Търся съвет за цвят секция

  • 824
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 124
Здравейте,

ето и моят проблем, от една година се опитваме да обзаведем жилището ни, но досега сме успяли само кухнята и спалнята да оправим  Sad. Сега на дневен ред е секцията на хола, ако мога така да я нарека. Имаме хол с кухненски бокс, той е комбинация между ванилия и круша, а пък дивана в хола е резидав цвят.

Бихте ли ми дали идея какъв цвят е подходящ за секцията в хола, като съм си харесала ето този модел.

# 1
  • Мнения: 360
А не могат ли да ти я изработят с корпус от круша и резидави вратички?

# 2
  • Мнения: 577
аз по скоро бих го сьчетала с нещо такова
 
или нещо беличко

# 3
  • Мнения: 103
Ванилия и круша , както е в кухнята би стояло   Heart Eyes и може би нещо в оранжево  Wink

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Същия като дивана...може да има и малко от цвета "круша"

# 5
  • София
  • Мнения: 1 228
Ванилия и круша бих я направила аз, евентуално с някакъв ярък акцент (една вратичка примерно) в оранжево, да речем. Или ванилия + оранжево.
В противен случай, по мое мнение, стават доста видове зелено, пък то е капризен цвят ....
Много свежо е дотук, много ми харесва  (аз си падам по ярките цвето, по шаренииите  Heart Eyes)
 bouquet

# 6
  • Мнения: 479
Според мен ще е добре да е основно като цвета на ламината, плюс по-тъмен нюанс кафяво. Ако сложите зелено, жълто, оранжево или др. може бързо да ви омръзне - все пак е хол, а не  примерно детска стая.
А за закачки в зелено/резеда може много неща да се измислят - настолна лампа със зелен абажур /зная дори къде изработват абажури- мога да ти дам координати/, или зеленички щори/ пердета или покривка на масата или....

само м/у другото - аз си харесах една хол. гарнитура в тъмно зелено и точно такива светлозелени неща си мисля да насложа тук-там в хола, дори и една полустеничка или колона може да боядисаме свееетло зеленко. но ми е още само в главата .
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт