Ягодка - обсъждане на продукти 4

  • 10 932
  • 309
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 13 512
това е с кредитна карта, да.Ако нямаш- предполагам,че ще можеш да се договориш с Фема нещо

# 196
  • София
  • Мнения: 971
Я да се консуелтирам аз с компетентните...
Какво щ препоръчате за суха, тънка, светла и срявнително често зачервяващо се кожа?

Говоря за бяла козметика. На 26 съм, нямам бръчки още...

Като клас да не е над Клиник. В един магазин ми посъветваха да намеря нещо по-щадящо от 1 тип на Клиник.

Очаквам предложения....

# 197
  • Мнения: 13 512
Я да се консуелтирам аз с компетентните...
Какво щ препоръчате за суха, тънка, светла и срявнително често зачервяващо се кожа?

Говоря за бяла козметика. На 26 съм, нямам бръчки още...

Като клас да не е над Клиник. В един магазин ми посъветваха да намеря нещо по-щадящо от 1 тип на Клиник.

Очаквам предложения....
по-щадящо от тип едно е Mild серията  на клник. Сапум,лосион и ДДМЛ- лосион за суха кожа.

# 198
  • София
  • Мнения: 971
А нещо друго освен Клиник?

# 199
  • Мнения: 13 512
Ами не ми казваш какво търсиш, от какво има нужда кожата ти....това на клиник е само почистваща серия. При това и за често  зчервяваща се кожа...може би трябва да се консултираш с дерматолог- от какво се зачервява кожата, за да избягваш такива  съставки в продуките.

# 200
  • София
  • Мнения: 847
Да ви дам малко обратна връзка за новия All About Eyes Rich на Клиник - доста плътен крем, направо твърд. За съжаление и от него получавам загравяне на кожата около очите и усещането не е особено приятно. Същото като с Идеалиста... Явно понеже имат противостареещи съставки или и аз не знам... Та, пробвайте преди да купувате продуктите.

# 201
  • Мнения: 14 489
в крайна сметка излиза че клиник е най-добрата козметика нали?
 аз също така съм чела но бих помолила монда да разкаже нещо повече, много хора казват че кожата им драстично се е променила към по-добро след ползването им но и че е ако я спреш нищо друго не ти дейсва така добре. кое им е толкова революционното?
не ме разбирайте погрешно - аз също смятам да я ползвам /ако естествено не ми направят някакъв проблем малките опаковки от сетовете които поръчах/ но какво е обяснението че е толкова добра?

# 202
  • Мнения: 13 512
Не,не...със сигурност ийма и по-добра козмеетика от Клиник. Но от дългогодишния си опит  съм се спряла на тях  и Ести , защото само те  дават бърз видим ефект...верно- със сигурност е химия, но също така съм убедена и че предразположена към преждевременно стареене кожа не се повлиява от зехтин,мед,лайка или карамелени бонбони. Клиник се разработва изцяло  от дерматолози. Мож би е верно и че като  спреш тази козметика, нищо друго не ти пасва така добре. имам приятелка ,която от години ползваше клиник, но по някакво стечение на обстоятелствата дойде момент, в който  не можеше да си го позволи...ами наистина си пролича...

# 203
  • Мнения: 13 512
Да ви дам малко обратна връзка за новия All About Eyes Rich на Клиник - доста плътен крем, направо твърд. За съжаление и от него получавам загравяне на кожата около очите и усещането не е особено приятно. Същото като с Идеалиста... Явно понеже имат противостареещи съставки или и аз не знам... Та, пробвайте преди да купувате продуктите.
Да, задължително трябва да се пробва преди да се купува каквото и да било. при тези двата продукта- няма противостареещи  съставки, може би от друго идва при теб този ефект, но така или иначе - не бива да го  има. Аз съм го ползвала 5-6 години/за стария говоря/, както и моите приятелки....никакви проблеми. препоръчах го на приятелка на сестра ми и тя след 2 месеца  получи непоносимост  към него- започна чак да и се лющи кожата под очите. строго персонално е...аз за себе си съм стигнала до продуктите ,които ми действат след много проби-грешки, след няма да казвам колко пари ,хвърлени на вятъра, защото имаше и време,когато тестери  почти не даваха...но поне  след толкова години ограничих диапазона до 2-3 марки за лице,1-2 за тяло и по 1-2 за make up и общо взето- почти не се интересувам оот новостите на останалите марки. No towa sym go postignala  -o]e wednyv go kazwam- s opit-neopit..

# 204
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Интересно е, това за паренето, щипането при употреба на някои от продуктите на Клиник. Аз също усещам леко парене  като се мажа с концентрата Рипеър. А нормално ли е да е така?

# 205
  • Мнения: 13 512
Интересно е, това за паренето, щипането при употреба на някои от продуктите на Клиник. Аз също усещам леко парене  като се мажа с концентрата Рипеър. А нормално ли е да е така?
Ползваш ли трите стъпки? след тях ли го слагаш? Не би трябвало да чувстваш никакъв дискомфорт при кремовете и серумите. Аз съм получавала такова парене  и щипане от  околоочен на Ланком.

# 206
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Момичета съвсем ме запалихте с тази ягодка  Flutter

Може ли да ми посъветвате за крем за лице - ако може с "избистрящ ефект" или избелващ  Peace

Иначе кожата ми е нормална, ежедневно е хидратирам и тонизирам!

# 207
  • Мнения: 13 512
Тотал търнараунд на Клиник-крем.
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26848&goChar=C

# 208
  • Русе
  • Мнения: 343
Някой да има впечатления от тази пудра на Ести http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=282&goChar= … ;LineId=6257#6257
Благодаря предварително!

И още.... този околоочен на Клиник? http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=13204&goChar=C

# 209
  • Мнения: 13 512
аз съм ползвала околоочния и ...не ми харесва. нито е превантивен като All about eyes, нито  върши нещо,както repairwear или на ести  серума....никаква работа е /според мен/. Ако някой е пробвал и другите на Клиник и този му е  допаднал най-много- да си каже...

Общи условия

Активация на акаунт