Бебо чак ОКТОМВРИ ще се появи, нетърпелива мамо ТУК се запиши!

  • 12 413
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Alyona,спокойно HugКато плачеш не си помагаш. Няма нищо страшно в болница,напротив постоянно си под лекарско наблюдение. Била съм в твоето положение,надупчиха ми дупето от инжекции и се оправиха нещата.Ще полежиш,ще си почиваш и.... после ще имаш една прекрасна бременност. Hug Hug Hug

# 31
  • Мнения: 1 305
Alyona спокойно мила, ние всички сме с теб и ще стискаме палци по скоро да се върнеш с твоята точица при нас. Щом чудото е станало значи така е писано, сега доки ще те наблюдава и ще си добре само не плачи  Hug  Hug  Hug
Mamma mia и аз съм в същото положение, и аз се радвам ама не 100% в четвъртък си записах час и се надявам всичко да е наред, за да съм по спокойна и да знам със сигурност какво е положението. Може би затова толкова да съм объркана, и найстина на моменти така се чувствам  newsm78

# 32
  • Мнения: 4 555
Alyona, стискам палци всичко да е наред Praynig Hug
Само не се притеснявай и мисли позитивно!

Irenn, аз също много се паникьосвам. Понякога се замислям колко сериозно е всичко това, как в мен се образува нов човек. Като четях в коя седмица кои органи се образуват и всичко това ми се струваше толкова фантастично, точно като на кино!
Много искам и аз да гледам този филм, но видях линка само на някакви торенти, към които нямам регистрация. Има ли го някъде на ftp download?

silverarrow, на мен ми тече понякога кръв от носа, но много оскъдно. Не точно тече, просто по няколко капки. Спомням си, че Ивон спомена също за такова нещо при нея. Явно е нормално, не се притеснявай.

Иначе за протокола, на 27 години съм, първа бременност.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 555
Добър вечер!  Hug

Alyona - Стискаме палци, мила!  Hug Бъди спокойна, защото ще си под лекарски контрол и бебето ти ще бъде в безопасност.  Praynig Ще чакаме да те изпишат и да се похвалиш след това.  Hug

megyv- Благодаря за списъка!  Hug

На всички нови мами - добре дошли, пожелавам ви лека и безпроблемна бременност!   bouquet

Irenn - Аз първия път като гледах филмчето и стигнах до сцената с пиявицата и много ми дойде.. Crazy После след като милото се прибра от командировка (трябваше 6 дена да си мълча и да крия  ooooh!)и му казах добрата новина и двамата го гледахме заедно. И по-спокойно го приех.  Laughing Но и аз понякога се стряскам като си представя какво става в тялото ми. Четох една тема, че в 7 месец коремчето се мърда от ритничетата на бебо....и много е сладко наистина, но за миг...някакъв страх май ме хвана. Определено все още не съм приключила с приемането на нещата, но това са само временни моменти!  Laughing

А за гаденето....зле е положението. Днес опитвах с капките, които ми предписа док. , но май нямаше голям ефект. Поне повръщам рядко, въпреки че ми се гади постоянно, но ако се влоши положението не знам как ще ходя на работа. Четох, че някой мами и в 15 г.с. не ги е напуснало гаденето и малко се отчайвам. Дано вас ви задмине!  Wink

silverarrow - на мен в 5 г.с. мисля, че 4 дена подред ми тече кръв от носа и то доста сериозно. След това не се е случвало, но мисля, че няма защо да се притесняваш, разбрах, че е нормално.  Peace

И момичета щях да забравя една важна новина. Имам още един колега в работата, който е студент като мен. И работим по доста проекти заедно, в един екип сме. И си говорихме нещо днес и влиза един от шефовете ни и казва: "Хайде вие сте наред". И ние  #Crazy И питам аз, за какво сме наред? И той как не знаете ли.... Оказа се, че на друг от шефовете ми му се е родила дъщеричка.  Hug Много се зарадвах, направо щях да се разплача! И ми идваше да кажа...ами наред съм и аз, но се въздържах. Иначе таткото и мамата имат една дъщеря на 24 год., те са на около 48. А аз даже и не подозирах. Дано да ги радва много, малката госпожица... newsm32  newsm44

# 34
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Добро утро на всички!
Къде сте ... кафенце ли пиете а??? Hug
Пожелавам ви най-хубавия ден изпълнен с положителни емоции.  bouquet  bouquet  bouquet

# 35
  • Мнения: 533
Добро утро, момичета  Hug
Разбира се, че пием кафенце, пред компютъра  Wink
Alyona, мила, стискам палци всичко да е наред  Praynig, бъди спокойна и не се поддавай на лоши мисли Hug
Момичета, аз да ви кажа понякога много се притеснявам, особено колкото повече информация имам, а понякога ми е едно такова розово, идва ми да литна чак  Laughing, какво да правиш - хормони  newsm78
За гаденето - аз не мога да се оплача, не ми се гади, освен ако не съм много гладна. Но затова пък от 2 дни много ми се яде и то все тестяни работи  Mr. Green, ужас направо.
Ивон, добре е, че шефа ти се шегува и е положително настроен  Hug Моя шеф по принцип е много готин и лятото непрекъснато се шегуваше да сме направили график, кой кога ще излиза в майчинство (ние сме 2 жени и 2ма мъжа всичко) и когато с колежката ми една след друга му казахме, че сме бременни, вече не му е до шеги Mr. Green и ни каза, че графика е запълнен до 2010г  Joy

# 36
  • Мнения: 18
Добро утро, поспаланки!  Laughing
Аз на бързичко да ви поздравя и ще бързам пак по задачи, че днес са рано, рано. Ивон, с този ваш шеф, който на 48 години е баща на второ момиче направо ме изуми  Shocked. Че те почти на годините на моите родители! Да им е живо и здраво бебчето! Това си е цяло чудо!
Silverarrow, аз също бях чела някъде, че кръвотечението от носа е нормално в началото и е признак за бременност, но нещата се нормализират с времето. Не се притеснявай!
Irenn, аз не че не се радвам на 100%, напротив, но на моменти незнам как да се чувствам. Още не съм свикнала с новото си положение  preggo и заради това! Иначе това бебче си е планирано и чакано от нас още от лятото!
Аз ви пожелавам слънчев ден и до скоро!  newsm51 

# 37
Здравейте момичета, драго ми е да се запознаем   bouquet  И аз ще чакам първо на 11.10.2007 Разбрах преди седмица и сега ще съм на преглед в събота. Радвам се, че ще си общуваме и ще се подкрепяме  Simple Smile

# 38
  • Мнения: 565
Добро утро и от мен мами! Alyona стискам палци и аз всичко да е наред  newsm17 и да се завърнеш тук отново като една щастлива бъдеща мама!  newsm51
Абе момичета къде го гледате този филм че нали съм пак назад с инфото сега седя и се чудя. Вчера се опитах да пусна нещо такова но нещо не тръгна не знам защо. А между другото спомням си в училище веднъж ни пущаха подобно нещо на целия клас. Половината излязоха от стаята,  Shocked защото не беше много притна гледката от раждането. Но да ви кажа честно аз лично не се притеснявам от раждането а от това какво внимание ще ми обърнат и дали бебето ще е добре.  newsm53 Просто сега трябва да се наслаждаваме на тези хубави дни, да си бременеем заедно тук и да гледаме през розовите си очила  Hug , че има още доста време докато бебочците излязат на бял свят.  Та момичета не знам какво представлява точно това филмче, но не се шашкайте!    bouquet  bouquet  bouquet
За гаденето какво да ви кажа. Аз май постоянно съм така като Ивон и само като си помисля за ядене и ми се повдига. Проблема при мен е че май нищо не ми се яде. Голям проблем е това. Яде ми се само салатка, супичка и такива неща.
Венити и на моя шеф така му се стъжни като му казах, ама трябва да се примири и без това малко ми трябва да напусна. Имам една колежка която също е бременна ( мисля вече съм го споменавала), но то в офиса положението е с нея и без нея е едно и също и той го знае. Цялата работа аз я върша. Направо вече едвам издържам че и заплатите ни еднакви. На шефа не му пука защото тя работата си върви, но аз на тая тема направо ме хваща бяс.  newsm61 Но в крайна сметка ще си имам бебо след 8 месеца заедно с всички вас  newsm68  newsm74.
Момичета хубав ден ви желая. Аз почвам бач.  smile3511
Аййййй имаме си нови мами. Добре сте ни дошли и ви пожелавам и  леко бременеене preggo и най сладките и здрави бебоци!  newsm32

# 39
  • София
  • Мнения: 1 524
Страхотно - честито на новите мами Manira, joly24, pettia

Alyona  Praynig всичко да е наред.


katalina в старата тема, но ти пускам линка
http://www.lifesign.ac.uk/catalogue/default.asp?cat=Medicine&pg=2


Silverarrow и на мен ми тече кръв от носа, но по малко - не се притеснявай от бременността е. Хайде да разказваш след прегледа как е минал, че моя е чак на 28.02.



# 40
  • Мнения: 18
Дойде и моят ред да си отдъхна малко  newsm68! Виждам, че си имаме нови мами  Hug. Добре дошли и да си изкарате най-прекрасната бременност, с чудни бебчета накрая.  newsm51 Хубаво, че списъкът ни се увеличава толкова бързо. И колкото повече, толкова по-весело става newsm44.
Кatalina, изобщо не му се ядосвай на твоя шеф, ами гледай себе си. Тя работата няма да избяга и не си струва да се натоварваш допълнително, точно сега, когато трябва да се щадиш.
Аз едва вече издържам. С това чакане за прегледа ми се изчерпа търпението. Даже започнах да се притеснявам, защото от време на време усещам тъпа болка, но на моменти и рязка, към левия си яйчник. Още от самото начало е така. Но нали сега ни растат органите и там всичко е много кръвоснабдено се успокоявах, че е нормално, но днес като се връщах на работа от една среща, усетих че докато вървя пак се появява и то си боли. Незнам какво да си мисля вече  newsm78. Старая се да не се шашкам, но като ме стегне нещо там и вече съм на нокти  Praynig  Praynig. Вие какво мислите, момичета? Знам, че на доки това няма да му се размине като въпрос, но дотогава ми се иска да чуя и друго мнение. А и нали си имаме много мами с вече богат опит в това отношение! 

# 41
  • Мнения: 565
Мамма миа скоро четох че е нормално да ни наболява, защото матката започва да се разширява или нещо такова, но ако наистина си те боли по добре си направи една консултация с доки.
Меги и моя първи преглед е чак на 26.08. и не издържам вече, ама няма начин. Представи си само още колко чакане.  Hug

# 42
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Здравейте! Hug
Сега се връщам от лекар. Сутринта имах някакво зацапване и се притесних,а прагледа ми беше за четвъртък.Това,което се видя на видеозона е плоден сак,в който към момета няма още офермен ембрион. Трябваше да отида след 2 седмици пак,но доктора ми няма да го има затова следващия вторник пак съм на линия.Като размер плодния сак отговаря на 5 -6 седмица. Честно казано ми е притеснено,защото първата ми бременност беше кухо яйце и сега ми е едно такова свито,не смея да се зарадвам. Дано всичко е на ред.Хайде мамчета,тези които вече са минали през видеозона да кажат какво са им казали. Hug
А пък доктора какъв сладур беше..... Blush
Отивам да се ржва какво трябва да се вижда в 5 седмица ,че ще лудна. #Crazy

# 43
  • Мнения: 130
Здравейте и аз днес получих зацапване /бледо кафяво/ на 2 пъти по съвсем малко при посещение на тоалетната, на теб  илонита  доктора какво ти каза за това зацапване.
В 5г.с. се вижда плодно сакче така че спокойно  и  аз имам бременност кухо яйце, но знам, че тя се  явява веднъж  Peace

# 44
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Доктора ми изписа Утрогестан 3*1 и нош па.Аз мслех,че имам нош па вкъщи  не го купих,а то се оказа,че нямам.Утре ще го пя и него. Дано с права  ins_dimitrova за кухото яйце,макар,че днес го коментрахме това  с доктора  и той каза, че всчко е възможно. Така л наче... чакане му е майката,дано всичко е наред. Т с това зацапване отивай на лекар,не е шега работа. През първата си бременност лежах в болница за задържане даже,пак с такова зацапване.
ей... мами на точици,къде се губите?  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт