Наш'то малко валентинче ще е МАЙско животинче

  • 12 580
  • 285
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 533
Добро утро и от мен!Уж пих вчера една глътка,ама явно на ЧоВЕЧко му хареса и в 6.00 като по часовник ме събуди. Малко ми е тъжно,че мин.година на Св.Валентин бяхме във Виена,ама... Станах,изкъпах се ,сготвих,че и на детето сандвичи направих(това не се е случвало никога).Е ,с триста зора и го напъхах в чантата,ама да ви кажа то сигурно вече е срамно да се носят сандвичи в у-ще.Аз съм преподавала на какви ли не деца(определено с гол.финансови възможности) от цял свят и като отворят кутийките с прясно нарязани на лентички зеленчуци и плодове и ДРАГО да ти стане.А една майка даже поставяще вІу кутията бележка"Добър,апетит СЛЪНЧИЦЕ!Желая ти приятен ден!" и винаги пишеше колко го обича.Още си ги пазя някои от бележките.Вярно ,че са по-малки ,а моето диваненце е ПУБЕР,ама...
Добре дошла rozalina!

# 31
  • Мнения: 96
Здравейте момичета,
уфф днес едвам едвам се надигнах от леглото , с йабето се бутаме от два дни мноооого здраво.
Иначе какво да ви кажа,освен киселините, които ме мъчат от време на време, всичко друго е оки. Юрнала съм се по магазинчета да гледам и набелязвам, но няма да купувам нищо:)))

Хайде да бачкаме пък после пак

# 32
  • Мнения: 3 089
за киселините ми казаха един трик - лешници. ако щете вярвайте, на мен ми помага.

# 33
  • Мнения: 121
Добро утро и от мен. Привет на новите майчета Grinning
Passion  поздравления за темата Grinning
Вчера и аз хапнах пийнах малко после порядъчна доза киселини  Grinning ама какво да се прави.
За киселините питах моята д-рка тя ми препоръча сода за хляб (знам че е вредно) само в краен случай когато работата  много зле Sick. Аз пия газирана вода мисля че ми помага ама може и да си внушавам Grinning Ще пробвам и с лешници обаче печени или сурови Grinning
Малката вече е на градина и аз днес ще се помотая навън времето е много приятно.
Лек ден на всички

# 34
добро утро момичета.понеже сьм нова и не сьм много в час,искам да ви попитам дали има тема за килограмите,които качваме през бременноста. preggo

# 35
  • Мнения: 36
Добро утро,  Flutter
Благодаря ви за пожеланията мили майчета! Снощи наистина изкарахме много приятно само дето на мен зверски ми се доспа и дадох зор да си ходим рано-рано. Мъжа ми милия хич не му се тръгваше, искаше да си пийва с тъста Wink, ама ми вика айде че след малко ще удариш главата в масата както ти се спи хи-хи. Незнам това спане хич не ми стига напоследък, и аз страдам от киселини вечер и е ад, не мога да заспя, сутрин пък не мога да стана. Ходя като сомномбул по цял и се прозявам и яко ме мързи. Абе въобще фул екстри. Напоследък и трудно издържам на работа да седя по цял ден на бюро до 18ч #Crazy ще ми се поне към 4ч да си тръгвам, ама кво да направя....Знам че ако говоря с шефа няма да има проблем, но не ми е удобно и стискам зъби. Нямам много работа даже напротив, но пак се прибирам яко уморена и се чудя кое по-напред да захвана в нас. Сигурно ако си седях вкъщи пак щях да мрънкам че няма какво да правя и да се побърквам от скука. Затова незнам кое вече е по-добре. Може би хем да си ангажиран в голяма част от деня, хем да имаш време за себе си, за къщата, за мъжа. Или повече разнобразие, щото мен това ежедневие май ме дразни. Като дойде уикенда пък се чудим кво да правим за да се разнообразим и от много чудене и мрънкане понякога пак не ми се ходи никъде и си оставам вкъщи да си почивам. Ох незнам, нещо все съм недоволна напоследък, явно и хормоните нещо бушуват.
Стига съм се оплаквала, я разкежете как изкарахте снощи, имаше ли романтични вечери?

# 36
  • Мнения: 625
И ние сноще много се смяхме LaughingБяхме с приятели в нас, ядох много и пих 20гр ракия и една чаша вино и много се замаях  Crazy хихи загубила съм си тренинга hahaha
Момичета, някоя от вас носи ли тия подддържащи колани за бременни? Или някакви специални корсети гледам сега има в Данет? Питам за да знам удобни ли са? Thinking

# 37
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте в този хубав слънчев ден  Simple Smile Снощи писах пожелания за празника, но форума се скапа нещо и не успях да ги публикувам. Както и да е, явно сте си изкарали страхотно и без моите пожелания  Wink
Ние си бяхме вкъщи снощи, хапнахме, пийнахме по чаша вино.
Mylene, и аз се чувствам много уморена вечер след работа. Снощи дремнахме с милото 1 час преди вечеря. После се чувствах значитлено по-добре - даже си измих косата в 10 и я суших до към 11. Така че днес поне прическата ми е хубава  Flutter
Хайде, приятен ден на всички, аз се захващам за работа, че ако знаете какво ме чака.... #Crazy

# 38
  • Мнения: 832
привет и от мен, снощи си бюме в къщи на вечеря със свещи и лалета (обожавам ги) С детенце правихме окраса от валентинки, много и малки сърчица и тя се забавлява много. после и пуснахме DVD а ние продължихме с чаша вино и сирена...Няма да ви кажа как ми се доспа от една чаша вино...иначе работата пак ме гони и заминавам командировка, ще съм на линия чак в неделя...
успех майски майчета...

# 39
  • Мнения: 96
уфф писах писах и се изтри, ужас...
исках да кажа на милен да не се притеснява да пита шефа си затова да си тръгва по рано....много добре идва да ти кажа. Аз съм така, но на мен шефа ми го предложи сам, защото не иска да излизам в болничен и да ме няма хич дълго време.... Но се чувствам по - добре лато си тръгна два часа по - рано....примерно, когато нямам неотложна работа разбира се:)))
Така че давай смело и питай

# 40
  • София
  • Мнения: 1 402
Честито на новодошлите мами   bouquet

Снощи ние имахме гости, та аз готвих като се върнах от работа ...... много хубаво си изкарахме ..само дето аз накрая заспивах ..откровенно си затварях очите  Laughing

Мацки ..бе много ми се стяга корема ..пия Магне Б 6 ма не помага

# 41
  • Мнения: 456
Здравейте!

Преди малко се връщаме от преглед и бебКА е много добре!  Heart Eyes Вече е почти 900гр. а мама е +9  Blush

Докторката видя пола. Момиченце еееее  baby_neutral Joy Heart Eyes
Passion, моля те да ми сложиш розово щъркелче на първата сраница.  Flutter

Лек ден на всички, че нас ни чака работа а сме толкова разсеяни....
  Mr. Green

# 42


Мацки ..бе много ми се стяга корема ..пия Магне Б 6 ма не помага
[/quote]
 Peace
Galya S, и аз сам така от 4-тия месец. Нали нямаш болки? До колкото знам до 10-12 контракции на ден/безболезнени/ не са опасни.

# 43
  • Мнения: 7 914
elph

честитаааааа розова новина  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 96
Честито момиченце ЕЛФ:)))) МНого хубава новинка:))

Общи условия

Активация на акаунт