Хайде на ролери!

  • 7 593
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 11 747
Ами аз съм навита да се пробвам,ама поне да не съм сама,че наистина ме е страх от тия кучета - преди 3-4 години едно ме ухапа Shocked,та оттогаз!
Само да кажа,че има 10 години откак не съм се качвала на ролери и не знам как ще се справя,е ще карам ама няма да съм състезател...,то май бързо се претръпваше newsm78,доколкото помня!
Вие кога карате?През седмицата имаш ли възможност tedy e?

# 46
  • Мнения: 9 095
ами ето  някой от общината чете форума и сега преасфалтират Joy, ние събота и неделя сме по- свободни, ако е през седмицата трябва да е около 18ч, да не мислите че ние караме много бързо, още претръпваме Crazy

# 47
  • Мнения: 248
За тези, които са от София - в магазините на ТСМ има хубави ролериза деца - от тези, които се разтягат и стават 3 номера - на прилични цени - около 65-70 лева.

# 48
  • Мнения: 1 770
Някъде по други форуми четох, че ролерите от ТСМ не били качествени.

# 49
  • Мнения: 9 095
аз моите си ги купих от монда, обувала ги е 2-3 пъти и бяха като нови, на мъжа ми взехме от СЛС от разпродажбата, ама сме доволни Peace

# 50
  • Мнения: 11 747
Ох,вчера карах,карах,карах.... и ми се разцепи гумата на едното колелце! SadТе,моите са дърти де!Иначе са Wilson.Сега ще видим,дали ще се ремонтират,но може да видя и тези в това СЛС.Ама newsm78 150лв не е ли много малко за ролери Росиньол???Те навремето бяха по 300-400...?
А,къде има такъв магазин СЛС??

# 51
  • Мнения: 9 095
СЛС са на Росиньол магазините в Палах център на втория етаж, имаше промоция на мъжа ми взехме за 125лв ама виж дали е валидна още Peace

# 52
  • Мнения: 11 747
Вчера ходих да ги гледам тези Росиньол,ама не работеше магазина!Видях къде има и магазин на Wilson.Не знам дали скоро ще се снабдя с кънки,че и да карам... newsm78

# 53
  • Мнения: 9 095
ако ходиш в Добрич една приятелка каза че били много евтини Peace

# 54
  • Мнения: 1 770
Христос Возкресе!
След пътуването ни до Солун този уикенд, днес ходих да се поразтъпчем с ролерите до НДК, ми много гот беше. Ако знаете каква гледка бяхме тримата с децата докато стигнем дотам  Sunglasses Ролерите на рамо с каката (на почти 11 год.), малкия (на почти 3 г) го теглих с детската му кола, вързана с въже. На НДК той си кара колата, а ние с кака му наоколо с ролерите. Този път аз си слушах МП3 на слушалки и идилията ми беше на мах. Жалко, че щерката беше днес по-рано на училище и трябваше да се приберем по-рано... Нищо, може утре пак преди обяд да направим същата фиеста. Заслужава си усилията. Така разведрява и освежава, пък и на никой не му е скучно.  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 9 095
мен май ме гони пролетна умора, ама тази събота и неделя сме пред делфинариума, ако някоя мама иска да идва  Hug

# 56
  • Мнения: 11 747
Аз днес намерих едни,дето ми харесаха доста - колелцата им бяха от по-бързите,за цената само 120лв.Бяха някаква марка дето не съм я чувала обаче,нещо с "H",ама не Head.Немски били,ама как не им запомних марката да потърся нещо из нета за тях!
tedy_e,то в Добрич може да са евтини,ама все пак зависи за каква марка иде реч!То има и по 50лв,дето не могат да се карат изобщо!Аз все пак ще ида да видя и тези Росиньол,че знам че са хубава марка,ама са станали подозрително евтини.... newsm78

# 57
  • Мнения: 9 095
ами на моя мъж са Фила от СЛС и ги взехме евтино ама е страшно доволен, нали знаеш че на каквото попаднеш Peace

# 58
  • Мнения: 963
Да се включа и аз, макар да не карам (засега).  Mr. Green
Наскоро приятелят ми много се запали... и прекарваме всеки свободен ден в парковете и градинките (т.е. той си кара, а аз чета книжка на някоя пейка  Tired  ) и понеже се очертава увлечението да не преминава скоро  Laughing , а дори се задълбочава ще съм ви благодарна да дадете някой съвет - каква марка, какво се гледа при покупка, има ли различни видове (примерно съм виждала и само с две колелца, а не с четири)... та да взема и аз да се оборудвам скоро и да караме лятото по семейному (така ли се пише?  newsm78  ). Още повече, в момента и възлюбеният се мъчи на едни праисторически ролери от зората им на българския пазар...
А, да - може и магазини в София да предложите... Аз за BoardShop се чудех, а не сте го писали...
И прощавайте, че така не по темата се включвам.   bouquet

# 59
  • Мнения: 9 095
их за София магазини незнам, ама гледай като купуваш, като ги пробваш да ги поразтъпчеш, може да ти убиват някъде и да се окаже че не можеш да ги гледаш и гледай колелцата да вървят гладко, най- хубави са силиконовите, когато са по- големи също е по- добре, а другото те са всички по един модел, имат си връзки някакви и се стягат допълнително, моите са Head,  на мъжа ми Fila много сме доволни и от двата чифта, иначе бяхме харесали Salomon,  ама докато видим дали ги има в Добрич, понеже във Варна ги няма никъде и взехме тези, каквито и да вземеш ако са хубави колелцата ще ти вършат работа, Welcome to the club Hug

Общи условия

Активация на акаунт