Спешно за Сандански!!!

  • 1 594
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 466
Моля ви, помогнете ми със инфо за санаториума в Сандански и по-точно детския.
Така и не открих телефоните му.
Трябва да си взема отпуската до април , а се оказва, че местата бързо се заемат и аз докато се ориентирам къде , как и колко пари иииии, те са заети вече.
Моля ви, кажете ми къде точно да търся места и ако имате телефоните, моля ви дайте ми ги.
Благодаря ви предварително.

# 1
  • Мнения: 1 937
Най-достоверна информация - от страницата на Министерството на здравеопазването, ето.

# 2
  • Мнения: 466
Благодаря много!


 гр. Сандански - 2800
    „СБР-НК“ ЕАД, филиал Сандански
    Телефони за връзка: 0746/ 2 32 31 /директор/
    2 24 78 /централа/
    факс: 0746/ 2 24 69
това на детския санаториум ли е?

А някакви отзиви за него?
Разбрах, че не във всяка стая имало санитарен възел?!

# 3
  • Мнения: 1 937
Съжалявам, stella77, повече от това не мога да помогна.
Води се Санаторно-курортен комплекс.
От публикация в дир-а, ми направи впечатление, че дадените телефони са същите, но започват с 3 - 3 24 78 /централа/, за записвания 3 08 34 , факс: 0746/ 3 24 69.
Просто позвъни и попитай.
Ето и една по-стара тема от форума. Може да ти е полезна.
Успех!

# 4
  • Мнения: 872
Ето телефоните , който зная аз-0746-32439 и 0746-30834. Зависи кой ще ти вдигне телефона и с кой ще говориш. Миналата година се обаждах, попаднах първия път на мила и внимателна жена. Имало места, да заповядяме. Като решихме кога да ходим, се обаждам и няква ми казва, че нямало места 3 месеца напред, да се обадя след 2-3 седмици за резервация?!?
В крайна сметка отидохме и като поразпитахме  хората ,не всички са имали проблем с резервациите, обадили се ,направили резервация, никакъв проблем...Аз докато се реши ще ли ходим или не ще, си изпилих нервите #Crazy
Места имаше доста, личеше си ,че не всичко е пълно.
Имаше една майка с детенцето - просто отишла директно на место, без резервация или уговорка, не я върнаха.
Така ,че ако някоя по телефона ти се прави на много важна, продължавай да звъниш-все трябва да попаднеш на някой , който да ти направи резервация. 2 месеца по рано да е резервацията.
Резервация можеш да направиш и от София- на бул. Вл Левски 54, до пицария Вкусен свят, тел. 987-31-76 и 987-46-11, също да е 2 месеца по-рано.
Успех! И приятно изкарване!

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
stella77, миналата година се направих резервация по телефона на санаториума, една седмица преди да отида в края на март. Нямаше проблем. Типовете стаи определят и цената. А разликата в обзавеждането е огромна. Платих 25 лв на вечер в най-хубавите стаи - ремонтирани, с чисто ново обзавеждане, в банята имаше душ кабина. Съседните стаи не бяха ремонтирани - гледката беше меко казано отвратителна.
Предложението ми е да отидеш наистина на Васил Левски и да си издадеш документ от НОИ, че си осигурена, за да платиш с 80% отстъпка всичко. В цената на стаята влизат и процедурите.
Миналата година детският санаториум не работеше, поне не и докато аз бях там!
Успех  Peace

# 6
  • Монтана
  • Мнения: 499
Аз съм ходила няколко год. подред в детския санаториум заради сина си.За пръв път когато отидох си направих 2 седмици по- рано резервацията,нямах никакъв проблем.Аз хич не съм доволна от обстановката там ,всичко е под всякаква критика.За самостоятелни стай незнам дали има.В стаята бяхме две жени с две деца,добре че жената беше мн. стабилна иначе незнам как щях да издържа.В стаята няма собствен санитарен възел.Ние бяхме на 3 етаж,а банята се намира в мазетата.За храната няма да споменавам,защото все още се отвръщавам от нея.Задължават те престоя ти за не е по малко от 10 дни,иначе не ти връщат личната карта.Отпред пред санаториума е пълно с болкуци.Цялата тази мизерия не я изтърпях и втори път не се върнах в санаториума.Отсядахме на хотел.Значи в санаториума цената на ден ми беше 17лв,а има хотелчета с 15 лв на ден.В СандаНСКИ Е ПЪЛНО С ХОТЕЛЧЕТА И КВАРТИРИ И ТО ДОСТА ДОБРИ.Може в Санаториума да ти направат програма с лечение за детето и ти само да ходиш до горе заради тях.Не е задължително да си в Санаториума.Иначе разстоянието от Санаториума до центъра е мн. голямо,все по баирчета се изкачваш,трудно е ако си с детска количка.Но пък в центъра има невероятни паркове с невероятна природа и много детски кътове.
Дано не съм те разочаровала но спред мен по комфортно ще се почувстваш в някой малко хотелче.Успех  Peace

# 7
  • Мнения: 103
Ако някой има информация за такова малко хотелче на прилични цени , моля да ми даде някакви кординати или телефон   bouquet Мисля , че ще бъдем полезни на много мами ако има доволни от някой такова хотелче или часна квартира   Heart Eyes .

# 8
  • Мнения: 225
и аз питам за някое прилично хотелче на прилична цена
Ще съм ви много благодарна  bouquet

# 9
  • Мнения: 225
Намерих нещичко,което може да е полезно на някой.
http://sandanski.bghotelite.com/

# 10
  • Мнения: 4 053
и аз питам за някое прилично хотелче на прилична цена
Ще съм ви много благодарна  bouquet


ами,прилично е "Болярски път" като цена,ма незнам вътре как е,
нощувката за двойната стая е 40 лв,а за над 3 нощувки става на 25 лв

http://www.hotels-bg.com/panorama/

Общи условия

Активация на акаунт