Австрийски възпитателни методи..

  • 1 254
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Как бихте реагирали вие,ако разберете,че това се случва близо до вас?
И каква би била вашата присъда за таз женица,ако бихте я обвинили в нещо де..

# 1
  • Мнения: 184
Кого в същност трябва да обвиняваме - тази ненормална жена /защото тя е такава и не може да отговаря за действията си/ или социалните?!
Зщо изобщо са допуснали някаква ненормалница така да убива три деца години наред?! А мъжът й?! Той къде е "спал" през цялото това време?! И защо я наричаш "женица"?! Защото е ненормална или?!

# 2
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Изкушавам се да играя адвокат, но ще е пагубно за рейтинга ми.

А мъжът й?! Той къде е "спал" през цялото това време?!

"...След като жената се разделила със съпруга си..."

Четете, де....

# 3
  • Мнения: 184
Хванали я и ще я съдят. Голям праз! Да съдят тези, които трябва да бъдат съдени - училищните власти за това, че не са потърсили децата толкова години; лекарите за същото и социалните.
И "всъщност" е една дума!!! Това си е лично към мен Simple Smile

# 4
  • Мнения: 184
Реза, чета, чета. Разбрах, ама ако аз се разведа с мъжа ми, той ще изгризка вратата и пак всеки ден ще вижда децата. За това ми беше думата. Какво като се е развел с нея. Той не се е развел с децата си!

# 5
  • Мнения: 677
Кого в същност трябва да обвиняваме - тази ненормална жена /защото тя е такава и не може да отговаря за действията си/ или социалните?!
Зщо изобщо са допуснали някаква ненормалница така да убива три деца години наред?! А мъжът й?! Той къде е "спал" през цялото това време?! И защо я наричаш "женица"?! Защото е ненормална или?!
И аз задавам същите въпроси Танче..
Наричам я "женица" от умиление..Очевидно не е у ред..
Ама тия около нея..
Всъщност тва е поредната тема от типа"Пука ли ви?"..
Та,Пука ли ви?М?

# 6
  • Мнения: 3 447
Тва е поредната тема, която ще се напълни с  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire... и кво от тва?

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Много тъжна история ... горите деца ...... вече пораснали как ще се справят с живота си..... вероятно ще имат проблеми..... и психически и емоционални ....гледала съм филм за едно момиченце...не се сещам името му ..... много тъжно

И наистина съседите къде са, социалните, роднини....... баща им..... луда работа

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Аз не знам как бих реагирала, ако тези хора са ми съседи.

# 9
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Аз не знам как бих реагирала, ако тези хора са ми съседи.


   например да се обадиш на социалните, полицията.....

# 10
  • Мнения: 3 423
бих алармирала Югендамта

# 11
  • Мнения: 239
Тъпо е така поради няколко причини: децата не се хранят, децата не могат да тренират = децата няма да са подготвени за голямата битка в живота занапред.

Лично аз подозирам, че навремето, преди да е имало език и говор, хората са си комуникирали чрез телепатия. След това е имало жестове и звуци, а после е имало и говор. Остатъците от телепатията в наши дни се наричат интуиция. Тоест хората малко са затъпяли в тази сфера. Именно заради това аз не си говоря с Александър и мисля да не говорим поне до 7мата му годишнина. Искам да има телепатия за да може да чете мислите на пичетата и балъчетата за да има хубав секс лайф и много пари.

# 12
  • Мнения: 1 273
Аз не знам как бих реагирала, ако тези хора са ми съседи.


   например да се обадиш на социалните, полицията.....

Ами както става ясно , съседите са подавали сигнали ама друг не си е свършил работата.

# 13
  • Мнения: 5 393
Ненормална работа.....Аз не мога да разбера бащата кво точно е правил през тия години. newsm78 Идва да си види децата, лудата казва ,че не може и той мирно и тихо си отива.И така до следващата седмица...Нещо не го разбирам това.Социалните са за претрепване в този случай-какви точно доказателства са чакали да се появят.Ужасна история, горките деца-дано да са успели по някакъв начин да превъзмогнат травмата. Praynig

# 14
  • Мнения: 78
Какво може да се каже....глобализациа и изолация . Много е жалко и все по -често се случва хора да изперкат в големите градове. Всъщност може и да не съм права  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт