Бебешки колички

  • 3 000
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Знае ли някой дали в България се произвеждат бебешки колички?

# 1
  • Мнения: 1 640
Доколкото знам-не.Доста съм ходила по дет.магазини,разглеждала съм колички,колелета,столчета/за кола и за хранене/и т.н.,но не съм виждала на бълг.производител.
  Като се замисля,какво толкова сложно има в производството на бебешки возила и аксесоари,че нито един предприемчив бълг.производител не се е сетил да почне такъв бизнес?!Или има спънки...

# 2
  • Мнения: 73
Абе, той се е сетил, ама ще мине време. WinkЗа сега само проучваме.

# 3
  • Мнения: 4 451
Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing

# 4
  • Мнения: 2 663
Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing

Дай да я видим де

# 5
  • Мнения: 1 640
И аз това казвам-дай да я видим тази интересната количка.Сега ни възбуди любопитството!Давай снимки насам!Този скейтборд/условно казано/ издържа ли мами, понапращяли с килограмчетата си?! И тази, на сестра ти количката ,каква е,прилича ли на моделите на някои от известните вече фирми,колко струва,откъде я взехте?Хайде,сега разказвай,моля!

# 6
  • Мнения: 5 299
Произвеждат се! На сестра ми количката е българска, но трябва да я питам каква е марката. А видяхте ли новата ексцентрична количка на български дизайнер? Тук си я произвеждат. Изглежда доста добре, но странното е, че отзад, зад задните гуми има нещо като скейборд. Както си буташ количката, можеш и ти да се возиш. Laughing
Az съм виждала такава платформа на колички в Испания. Тя е за по-голямо дете.

# 7
  • Мнения: 1 544
И на мен ми стана интересно. моля те пусни снимки да я видиме тази количка с платворма.

# 8
  • Мнения: 533
Едно време съм чувала,че имало 2 цвята бълг.количти и това Е!Дайте да видим сега какво са сътворили.Аз като гледам тези по улиците ,с които разхождат бебетата все китайски боклуци ми се виждат,рядко нещо да ти грабне окото.

# 9
ами толкова много колички има и все хубави защо му е на българина да се открива колелото
съгласете се че фирми като джордани чико инглезина а може би и още други и мат години години история зад гърба си

# 10
  • Мнения: 10 983
Количките Мони не бяха ли български?  newsm78

# 11
  • Мнения: 1 640
ами толкова много колички има и все хубави защо му е на българина да се открива колелото
съгласете се че фирми като джордани чико инглезина а може би и още други и мат години години история зад гърба си
Мама Веси Stop,недей така,за всеки има място под слънцето.И за всяка стока си има купувач,т.е.целева потребителска група ще се намери и за бълг.производство колички.Аз бих купила бълг.количка за детето си,стига да е удобна,многофункционална,красива и по-евтина от другите/вносните/.Но дори и да не е по-евтина,но да отговаря на изискванията ми,пак ще я купя!

# 12
  • Мнения: 4 428
И аз бих предпочела българска качествена количка пред вносна  Peace

Мони е фирма-вносител, не производител. Те внасят китайски стоки и им слагат тяхната марка.

# 13
  • Мнения: 533
не ги зная тези колички Мони,на пазара вярно че има многообразие, ама моля ви вижте и цените(на качествените)под 1000лв.няма.Аз лично си реших въпроса и ще ми донесат количката от САЩ,не защото е по-близко и ми е по-лесно,но там количка със стол за кола е 150-200$-те какво по-бедни ли са от нас?

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Имам количка на Мони-модел Симона-китайска е.Бебо е на 3 месеца-засега е добре,но е малко тежичка май,иначе цените им са добри на Мони.

Общи условия

Активация на акаунт