Ягодка - обсъждане на продукти 4

  • 10 894
  • 309
  •   1
Отговори
# 210
  • Русе
  • Мнения: 343
Благодаря ти! А repairwear може ли да се ползва като превантивен, или е по-скоро за вече изявени линии?

# 211
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601

Благодаря ти, monda  Hug

Добре звучи, но се притеснявам, че май не е много за моята възраст - 29 вече  Wink

# 212
  • Мнения: 13 512
Благодаря ти, monda  Hug
Добре звучи, но се притеснявам, че май не е много за моята възраст - 29 вече  Wink
Аз го ползвам на 39. той "обновява " кожата...изкарва новите клетки по-бързо на повърхността и по този начин " избистря"
Благодаря ти! А repairwear може ли да се ползва като превантивен, или е по-скоро за вече изявени линии?
не, не е превантивен, но не е и за дълбоки бръчки...по-скоро за първи прояви. Аз нямам бръчки, но съм на 39 и се предполага,че вече  ще се появят, а All about eyes opredeleno вече ми е "лек" //и за мен това е следващата стъпка.

# 213
  • Мнения: 2 152
Илияна, ти ка си взе продуктите?От пощата или ти ги доставиха до мястото на живеене.Аз незнам при мен как ще е и се чудя
А за следващия път ще си поръчам All about eyes  и сити блок за слънце

# 214
  • Русе
  • Мнения: 343
не, не е превантивен, но не е и за дълбоки бръчки...по-скоро за първи прояви. Аз нямам бръчки, но съм на 39 и се предполага,че вече  ще се появят, а All about eyes opredeleno вече ми е "лек" //и за мен това е следващата стъпка.
Благодаряя!
Май ще изчакам да видя като поползвам All about eyes как ще ми се отрази, и тогава..ако има нужда - да добавям друг.

П.П: Поръчките ми вече са в България  newsm44. Дали мога да ги очаквам утре в Русе?

# 215
  • Мнения: 2 152
Пепе, кажи когато ги получип и за колко време е станало всичко
Аз ги поръчах в понеделник и едва днес са напуснали Хонг Конг Tired

# 216
  • Мнения: 13 512
Май ще изчакам да видя като поползвам All about eyes как ще ми се отрази, и тогава..ако има нужда - да добавям друг.
не добавяш, а сменяш!

# 217
  • Мнения: 6 615
Илияна, ти ка си взе продуктите?От пощата или ти ги доставиха до мястото на живеене.Аз незнам при мен как ще е и се чудя
А за следващия път ще си поръчам All about eyes  и сити блок за слънце
Когато нямам възможност да ида до ОББ да внеса паричките си поръчвам с наложен платеж и ми пристигат по Спиди у дома.Иначе ги получавам в пощата пращат ми извистие ,но последния път пощаджийката предложи да ми  носи сладките колетчета с лилава панделка до вкъщи и аз естествено не отказах Laughing pepe най-вероятно утре ще си ги получиш.
Пристигат за от 7 до 10 дена.
Ако видите ,че колета е отварян си проверете дали не липсва нещо вътре има опис на продуктите.
кръц кръц  опиши с две думи сити блок за какво е!!! baby_neutral

# 218
  • Мнения: 2 152
Илиянка мерси за инфото.С тези малки деца ще е по-добре с наложен платеж, ама като не съм знаела.С количката с триста зора в ОББ, сега пък и до пощата ще трябва.А в нашия блок от 16 етажа как са разбити всички пощенски кутии,аз даже незнам нашата къде е...Ужас.Ще звъня до пощата да питам

Илияна, ами сити блок е предпазващ крем против слънце, пише че е идеална основа за грим. Мисля, че фактор 15 е добре-нито голям, нито малък
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=30631&goChar=C

# 219
  • Русе
  • Мнения: 343
не добавяш, а сменяш!
Аз мислех, че е за овлажняване и добре по принцип да се ползва, а другото - според нуждите. Пак Благодаря!
Кръц-кръц на 09.02. преведох парите на Фема, на 10.02 бяха тръгнали за България. Що така бавно при теб...
Аз току що пратих нова поръчка, ще видя как ще е.
А ти през Фема или с кредитна карта поръчваш?

# 220
  • София
  • Мнения: 4 966
Добре,а как разбирате кога поръчката е тръгнала за България и кога е пристигнала тук?

# 221
  • Мнения: 2 152
Исайкова, проследяваме я Mr. Green
Като си поръчаш с Фема или Елегантна  и те ти препращат по пощата тяхното потвърждение за стоката.От там ти дават номера на твоятя поръчка, вписваш номера в сайта на ягодка и ти излиза друга страница, какво става с пратката ти
Пепе, аз съм с Фема, мислех с Елегантна, но после реших Фема, понеце всички от там си поръчват и да не сбъркам нещо

# 222
  • Мнения: 6 615
сити блок става за дневен нали?След овлажнителя да се слага?
Сетих, се за 8 март сигурно също ще има намаления дано да са по-интересни от сегашните.

# 223
  • София
  • Мнения: 4 966
кръц кръц ,Благодаря ти за разяснението:)Не го знаех-до този момент!  bouquet

# 224
  • София
  • Мнения: 480
Ох, и аз се чудя за този сити блок. Ако се реша да го взема ще е с фактор 30, че е на Special Purchase
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=35505&CatgId=19

Общи условия

Активация на акаунт