Умопобъркваници и мистерии - 4

  • 12 107
  • 448
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 113
Али, трябва да отидеш в Hodgenville. Назад в темата сме писали  Wink

# 226
  • Мнения: 410
Едва на второто ниво съм и се забърках на една карта с една кола. Къде трябва да отида?

И аз съм там,вчера така и не можах да намеря до къде трябва да стигна,сега открих и съм в дилема в една бървена барака,пред едни книги newsm78

# 227
  • Мнения: 479
За нивото с кораба - след като опънеш веригата, става лесно да се улучи кораба. След това ти дава бутилка с една карта върте, с корковата тапа от бутилката запушваш шадравана.
Oh, kak opyna taq weriga be?
Zапецнах на кораба сега. Сложих онова бутало, ама стрелям и нищо

# 228
  • Мнения: 479
Едва на второто ниво съм и се забърках на една карта с една кола. Къде трябва да отида?

И аз съм там,вчера така и не можах да намеря до къде трябва да стигна,сега открих и съм в дилема в една бървена барака,пред едни книги newsm78
Начи цъкаш на третата книга май и ти дава да търсиш в интернет през лаптопа. Пишеш имато на авторката като парола за кутията и тя ти се отваря.


моля някой да помогне с тоя кораб
----------------------------------------
Ох, успях, никой не е писал, че освен лоста трябва да търся и зъбно колело, което да поставя в бункера...
Мерси...

# 229
  • Мнения: 479
Откъде взехте въжето за да хвърляте за ключовете?

# 230
  • Мнения: 410
Едва на второто ниво съм и се забърках на една карта с една кола. Къде трябва да отида?

И аз съм там,вчера така и не можах да намеря до къде трябва да стигна,сега открих и съм в дилема в една бървена барака,пред едни книги newsm78
Начи цъкаш на третата книга май и ти дава да търсиш в интернет през лаптопа. Пишеш имато на авторката като парола за кутията и тя ти се отваря.


Цъкам,пша името на вторната от третата книга ама нищо не се случва Sad

# 231
  • Мнения: 410
Ама съм и аз,в едно изречение две грешки ooooh!
Очите ми са ей тъй от тая игра  Shocked   Mr. Green
Исках да кажа,че пиша името на авторката както ти ми акза,но нищо не се случва.

# 232
  • Мнения: 479
Ама съм и аз,в едно изречение две грешки ooooh!
Очите ми са ей тъй от тая игра  Shocked   Mr. Green
Исках да кажа,че пиша името на авторката както ти ми акза,но нищо не се случва.
Затова копи/пействай. Книгата, която е с перо на нея, незнам коя е подред.

Намерих въжето - под леглото е, комбинира се с кръглото нещо с дупка по средата, но не мога да уцеля ключовете.

# 233
  • София
  • Мнения: 256
помагайте за подземието! Отидох на 37N 77W, обиколих подземието, преместих един лост и нищо не става

# 234
  • Мнения: 410
А как се настройва това гърмило,за да мога да нацеля кораба newsm78 Намерих някаква част и я сложих вътре в къщичката на устройството с навитата верига.Прочетох по назад че трябвало май някакъв лост,ама къде е този лост или не става на въпрос за това newsm78
Голямо чесане падна Joy

# 235
  • Мнения: 337
помагайте за подземието! Отидох на 37N 77W, обиколих подземието, преместих един лост и нищо не става
Върни се при лоста, дай близък план и вземи веригата. Обаче виж най- напред дали със сигурност лоста ти е надясно, защото иначе трябва да почваш нивото от начало.
След това търси една врата (за съжаление нямам точен спомен къде из подземията се намира), там има указания.

# 236
  • Мнения: 780
поомоощ  Praynig като не улуча 2 пъти на тука има- тука нема и ми дава един буркан с надпис . как да се махна от буркана?

# 237
  • София
  • Мнения: 256
поомоощ  Praynig като не улуча 2 пъти на тука има- тука нема и ми дава един буркан с надпис . как да се махна от буркана?

аз рестартирах нивото и мерих торбички отново

# 238
  • Мнения: 780
ааааа  smile3511 гадните торбички и гадните топчетааааа . а как откри " де е топчето" Simple Smile

# 239
  • Мнения: 780
помагайте за подземието! Отидох на 37N 77W, обиколих подземието, преместих един лост и нищо не става
Върни се при лоста, дай близък план и вземи веригата. Обаче виж най- напред дали със сигурност лоста ти е надясно, защото иначе трябва да почваш нивото от начало.
След това търси една врата (за съжаление нямам точен спомен къде из подземията се намира), там има указания.
лостът на мен ми е от дясно , мо самият лост е на ляво . в гробището - най горе има паметник на някой си : andrew carnagie  какво се прави там?

направих си лоста на дясно , но не мога да намеря врата / или е тази от която влязох ?/

Последна редакция: пн, 19 фев 2007, 20:13 от magi_77

Общи условия

Активация на акаунт