шампоан за мазна коса

  • 12 052
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 223
много мерси  Hug , ще пробвам , от опит глава не боли  Flutter

# 31
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Айде,кой пръв ще даде допълнителни отзиви за бъркоча от шампоан,мед,ракия?

Аз го пробвах, ами да ви кажа за сега има ефект, втори ден и още не ми се е омазнила косата. Ама утре ще ви кажа със сигурност. Обикновено на 2 ден вече е започнала да се омазнява, а за сега не забелязвам подобно нещо. Ще пробвам и със яйцето, ама не исках да ги смесвам. 

# 32
  • София
  • Мнения: 125
И аз го имам тоя проблем с омазняването и всеки ден си мия косата. Пробвала съм какви ли не шампоани, на какви ли не цени, но засега нищо. Спомням си като малка майка ми ми правеше маска от яйце, кисело мляко и ракия, но винаги оставаше една миризма на яйце, много неприятно и оттогава съм ги намразила тези маски. Но ще пробвам с хума, дано излезе нещо. То сега лятото как да е, но зимата е голяма досада всяка вечер да си мия косата.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 381
Втория линк, който са ти пуснали е от една моя, така да се каже, тема. Когато много ми се омазняваше косата бях тръгнала да си купувам шампоан Керастаз, но така и не стигнах до някой от салоните, в който ги продават.  Embarassed Освен това няколко приятелки ми казаха, че професионалните шампоани били много агресивни към косата.  newsm78
Косата ми обаче се оправи. Сега я мия през 3 дни. Два пъти не я мих по 4 дни (ходех с вързана коса, защото иначе беше грозна гледка), ползвах 2 шампоана за мазна коса, като ги редувах 2 измивания с единия и после 2 с другия, слагах си и хума от време на време. Стресът ми намаля. Остатъците от къдренето на косата ми ги отрязах. Не знам кое от всичките тези неща помогна, но се преборих с мазната си коса!  Laughing
Една съфорумка ми беше написала, че мазното се лекувало с мазно и че всъщност шампоаните за мазна коса не помагат.
Успех!

# 34
  • Мнения: 4 770
Не знам за другите методи, ама това с шампоаните за мазна коса - ако не са медицински,  си е голяма глупост!   #2gunfire

 Не се прецаквайте с тях!   ooooh!

# 35
  • Мнения: 1 817
Керастаза бял за мазна коса. Става и за честа употреба.  Peace

# 36
  • Мнения: 208
А някой да е ползвал продуктите за мазна коса на Davines? Имат някакви ампули регулиращи омазняването. Чудя се да си хвърля ли парите, защото според мен никой козметичен продукт не може да спре бързото омазняване.

# 37
  • Мнения: 4 770
  Чувала съм прекрасни отзиви за тях!   Flutter  Провери дали има и темичка.

# 38
  • Мнения: 1 165
Момичета от няколко дни ви чета и реших да пробвам варианта за измиване с жълтъка.Аз също съм с мазна коса и какви ли шампоани не купувах,но ефект никакъв.Във фризьорския салон където ходя ми казаха,че могат да ми направят една терапия на Лореал с някакви ампули и ми обещават,че с няколко процедури видимо ще се подобри състоянието на косата ми.Не съм ходила още,но това е за информация,ако някой иска да пробва.
Та, измих си вчера косата с жълтък и кисело мляко(искам да уточня,че баба ми цял живот с тази смес мие нейната,но нещо не й се доверявах.Едва като прочетох и тук подобна рецепта реших да пробвам Embarassed).Косата ми стана пухкава и с блясък и най-важното се изми(нещо ,което въобще не очаквах).Сега остава да видим на кой ден ще ми се омазни отново.Ще докладвам пак.  bouquet

# 39
  • Мнения: 1 028
Абе то хубаво това с киселото мляко,ама тя баба ти си е слагала истинско кисело мляко,сигурно домашно квасено,а сега тези дето ги продават по магазините,всичко друго имат,ама не и мляко.Та въз основа на това,те съветвам да не слагаш мляко,освен,ако нямате домашно.

# 40
  • Мнения: 208
Абе то хубаво това с киселото мляко,ама тя баба ти си е слагала истинско кисело мляко,сигурно домашно квасено,а сега тези дето ги продават по магазините,всичко друго имат,ама не и мляко.Та въз основа на това,те съветвам да не слагаш мляко,освен,ако нямате домашно.
И аз смятам,че млякото от магазина не става за миене на косата - бях си сложила  малко кисело мляко в хумата - после косата ми мазнееше.

# 41
  • Мнения: 1 165
Абе то хубаво това с киселото мляко,ама тя баба ти си е слагала истинско кисело мляко,сигурно домашно квасено,а сега тези дето ги продават по магазините,всичко друго имат,ама не и мляко.Та въз основа на това,те съветвам да не слагаш мляко,освен,ако нямате домашно.
Напротив -тя и досега мие косата с тази смес и слага купешко кисело мляко.Засега ,това което мога да кажа е,че косата ми се изми,но колко дни ще трае ефекта ще видим.Все пак това е целта, а не самото измиване.

# 42
  • На небето
  • Мнения: 5 530
При някой имаше ли ефект жълтъка? И само жълтък ли се слага без белтъка? А нещо друго ако добавя, ако добавя млкяо то колко да сложа?
Че това със меда, ракията и шампоана не действа при мен.

# 43
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз знам, че се слага само жълтък, защото белтъкът много трудно се измива от косата. Може да има и друга причина.  newsm78

# 44
  • Мнения: 1 028
Аз знам, че се слага само жълтък, защото белтъкът много трудно се измива от косата. Може да има и друга причина.  newsm78
Мда,ако си миеш коста с по-гореща вода и направо става като пържен,беличък и не мож го събра от главата си няколко дни. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт