Цените на такситата стават 1 лев за км.

  • 5 204
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 417
От 1 септември цените скачат на 1 лев. На 14 февруари таксиметровите шофьори отново заплашват да блокират София ако не им изпълнят исканията.  Румен Петков обещал колите им да бъдат оборудвани с паник-бутони и с джипиес система за проследяване. Шофьорите искат още нови коли, които да са със статут на обществен транспорт, както и да има преграда между водача и клиента. Те настояват и да могат да ползват трасето по булевард "Витоша", където сега се движат само трамваи. Егати!

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
Скромни душиците #Crazy

# 2
  • Мнения: 2 891
Крайно съм възмутена, какво значи да минават по забранените улици!? с какво са по-специални? Аман!!!

# 3
  • Мнения: 7 723
Е, писна ми вече   #Cussing out
Ще взема и аз да стана таксиджийка  Thinking

# 4
  • Мнения: 6 417
Не стига, че ресто под 2 лева не връщат, слушат чалга до дупка, пушат, зяпат си тв-то докато карат и ми слагат някакви ужасни кокосови ароматизатори, ами още претенции имат.

# 5
  • Мнения: 208
Уфф да се гръмнат. Егати и нахалниците. Да си направят цените 20 лева на километър - да видим кой ще возят.  Ако искат да им се разреши да летят във въздуха - булевард Витоша е недостоен за тяхните гуми  #2gunfire

# 6
  • Мнения: 240
Не им съчувствам, никак даже!Все още има такива, дето предпочитат да кибичат с кафе и вестник и отказват курсове, а после се жалват от лизинги и още 100 неща! Егати!

# 7
  • Мнения: 208
Не стига, че ресто под 2 лева не връщат, слушат чалга до дупка, пушат, зяпат си тв-то докато карат и ми слагат някакви ужасни кокосови ароматизатори, ами още претенции имат.
И получават доста пари на всичкото отгоре - нищо че непрекъснато се оплакват.

# 8
  • София
  • Мнения: 4 423
Не стига, че ресто под 2 лева не връщат, слушат чалга до дупка, пушат, зяпат си тв-то докато карат и ми слагат някакви ужасни кокосови ароматизатори, ами още претенции имат.
И получават доста пари на всичкото отгоре - нищо че непрекъснато се оплакват.
От къде толкова много пари получават, защото аз не знам, би ли ме осветлила? Ще взема да стана една бакшишка, ще си оправя живота за няма един месец време Thinking newsm78

# 9
  • Мнения: 3 576
Дреме ми!
Мразя да се возя в таксита и абсолютно ги избягвам.
Нагли са!

# 10
  • Мнения: 755
Евала... Close Twisted Evil Close направо нямам думи... ами в друга тема пак за въпросните персони някой много добре го беше написал " Не е луд този , който яде баницата , а този който му я дава."

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Ами, нямам думи, дано ми се налага да ги ползвам максимално рядко.
Тези бакшиши се взеха много насериозно.  #Cussing out

# 12
  • Мнения: 2 013
Аз съм всекидневен ползвател на таксита, но сега ще ме загубят редовен като клиент. 1 на км са ми много, май ще се наложи да подкарам кола.
Иначе съм абсолютно против държавата да им плаща обезопасяването на колите. На мен държавата слага ли ми решетки на първия етаж (не че съм си сложила, де). Работодателите - да, но държавата - откъде накъде?

Ако има някоя съпруга на таксиметров шофьор тук - колко горе-долу могат да се изкарат с нормален 8-часов работен ден с изплащане на лизинг и разните му данъци. Питам социологически.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 423
Има да, но въпроса ти е малко хаотичен, какво точно те интересува - колко чисто остават или оборот?

# 14
  • Мнения: 6 417
В деня на стачката спешно ми трябваше такси от "Дондуков" до "Позитано". Хванах един, който ми каза, че ще ме метне, ама за 5 лева, щото...бил подписал декларация да не кара през деня. Жалваше ми се по пътя - чудел се как още жена му не го била изхвърлила от вкъщи, щото носел само 1000 лева.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт