В седмицата на любовта, време е за втората черта :)

  • 2 063
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 324
Лелеееее още няма нова седмична тема ... Как може Wink Simple Smile

Добро утро на всички (май по-скоро добър ден Simple SmileHug
Много любов, целувки и усмивки пожелавам Simple Smile

Хайде някой да се похвали, имаме нужда от добри новини!

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ВЕРИТИ, адски сладурско заглавие си измислила, ПОЗДРАВИ!!!
  АЗ минавам да се похваля, че бяхме на Рибарица в Петък вечерта. По стар форумски пихме винце. Беше ми приятно с компанията с която бяхме , но някак си през цялото време си представях, че сме там заедно с вас!
   Лека, успешна и засмяна седмица на всички ви!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 272
Привет и от мен Simple Smile Да се похваля и аз Wink Този уикенд бяхме в Хисаря. Отпочинах добре, покиснах се на воля в минералния басейн с топла вода, а и времето беше чудесно Sunglasses - слънчево и топло. Същинска пролет! Навръщане минахме през с. Старосел, за да разгледаме Тракийския култов център. Изобщо - заредих се с впечатления разни Grinning
А по другия въпрос Thinking - излагация! Този месец нямам овулация. /Ей ама и в рими го измислих/. И каква кукла чакам тогава newsm78 Дано март да ми е на късмет!
А всички вас късметът да ви споходи още този месец и още тази седмица Grinning

# 3
  • Мнения: 3 376
Привет! Весела и влюбена седмичка и от мен  newsm76 Радвам се, че сте изкарали чудесни уикенди. Аз също си попочинах след доста тежката работна седмица. Ходих на танци и сауна. А днес сутринта, след геройски усилия, подадох документи за новата ин-витро програма на НЗОК. Grinning

Леа, познавам една мацка, дето в месеца, в който "нямаше овулация" забременя, и сега е в... чакай да сметна... 6ти месец. Тя се подвизава в нашия форум под партизанското име Какичка  Laughing

# 4
  • Мнения: 4 324
Гризката - ще стискам палци за НЗОК Simple Smile Абе няма да пускам палците специално заради теб Simple Smile Успех миличка

Дами, какво измислихте за празника за Вашите любими Simple Smile На мен нищо не може да ми сътвори мозъка Sad 

# 5
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Aз все още нищо не съм измъдрила за св. Валентин. Излагация голяма.  Mr. Green Друг път препускам по магазините като обезумяла, а този път...голямо НИЩО! Както и да е, вчера правих меденки и станаха приказно вкусни. Имам чувството, че мога да ги ям цял живот. Joy..ето, днес ометох половината и ми едно усмихнатоооооо. Laughing
   Хайде, момичетаааа, къде сте?

# 6
  • Мнения: 3 376
Верити мерси за палците Hug

А относно празника... у дома се очертава да няма празник  Confused Щото любимия вчера ми заяви, че бил много против този католически празник, който на всичкото отгоре измествал "хубавия български празник Трифон Зарезан"  ooooh! Ама аз съм се зарекла че ще празнувам Св.Валентин, за това заедно с колежките сме почнали да украсяваме из офиса  Laughing От миналата седмица сме налепили сърчица, а мисля в четвъртъка да донеса и малко сладки Wink

# 7
  • Мнения: 1 329
А днес сутринта, след геройски усилия, подадох документи за новата ин-витро програма на НЗОК. Grinning
И аз така Crazy


Починахме си малко в събота и неделя и нямам нищо за хвалене.
Успешна и влюбена седмица Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 4 305
Сутринта всички явно сме били по велики дела! Laughing
Леа, страхотна разходка. Ние отдавна не сме ходили в Хисар. Хубаво е да се организираме някой ден.
За празника нямам време много за любовни организации, та съм намислила: бутилка вино /познайте какво  Laughing/, на гърлото му да завържа листче с любовно стихотворение. А в нааааааай - добрия случай, може и една торта домашна да направя.
Ведро настроение и добри новини за всички!

# 9
  • Мнения: 7 716
Таня, много хубаво заглавие. Какво стана с хламидиите, че нещо изпуснах? Embarassed
Леа, как разбра, че нямаш овулация?  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 4 272
Гризка и Дарилка, стискам ви силно палци!
:
Леа, как разбра, че нямаш овулация?  newsm78
Лали, ами като си гледам графиката Thinking.....нещо не ми харесва, а и гърдите не ме болят, тази поредица от отрицателни тестове. Изобщо newsm78 голяма чуденка Rolling Eyes Въм всеки случай не се надявам да е станало нещо този месец

# 11
  • Мнения: 1 209
Здравейте момичета, бих желала и аз да се присъединя към вашата страхотна седмична темичка...

Дано всички видите втората черта тази седмица... УСПЕХ...

# 12
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Здравейте момичета, бих желала и аз да се присъединя към вашата страхотна седмична темичка...

Дано всички видите втората черта тази седмица... УСПЕХ...
    Добре дошла!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 143
Щастлива и влюбена седмичка, момичета! Страхотно заглавие! newsm51
Гризка, Дарилка, стискам ви палци!  Ще чакаме сладките! Simple Smile

Аз си отглеждам фоликулчетата и чакам да им дойде времето. Simple Smile
Само да питам - след трансфера какво трябва да правя - да лежа или както обикновено? newsm78  - Док. каза да почивам 1 седмица, но не ми е казал да не ставам от леглото

# 14
  • Мнения: 2 381
shoshkata Simple Smile
На мен ми казаха да ходя на шопинг в това време (валеше дъжд) и да отидем на ресторант с половинката Simple Smile

Само да не правя кекс до датата на теста
Да не вдигам тежки предмети (до 15 паунда - около 5 кг)
Да не чистя с прахосмукачка (това предполага напрягане на мускулите)
Да не взимам вана и горещ душ.
Да си взимам витамините и лекарствата до второ нареждане
 
Да спазвам посочените по горе неща стриктно първите 4 дена след трансфера. Тогава се очаква да настъпи имплантацията.

Успех от първия път Simple Smile

# 15
  • Мнения: 2 120
Честита любовна седмичка, момичета.
Аз нямам за хвалене. Опитвам се да се измъкна от лапите на една дупка, та ще видим. С две думи черно ми е...ама ще се оправя.
Леичка, прави секс през ден, защото въобще не вярвам в липсата на овулация при теб.
Късметлийска седмичка на всички.

# 16
  • Мнения: 1 143
Мерси,Ники. Започвам да правя списък на ресторантите  Simple Smile Защо да са само 4? Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 381
shoshkata, до 4 дена трябва да настъпи имплантацията, ако ембрионите са обаче 5 дневни Simple Smile

# 18
# 19
  • Мнения: 4 305
shoshkata, стискам всичките палци да направиш хубави яйцеклетки и да стане този път!
Даре,  Hug Hug Hug
Моите генетични ОЩЕ не са готови. Не издържах и издирих точно лекаря, който ги прави. Та сега съм малко по-спокойна в това отношение. Не са загубени, работи се по тях. Доста работа съм им отворила  Laughing Laughing Laughing Като се обадих в генетичната лаборатория и сестрата казва обажда се ... и чувам някой-ааа, аз я познавам! Викам си брей, тоя пък от къде ме познава? А после се сетих, че той човека от молекулярно ниво ме знае чак   Mr. Green.
Аз ще ви помоля за поредното стискане на палци, утре ще ходя на ендокринолог. Трябва да обсъдим причините за моите ниски хормони. По телефона, като се чухме вчера ми стана малко страшно, защото доцентката спомена влизане в болница и ЯМР Sad . Толкова по-страшни неща ни минаха през главите, но все пак ми е притеснено.

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Верка стискам палци  Praynig

Като каза хормони, на мен сега пък Тестостерона ми е на долна граница, това проблем ли е?  Rolling Eyes

Даре кажи душко какво да направим за да помогнем да излезеш от дупката  Heart Eyes  Hug

Аз съм с някакво отвратително главоболие днес.  Tired

# 21
  • Мнения: 4 324
*vera, стискането на палци няма да ти се размине. Имаш много стиснати палци от мен! Даже не знам как да те успокоя ... Ама по-важното сега е да не си поставяш диагнози сама, нали си го знаеш това Wink

Честит Св. Валенти и Трифон Зарезан на всички влюбени и малко загубени Simple Smile Довечера чашката с винце е задължителна. Айде НАЗДРАВЕ Simple Smile

# 22
  • Мнения: 4 324
Жабче, аз доколкото знам лошо е когато тестостерона е повишен, за понижен нищичко не съм чела. А за главоболието пий нещо, че при мен така започна грипът!

Даре надявам се да си се измъкнала от дупката... Днес дупките са строго забранени! Wink

# 23
  • Мнения: 1 143
Верка, здраво стискам палци! Верити е права, не си поставай сама диагнози.

Даре, днес не е време за дупки, поне не черни  Wink (извинете мръсната ми уста, но днес май е позволено  Simple Smile)

Жабче, лекувай таз глава - с червено вино е малко раничко, така че остава св. Валентинска целувка!   love001

НАЗДРАВЕ И ОТ ЛЮБОВ ДА СЕ НАПИЕМ !   newsm24 Two Hearts

# 24
  • Мнения: 1 950
Привет скъпи момичета  bouquet
Честит св. Валентин и Трифон Зарезан Heart Eyes

Много любов, много късмет и много, много червено вино ви пожелавам Grinning  Wine Glass
Аз поизчезнах тези дни защото имах много работа.
Поздравления на момичетата успели да подадат документи в НЗОК Hug
Поздравления на Леа и Голди за хубавия уикенд, нали знаете, че аз като видно миткало, много оценявам оползотворяването на свободното време с подобни пътешествия Laughing
shoshkata, силно стискам палци Hug Praynig
Верко Hug
Жабче и аз не знам какво означава ако е на долна граница, дано не е проблем.
Даре, бързо излизай от дупката Hug

Аз да докладвам за себе си, че се отказах от подаването на документи в НЗОК. Реших, че касата не е дойстойна за да се занимавам с нея Mr. Green. Ще си плащам и това е. Иначе утре съм на преглед, първия след неуспешното ИКСИ и се надявам с доктора да начертаем плана за следващото. Аз мисля да е май месец. Да видим той какво мисли Grinning

Хубав ден и хубава вечер с много вино и любов! Наздраве! Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 4 272
Честит Свети Валентин и Трифон Зарезан, мили момичета!
Пожелавам на всички романтична и незабравима вечер!
На влезлите в дупка - излизане от дупката!
На тези, които им се плаче - пресъхване на сълзите заради добри новини Peace
И въобще на всички успех в начинанията Grinning
P.S. На мен днес още ми се вдигна БТ и Дарето ще излезе права /а и Лали/, че има при мен овулация, но въпросът е, че не знам кога. Дано сме уцелили момента Praynig

# 26
  • Мнения: 2 120
Скъпи момичета, Честит ден на Любовта.
Нека от днес започне сбъдване на мечтите ви, каквито и да са те. Hug
Весел празник.

# 27
  • Мнения: 553
Честит Валентин-Зарезан (на кой каквото празнува  Wink) момичета    newsm51

На тези в дупката - бързо да излизат от нея  Hug Hug Hug

Шошката, стискам палци  фоликулчетата да са много и най-вече резултатът накрая да е  EFP  Praynig Praynig Praynig  На мен док не ми е казвал да лежа, само каза, че трябва да съм спокойна (нещо, което за мен беше най-трудно от всичко  Embarassed).

Лея, много  fingerscrossed за овуто и да го оползотворите  Wink

Аз откакто спрях ходенето по доктори май се чувствам все по-добре. За сега мисля да почивам, пък каквото е писано, ще стане.
Весел празник   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 143
На мен док не ми е казвал да лежа, само каза, че трябва да съм спокойна (нещо, което за мен беше най-трудно от всичко  Embarassed).


Боже, колко е трудно! Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 716
Леа, аз залагам на 14-я ден /или 15-я/, независимо от отрицателния тест.

# 30
  • София
  • Мнения: 4 272
Лали, може и тогава да е било. Аз за първи месец правя тестове и може да съм направила някой гаф Embarassed Но на 15 и 16 ден ми се появи и бледа втора черта /а това нали е отрицателен резултат/. Както и да е. Станалото - станало. Ще чакам.
Момичета, как изкарахте снощи празника? Аз честно казано, останах малко разочарована. Милият ми мислел, че ще празнуваме само Трифон Зарезан и беше купил само вино #Cussing out Аз направо побеснях, защото бързах да сготвя нещо вкусно, изпратих му две хубави Валентинки по и-мейла, а той....прави се на разсеян. Като видя, че с "извинявай" и "не исках да ти проваля вечерта" няма да ми мине лошото настроение, отиде в 21,30 ч. до Фамилията и купи две шоколадови бонбониери със сърчица. Като хапнах шоколадче, малко се кротнах. Но пък от винцето заспах много бързо Crazy Надявам се при вас празникът да е минал по-романтично Wink

# 31
  • Мнения: 2 120
И моя празник мина по почти същият начин. Правихме палачинки заедно и това беше разврата, защото съм в М. Иначе подарък - нъцки. Аз купих две бутилки вино с надписи `Аз` и `Той`, много оригинални, както и бонбониера сърце. От страна на мъжката част само помощ в приготвянето на вечеря и ...в хапването и пийването. Така че, Леичке, не се разстройвай. Има и други подобни истории. И още аз си мисля, че овуто ти е било на 17 ден исега ще ти нанеса стойностите във ФФ и ще пиша пак.

Последна редакция: чт, 15 фев 2007, 11:12 от Дара

# 32
  • Мнения: 553
На мен док не ми е казвал да лежа, само каза, че трябва да съм спокойна (нещо, което за мен беше най-трудно от всичко  Embarassed).


Боже, колко е трудно! Mr. Green

Не ти пожелавам да ти е трудно и стискам палци да си много спокойна мила  Hug
Просто при мен нещата сякаш вървяха на провал няколко дни след като започнахме стимулацията, но това е друга тема  Sad

# 33
  • Мнения: 2 120
Леичке ето как изглежда във ФФ графиката, но не съм отбелязвала нищо освен Т. и това вероятно малко бърка нещата.
http://www.fertilityfriend.com/ttc/chartgraph_module.php?d=2007-02-17
Ако не се отваря влез със следното име и парола във ФФ и там е само твоята графика.

annii17@mail.bg
98FE97

# 34
  • София
  • Мнения: 4 272
Мерси, Даренце Hug Как си се сетила само! Heart Eyes
А недосетливите ни мъже май трябват да празнуват на Цветница. И то не защото са цветя за мирисане, а защото са пълни дървета Laughing
Днес вече ми мина лошото настроение, защото се показа слънчицето Sunglasses и ми стана пролетно. Дано на всички вас времето да действа така, както и на мен Grinning

# 35
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Сутринта се събудих от великолепна песен на птиче...стана ми усмихнато.

# 36
  • Мнения: 2 120
Розичке, хубаво е, че си в добро настроение и да знаеш домъчня ми за теб. Я вземи драсни някои ред на лични какви ги вършиш?

# 37
  • Мнения: 334
Здравейте момичета! От скоро съм във форума, но отдавна Ви познавам. Вече Ви желая хубав уикенд тъи като се включвам почти в края на седмицата, но има защо.
Да Ви кажа така както трябваше да ми правят лапароскопия този месец изведнъж ме заболя корема и ми оперираха апендисита. Имах и изхвърлен фоликул и кръвоизлив в коремната кухина!  Rolling Eyes Не знам от какво е провокирано това изхвърляне на фоликула навън. Утре ще ходя на консултация да видим тази работа. Някоя от Вас имала ли е подобни проблеми?
Сега с тая рана не мога да си помисля за правене на бебета така че стескам палци за Вас! newsm10

# 38
  • Мнения: 390
Здравейте ,мацки!
Това ,че не пиша,не значи че не ви чета.Просто нямам с какво да се похваля.
Грипът ме свали(след ваканцията,както става обикновено!).Сополивя се и ходя на работа,щото с тези болнични...всички знаете.Та ръся бацили...  Sick
И така...

# 39
  • Мнения: 1 143
Мерси, Мишанка. Ще се опитам  Wink

# 40
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Таня, оздравявай бързо!

Шош как върви?  Wink

Сунар добре дошла и да не се задържаш дълго тук  Peace

Аз пък бях на мамолог за профилактика  Laughing Попаднах на лекарка, чийто син е от нашата партия... Жената веднага ме посъветва да подавам документи за програмата инвитро на НЗОК, понеже приемът започнал вече и да не се помотвам Wink

# 41
  • Мнения: 7 716
Жабче, побързай с документите. Има вероятност програмата да спре.

# 42
  • Мнения: 4 305
Жабче, давай по-експедитивно с документите. Аз започнах в сряда да се подготвям и в понеделник подадох.
След вчерашния преглед при ендокриноложката не станаха много по-ясни нещата. Сега трябва да правя последователни изследвания на пролактин /макар да е съвсем леко завишен/ да видим дали той не действа по някакъв начин на лх. Ако не е от това, докторката спомена за някакъв ЛХ-РХ тест. "Добрата новина" е, че реактивите за него не ги внасят в БГ.
Та другата седмица се надявам да имам повече яснота вече за какво ОЩЕ ни  предстои.

# 43
  • Мнения: 3 376
Здравейте момичета! Стискам палци на Жаби и на всички останали, които събират документи за касата. Не е толкова страшно подаването, макар че може да се наложи да стиснете зъби и да изтърпите просташкото отношение на някоя и друга чиновничка  Laughing Като излезете от РЗОК ще сте го забравили Wink

При мен нещата тази седмица се развиха динамично, макар и не много хубаво  Rolling Eyes Към колекцията си имам вече и диагноза "ендометриоза", след видяна 2см шоколадова киста на УЗИ. Стаменов се опита да поскрие новината. Всъщност подозирам че още предишния цикъл, когато ми говореше за наличие на киста, я е видял, ама е решил да не ме алармира. Twisted Evil Та сега е обещал да мисли нова стратегия за действия. Надявам се тази стратегия да минава през лапароскопия колкото се може по-скоро.

# 44
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Гриз съжалявам, дано бързо се оправят нещата  Sad

За съжаление не мога по-бързо, втората ни спермограма е насрочена за понеделник сутринта, а следобеда сме в клиниката с бумагите... Иначе сме почти готови с документацията. Мъжът ми е в София само през уикендите, а се оказа че почти никъде не правят спермограма с морфология в събота, а той работи в МВР и с тяхната тромава процедура докато вземе отпуска то стана март... Надявам се другата седмица да успеем да подадем документи все пак, че вече съня си изгубих от нерви. Сънувам кошмари как трябва да пътувам, а не мога да си стегна багажа и закъснявам  Laughing

# 45
  • Мнения: 547
Гризката,не е сигурно,че имаш ендометриоза.Тя се доказва с хистологично изследване на материал взет при лапароскопия или операция.На УЗИ доктора може да предположи тази диагноза,но не и да е сигурен.Доктора затова не е бързал да ти каже.Побързай с лапароскопията,защото ако все пак е ендометриоза лекарствата са много скъпи и е най-добре да подадеш документи по програмата на НЗОК.Миналата година спряха тази програма в средата на април,заедно с програмата за инвитрото.

# 46
  • Мнения: 553
Гризката, съжалявам мила  Sad Дано все пак да не се потвърди тази диагноза  Praynig Praynig Praynig

Жабче, стискам палци скоро да подадете документите и да ви одобрят по програмата  Praynig Praynig Praynig

Аз напоследък по-рядко пиша тук, защото при мен няма нщо ново. В момента съм зарязала бебешкия фронт (макар че тайничко все още се надявам на някое чудо  Confused).
От мен приятни почивни дни на всички и дано следващата седмица да има само добри новини тук  Hug  bouquet

# 47
  • Мнения: 740
Сънувам кошмари как трябва да пътувам, а не мога да си стегна багажа и закъснявам  Laughing

Аз този сън поне десетина - петнадесет пъти в живота си съм го сънувала - усещането е наистина ужасно ooooh!
Аз си мислех, че е някаква моя фобия, дефект на психиката ми, но явно се случва и на други... демек повредата не е в моя телевизор Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 512
Здравейте!

Най-напред да ви се похваля, че моята принцеса навърши три годинки на 13-ти, утре ще бъде купона с наборите в Патиланци  Grinning

Вчера ходих до болницата и си взех епикризата. След десетина дни съм на контролен преглед, а след това заедно с мъжа - генетична консултация с проф. Кременски.
Двете със зълва ми после отидохме на пица, ударихме и по един бирчок за настроение.

Приятна събота и неделя и до скоро!

# 49
  • Мнения: 1 143
Шушу, честит рожден ден на малката принцеска! Да е жива и здрава и много щастлива!

Жабче, скачай бързо в кюпа, че те чакат хубавите работи  Simple Smile  ( да не би закъснението в съна да е за документите?  Wink ) Аз също имам повтарящи се сънища, от които ми настръхват косите  Mr. Green

Гризкаfingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Довечера ще ми бият прегнила - всичко ме боли - глава, кръст, яйчници, ама хайде, дано е за добро!

# 50
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Браво Шош успех!
А съня и аз го свързвам с документите  Laughing

# 51
  • Мнения: 1 143
Моят сън пък е за зъбите и като го сънувам, отивам на зъболекар и почти винаги има защо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт