОЩИТЕ, че то като гледам зимата СВЪРШИ и СНЯГ май няма да видим..та действай..а аз обещавам да се постарая в следващият вариант..че този от бързането нещо не е много сполучлив..ама аре...  hahaha  Joy

# 23
  • Мнения: 2 959
Дорий,
Честит Рожден Ден, чаровна Съфорумке с разкошна коса!



Бъди най- вече здрава и късметлива, даваща обич и обичана Мама и Жена, защото просто го заслужаваш! Наслади се на утрешният Си празник, празнувай и живей, усмихнато Водолейче

# 24
  • Мнения: 505
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДОРИ, МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ !!!





ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ПРАНИКА!!!

# 25
  • Мнения: 7 723
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДОРИ 

Букет от нежни пожелания, дарила бих ти с две ръце, щастие и радост желая ти от все сърце! Живот и здраве, любов и дълги дни и нека с рози е окичен живота ти до старини



СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ    ........от Камелия  Laughing  bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 3 058
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, СКЪПА ДОРИ!
МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И НЕПОВТОРИМИ ИЗЖИВЯВАНИЯ С ЛЮБИМИТЕ ТИ МЪЖЕ!



Момичета, да ви похваля съпружеското тяло - снощи се прибирам от работа, влиза - у нас тъмно. Влизам в хола - масата в свещи, едни сърцевидни такива, отверена бутилка вино и синьо сирене (малко нескопосано нарязане), а Мишо вече едвам издържа да ги духне, разбрали се, че като дойде мама - тогава ще ги диха и той от вратата - "мамо виж, Миши дуфа сещи" и ги почна - по няколко пъти всяка и "Айде пак пали, Миши пак дуфа". Много ме трогнаха, мило ми стана, добре, че и аз не се бях разсеяла,  а бях купила една сърцевидна торта, че щях да се изложа  Mr. Green

Рени, Мила този детски кът в МОЛ-а на Хемус ли е? Ходихте ли вече? Че на мен вече ми писна от "нашия" МОЛ в Гео Милев и с радост ще посетим с Мишо "вашия", а ако го съчетаем съвместно ще е супер  Peace Обаче  Naughty трябва да има от онези пързалки с многото топки, дето падаш в тях, иначе не ще да играе в детски кът ако няма такова чудо  Mr. Green Може в неделя да се разходим до там, ако е хубаво времето  Peace

# 27
  • Мнения: 2 040
Честит Рожден Ден мила Дори!


Грижи и неволи забрави,
празника с усмивка посрещни!
Дните да минават и да не тежат,
годините да се трупат, но да не личат!

# 28
  • Мнения: 353
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ДОРИ!  bouquet МНОГО ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ, ЛЮБОВ И СЕМЕЙНО ЩАСТИЕ !!!
Свети Валентин за мен мина доста постно. SadМъжът ми се затри на стаж по АГ и се прибра доста късно(уж щеше да ни води някъде),на всичко отгоре като се прибере ми надува главата за разни аборти и раждания,а на мен ми иде направо да се #2gunfire.Дано след време си струва усилията и гадостите,които слушам по време на вечеря ooooh!.
А в София има ли днес протест на лекарите?
Аня,аз помислих,че влизаш вече да се похвалиш,тъкмо вчера си мислех какво стана с теб?Желая ти скоро да се похвалиш с добрите новини и много неусетно раждане!Милата,сигурно ти е кофти вече,аз отсега пръхтя като кашалот и бълвам киселини,дотежа ми вече ooooh!.Настроението,и то,да дресирам алигатори Whistling.....Добре,че мъника не ме ядосва повече от нужното.
Мили,какъв беше регламента за участие в Стани богат(ти нали си в кухнята на НТВ),да пратя мъжо да изкара някой
 лев Money?
Целувки на всички! Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 136
Мили мои приятелки, много ви благодаря за пожеланията!Нека всички заедно остарявме щастливи!

Общи условия

Активация на акаунт