Азис и Китаеца по бтв в момента

  • 2 303
  • 38
  •   1
Отговори
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
в момента Азис и Китаеца са гости на тази сутрин.

# 1
  • Мнения: 11 003
Сега започна Sunglasses 
Темата е "Кой ще бъде бащата на детето на Азис" hahaha

# 2
  • Мнения: 15 619
Отвратителноооооооооооо!
Добре, че не гледам и детето не е в къщи.
Обаче доста други деца ще го гледат, предполагам.
Кой ги мисли тия глупости в БТВ?!?!?!?!?!

# 3
  • Мнения: 516
Макар че чат-пат слушам някои от песните му в момента ми идва да му изпера един та свят да му се завие, пък и на тоя Китаеца- ужасно е да ги дават по ТВ и то сутрин #2gunfire

# 4
  • Мнения: 452
Бе страшно се лигави тоя Азис бе Sick Едно време го харесвах, ама сега като ги гледам са ми направо отвратителни.

# 5
  • Мнения: 4 473
И какво като ги дават сутрин по телевизията? Thinking На който му бъркат в здравето - свободен е да не гледа.

# 6
  • Мнения: 235
Нещо което не знаема казаха ли?Имаме ли новина?

# 7
  • Мнения: 15 619
 Да ги пускат вечер, когато децата спят.

# 8
  • Мнения: 4 473
Защо? Да не би да правят нещо неморално в ефир? Айде стига с т`ва плюене, не ви ли писна...
Човекът хубаво си го каза, че 6 г не слиза от устата на хората пък кой каквото ще да прави/говори.

# 9
  • Мнения: 4 473
Нещо което не знаема казаха ли?Имаме ли новина?

Това е като да питаш `Колко свърши мача?` в 15-тата минута.

# 10
  • някъде там
  • Мнения: 1 465
Защо? Да не би да правят нещо неморално в ефир? Айде стига с т`ва плюене, не ви ли писна...
Човекът хубаво си го каза, че 6 г не слиза от устата на хората пък кой каквото ще да прави/говори.

Абсолютно подкрепям Peace Харесва ми какъв е непукис bowuu

# 11
  • Мнения: 805
Много е сладък тоя смешник  Laughing
Представям си атмосферата, която създава около себе си. И съм сигурна, че не позира. Гледах го веднъж в някаква скрита камера. Лигльо си е.

# 12
  • Мнения: 7 430
Защо? Да не би да правят нещо неморално в ефир? Айде стига с т`ва плюене, не ви ли писна...
Човекът хубаво си го каза, че 6 г не слиза от устата на хората пък кой каквото ще да прави/говори.

Абсолютно подкрепям Peace Харесва ми какъв е непукис bowuu

И мен това ме кефи - че е непукИСТ Sunglasses
А смея да кажа, че съм го виждала и няма грам лигльоВщина в него, когато не го снимат Peace

# 13
  • Мнения: 1 533
Много ми бяха сладки Grinning

# 14
Азис събирал мръстните чорапи на Китаеца из цялата къща  Mr. Green - ето го чара на семейния живот!

Общи условия

Активация на акаунт