Ягодка - обсъждане на продукти 4

  • 10 914
  • 309
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 13 512
Монда, този на Клиник синияTurnaround Concentrate Visible Skin Renewer, за който те питах вчера.Ти каза, че ти е лек на теб и си ползваш кремчето.
Лосиона, да, помислих си спрея за лице и си  викам" а какво пък и е сега спрей-вода за лице"? Ама да ти кажа- крема си е по-хубав...съветвам те ако имаш нужда от такъв продукт- вземи си  крема,не лосиона.

# 121
Преди няколко часа /към 4-5 часа някъде/ в спешъла имаше  и крем  на Клиник - Сити не знам какво си с хубав фактор - 16 долара, а вече го няма!!!  #Cussing out

Не мога да повярвам, че може веднага нещо да свърши толкова бързо.

# 122
  • Мнения: 13 512
е,този си е заслужавал- Сити блок- 50ти фактор си го лупих за 50 лева преди месес от магазина.

# 123
  • Мнения: 14 486
и аз не го вярвах това но след като вчера спиралата на клиник high definition се появи за по малко от час вече вярвам че всичко е възможно. лошото е че при поръчките през фема няма как да поръчаш толкова бързо и да "хванеш" продукта

# 124
  • Мнения: 13 512
е,този си е заслужавал- Сити блок- 50ти фактор си го лупих за 50 лева преди месес от магазина.
излъгах.... усъмних се като го написах и станах да проверя. Имам UV-Response Face SPF 50.Но пробвах и тестери на Super City Block Oil-Free Daily Face Protector SPF 25 и също ми харесаха.

# 125
  • Мнения: 13 512
Илиана Можеш да пробваш и http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=52153&goChar=C.Аз не съм го ползвала, но имайкипредвид,че кремът е много хубав,предполагам,че и коректорът ще е добър.А и е доста по-евтин. Аз бих се доверила /ако имаш хал за проба-грешка,де/...

# 126
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236

Да, и аз се интересувам от същия сет. Има ли някой впечатления?

# 127
  • Мнения: 2 152
Предполагам, че за този Сити блок говорите
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=30631&goChar=C
Изглежда супер, но е 15 фактор и пише, че е идеален за основа за грим.Определено ще го поръчам
Монда, а защо пишеш за лосиона Търнароунд - ако имам нужда..Нали не е за застаряваща кожа, а просто нещо като подхранване, допълнително след 3-та стъпка.Гледам обаче че няма крема, а само лосиона и маска Търнароунд

# 128
  • Мнения: 13 512

Да, и аз се интересувам от същия сет. Има ли някой впечатления?
това е сет  за суха кожа към нормална /по-скоро суха/.Нямам впечатления

# 129
  • Русе
  • Мнения: 343
най-хубавият,който съм ползвала е Radiant Touch на ив-Сен Лоран.
Благодаря!  bouquet

П.П: Честит празник на всички!

# 130
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187

Да, и аз се интересувам от същия сет. Има ли някой впечатления?

Ето отделно за всеки продукт:
Hydra Gentle Cream Cleanser  : пише, че е с овес. Подходящ за почистване на суха и чувствителна кожа
Perpetual Moisture : пак за суха, хидратиращ крем
това за устните : за сухи устни с фактор 15
а другия крем май е нощен

Някой ползвал ли е бяла козметика на Елизабет Арден изобщо? Имат сетове на много добри цени в момента. Серията Ceramide за каква възраст е подходяща? Ето това ми хвана окото : http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=52333&goChar=E

Оффтопик: Аз пък съм се чудила ако си пуснеш поръчка за нещо, преведеш парите на фема и тоя продукт вземе, че свърши тогава ... Понякога се случва забавяне на преводите.
Ето това си е сериозно предимстово на поръчката директно от сайта... Поръчваш на момента и не изпускаш добрите оферти.

# 131
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ееее не! Докато пишех горното съобщение, сета на Е.Арден беше 44$, след 5 минути стана 66$  !!

# 132
  • Мнения: 13 512
Оффтопик: Аз пък съм се чудила ако си пуснеш поръчка за нещо, преведеш парите на фема и тоя продукт вземе, че свърши тогава ... Понякога се случва забавяне на преводите.
Ето това си е сериозно предимстово на поръчката директно от сайта... Поръчваш на момента и не изпускаш добрите оферти.

Abe da ti kava s blokiani 1000 dolara za 20 дни- хич не ми беше изгодно:-)
пак нямаш гаранция,че като го поръчаш - ще го има след половин час- докато ти отговорят. А обикновенно пускаш запитване и те ти казват кога ще го имат..

# 133
  • Мнения: 13 512
Ееее не! Докато пишех горното съобщение, сета на Е.Арден беше 44$, след 5 минути стана 66$  !!
56 е в момента

# 134
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
Ееее не! Докато пишех горното съобщение, сета на Е.Арден беше 44$, след 5 минути стана 66$  !!
56 е в момента

Не, не аз имах предвид  този със серамидите, ама няма да се учудя ако след малко и той е 56$  Close

Общи условия

Активация на акаунт