Казанлък

  • 1 368
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 865
Дами, пускам отделна тема, за да не задръствам голямата, а и тази спокойно може да бъде изтрита след седмица.

В събота пристигат мои близки приятели - чужденци, които имат две осиновени деца. Едното е от дома в Казанлък и иска да го види. За другото не знам от кой дом е, а и то казва, че не е готово да се върне там.

Та вероятно и аз ще пътувам с тях до Казанлък. Какви са ни контактите там? Мога ли с нещо да съм полезна по време на пътуването? Разбрах, че някаква чужда фондация работи с тях, но още проучвам коя е.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Дами, пускам отделна тема, за да не задръствам голямата, а и тази спокойно може да бъде изтрита след седмица.

В събота пристигат мои близки приятели - чужденци, които имат две осиновени деца. Едното е от дома в Казанлък и иска да го види. За другото не знам от кой дом е, а и то казва, че не е готово да се върне там.

Та вероятно и аз ще пътувам с тях до Казанлък. Какви са ни контактите там? Мога ли с нещо да съм полезна по време на пътуването? Разбрах, че някаква чужда фондация работи с тях, но още проучвам коя е.


Яни,в Казанлък има ПУ,няма дом.Има бебешки в Бузовград,две ДДМУИ по селата и домове за големи в Ст.Загора.

Ако ми кажеш къде ще ходите ще ти дам багаж за там Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
сега ме вкара в мисли Thinking
ПУ означава ли, че децата все пак могат да бъдат осиновени? детето, което те взеха, беше сравнително голямо (не бебе), с някакъв проблем newsm78 как не помня...беше преди десетина години и оттогава за детето говорим като за всяко нормално дете, без да ровим в миналото. довечера ще ги разпитам и ще кажа къде точно отиваме и колко място евентуално ще имаме.

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
сега ме вкара в мисли Thinking
ПУ означава ли, че децата все пак могат да бъдат осиновени? детето, което те взеха, беше сравнително голямо (не бебе), с някакъв проблем newsm78 как не помня...беше преди десетина години и оттогава за детето говорим като за всяко нормално дете, без да ровим в миналото. довечера ще ги разпитам и ще кажа къде точно отиваме и колко място евентуално ще имаме.


Яни,в Помощните у4илища децата са с родители.Няма как да го осиновят от ПУ............Може преди години да е имало там дом,а сега не,не знам newsm78
Пиши като знаеш пове4е Hug

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
и аз така мислех за помощните училища. снощи им написах подробно обяснение и много въпроси, в неделя ще се видя и с едни мисионери, които живяха няколко години в казанлък и познават домовете в района.
междувременно се опитвам да издействам поне един ден отпуска, за да отида на място.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
и аз така мислех за помощните училища. снощи им написах подробно обяснение и много въпроси, в неделя ще се видя и с едни мисионери, които живяха няколко години в казанлък и познават домовете в района.
междувременно се опитвам да издействам поне един ден отпуска, за да отида на място.

ок,ако имаш инфо-казвай Hug
в района сега са тези,които ти написах.......В Бузовргад е бебешкият,пове4ето са по селата Close

# 6
  • Мнения: 1 770
В помощните училища има и деца без родители, които могат да бъдат осиновени, ако имат отказ. Към училището има и пансион, където живеят децата. "Родителските" живеят там само в учебно време и ако не са от определения град, другите целогодишно. Възрастта на децата е от 1 клас нагоре.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 865
изяснихме се, че детето всъщност е от Бузовград и те вече са във връзка с директора. нашето пътуване е малко висящо, защото никой не дава отпуски по никое време. ако тръгнем, непременно ще напълним колата с каквото трябва.

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
изяснихме се, че детето всъщност е от Бузовград и те вече са във връзка с директора. нашето пътуване е малко висящо, защото никой не дава отпуски по никое време. ако тръгнем, непременно ще напълним колата с каквото трябва.

е,айде де........Ало,шефовете на Яни Praynig Praynig Praynig

Иве,в кои помощни има сираци?В ПУ Перник няма newsm78Ходят си само по празници и ваканции,ина4е са там.

# 9
  • Мнения: 1 770
Роси - в Роман, в Хаджи Димитър... и двете са помощни училища...

# 10
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси - в Роман, в Хаджи Димитър... и двете са помощни училища...

ок Ив4е Hug

# 11
  • Мнения: 1 770
Simple Smile Разбрахма са. Може да делкаме темата вече май, а?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт