Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 19 170
  • 291
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 546
Вчера спаначена супичка и дояждане на гъбките  днес май ще сме на яйца... Grinning

# 31
  • Мнения: 311
Вчера спанак с гъби и ориз-май масово готвим този зеленчук,днес-пържени картофки със сирене и чеснов сос.За десерт палачинки.

# 32
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Леща и свински пържолки.

# 33
  • Мнения: 1 436
Снощи - кюфтета с бял сос, днес - наденица с леща.

# 34
  • Мнения: 4 370
закуска - макарони
обяд - за мен - картофените кюфтета от вчера но им направих и заливка от размачкано сирене Дунавия, кисело мляко, пресен лук и босилек + кисели краставички
за мъжа, че днес се пребра да обядва - ароматни кюфтенца по рецепта на Марабу + кисели краставички
вечеря - за мен - салата от домати , краставици, пресен лук, зелени маслини и сирене
за мъжа - той е на вечеря с транспортния министър.

# 35
  • Мнения: 261
За обяд - свинско с кисело зеле
За вечеря - дояждахме боба от вчера.

Последна редакция: вт, 13 фев 2007, 22:00 от Gerssy

# 36
  • Мнения: 843
   Мъжът ми се прибира всеки обед...и това  ми е  помощ, защото храни щерката.Simple Smile))  Пък и си е до мен.
 днес... чомлек кебап със сърца.    Вкуснооо..поне моят мъж го обожава това ястие. Манджичка... Simple Smile
    Направих тортата на СНЕЖИ/ лАТ./ направих и сърце. Много е лесна е вкусна.  И  украсяването зависи от вашите фантазиии.    Пък и дечковците...  поне моето , почти 2- годишно детенце... може да я хапва. Позволявам.. знам какво има там.

# 37
  • Мнения: 7 914
тази вечер на бърза баница с хляб по форумска рецепта + леки добавки от мен Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 35 929
Спагети и пилешка супа

# 39
  • Мнения: 1 446
Закуска - принцеси с кашкавал
Обяд от вчера спанак с ориз и пил. месо
За вечеря ще готву картофи със свинско на фурна и пил. супа

# 40
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Снощи- спагети болонезе.
Днес- боб с наденички.

# 41
  • Мнения: 1 104
Снощи направих един зелен боб и с малко туршийка за салата спретнахме вечерята. А днес ще приготвя пилешки хапки със задушени зеленчуци и сметанов сос. Нали е Св. Валентин, та ще опитам да зарадвам съпруга. Задължително ще пийнем и винце да почетем Трифон Зарезан.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 679
Вчера пиле със зеле, хайвер и зелен боб с картофи. Днес на обяд ще се дояжда, а за вечеря умувам още  newsm78

# 43
  • Мнения: 1 352
Вчера - пилешка супа.
Днес - картофени кюфтета и гарнитурата съм я замислила задушено броколи с някакъв сос.

# 44
  • Мнения: 1 906
Вчера:
Кашкавала на скара и наденички (пак на скара). Туршия. Бутерки със сирене.
Днес:
Маслини и пушено сирене с гъби. Салата от моркови с орехи. Пържено филе от Налим с картофки на пара задушени в масло. Десерт май няма да има  Embarassed, защото времето няма да ми стигне.
И естествено вино за двойния празник.

Общи условия

Активация на акаунт