Крем против торбички и бръчки едновременo?

  • 8 097
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Внася се в България, и се намира в магазините за масова козметика, където можеш да купиш L'Oreal, Nivea, Garnier. Цената на дневния и нощния крем е по 7 лв., при това с качествена опаковка. Много кофти съм смачкала българския етикет с данни на дистрибутора и не се чете, но ако искаш ще го видя в магазина - Бургаска фирма е

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Внася се в България, и се намира в магазините за масова козметика, където можеш да купиш L'Oreal, Nivea, Garnier. Цената на дневния и нощния крем е по 7 лв., при това с качествена опаковка. Много кофти съм смачкала българския етикет с данни на дистрибутора и не се чете, но ако искаш ще го видя в магазина - Бургаска фирма е
Ще ти бъда благодарна.

# 17
  • Мнения: 13 512
Монда, трябва и ТУК да те направят модератор! Peace
А,не- тук е лудница...благодаря, добре ми е там- на спокойствие. Wink

# 18
  • Мнения: 9
Вносител на Eveline laboratories е Фирма "Еврос" ЕООД гр. Бургас

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Вносител на Eveline laboratories е Фирма "Еврос" ЕООД гр. Бургас
Благодаря за информацията!

# 20
  • Мнения: 1 280
Ninnia,  веднага изтичах да си взема нещо на Евелин....взех си едно крем4е,което много странно го няма никъде в саита им....с Ботокс ефект,дневен. Пише ,че е NEW,и сега се чудя...може ли да не им е обновен сайта,или това,което правят за износ  /аз съм в USA/, да е в други опаковки? Не мога да кажа за сега нищо,4е в4ера го купих, но ако ти имаш по-дълги наблюденив за тази козметика,разкажи нещо пове4е..видим ефект? /нали все това искаме от козметиката.../ Но кремчето мирише много приятно-само това за сега мога да кажа..

# 21
  • Мнения: 9
Изненадана съм, че полска фирма за козметика е откриваема и в САЩ! Сигурна ли си , че е същата компания, а не друга със същото заглавие? А да ти кажа честно аз наистина съм доволна от тях - ползвам Q10 серията - дневен, нощен и околоочен.Естествено, че не правят чудеса, но са чудесни. Кожата ми се успокои след употребата на Eucerin Q10 серията, от която изобщо не съм доволна - не стига че мирише на свинска мас, ами и ми докара това зачервяване и свръх омазняване, че не знаех какво да правя... А, не съм с мазна кожа...При полската козметика пак е срещу първите бръчки, пак е Q10 и витамини, но нямам проблеми. Стои перфектно под фон дьо тен 12 часа без да изпадам в яростен сърбеж и лъскавина. нямам тъмни кръгове под очите, кожата е стегната и гладка, без пъпчица, без петънце Grinning А иначе напълно възможно е сайта им да не е толкова актуален към момента. Световно известните козметични концерни често са в такива издънки, та какво да говорим за по-малко популярните...Пиши дали си доволна! Надявам се , че дал

# 22
  • Мнения: 630
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=55548&goChar=L
Ех - да беше 150лв. Дано поне има ефект, защото съм се отчаяла на тема торбички. Вече съм го поръчала, но след десетина дена ще споделя дали има някакъв ефект.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 738
Ninnia,намерих съвсем случайно козметиката на Евелин,но този въпросния крем за околоочен контур с Q10 го нямаше в момента,но няма значение,ще почакам.Важното е,че го открих.Прочетох тук във форума и за един друг крем за очи на Виши/стика/,мисля да си взема и него и да видим какво ще стане.

Общи условия

Активация на акаунт