Внимавайте къде застраховате колите си!

  • 8 444
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Да споделя с вас некоректното отношение на застрахователна компания "Армеец", където колата ми е застрахована - Пърно каско + Гражданска отговорност. От няколко години съм им клиент и се плащам полиците, асега когато се наложи да ми изплатят един стоп два месеца ме мотаят и накрая ми отказаха. Сега ще пия една студена вода и при първа възможност се махам от тях.

# 1
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
ами защо сте се застраховали там, те са известни, че не плащат, всички го знаят. супер доволна съм от Виктория1 и двете ни коли са там, няма никакви проблеми! Peace

# 2
  • Мнения: 1 113
Преди две години катастрофирахме, бяхме техни клиенти и не сме имали никакви проблеми, изплатиха ни всичко. Не знам защо при вас така се е получило.

# 3
  • Мнения: 4 053
Бул инс-това е компанията,която плаща всички щети thumbsup

# 4
  • Мнения: 1 520
Моята е застрахована в Бул Инс.

Досега два пъти ми се налага да им ползвам услугите. Първият път след дълги крамоли я изплатиха, но дето се вика - отщя ми се.

Сега още ги чакам. Разбиха ми ключалките по Нова година. И като отидох там на оглед, този, който попълва и гледа колите ми вика "Това не е от един път, нали знаете?". Погледнах го тъпо и му казах "Ако мислите, че на Нова година съм седяла да си ръчкам ключалките, за да ви я докарам сега колата - ок, не е от един път." Подобни констатации ме хвърлят в смях, най-малкото. Защото, ок, може и да има някой да си прави измами някакви за да цоца от тях пари, ама все си мисля че нямам такъв вид.

Ще взема днес да звънна даже, че вече ми мина месеца за чакане.

Незнам, ама като се замисля - където отида да си уреждам някакви неща за колата все ме вземат за балама.

# 5
  • Мнения: 689
А за Лев инс някой нещо да сподели?

# 6
  • София
  • Мнения: 1 320
Дълги години бяхме към БУЛ инс и не мога да ги похваля особено.... На няколко пъти имахме щети и сме чакали по 40 дни да излезнат някакви решения, пък после незнам си какво. Айде, няма нужда! Имам познати, които работят там и всъщност те ме отказаха да продължа да си застраховам там колата. В момента сме в Лев инс и съм доволна. Плащат щетите бързо. Последния път за 8 работни дни ни изплатиха щетата, та дори и отгоре!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Не мога да не се включа в тази тема. В никакъв случай не се прецаквайте да ви отстраняват щети в т.нар оторизиран сервиз на Витоша в Пловдив - казва се Краси или нещо такова. Първо бавят ремонта ужасно много и второ, оставят си ръцете. Аз смятам да подам жалба директно във Витоша, защото тези от сервиза ми скъсаха нервите. Ако някой има опит с такива жалби, моля да го сподели, може и на лични.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 530
mama МаСа, имаш ли протокол за случая при който е счупен стопа?

# 9
  • Русе
  • Мнения: 511
И на нас и двете ни коли са в Бул инс и смея да твърдя, че са наистина най-сериозната компания! Особено, ако колата е по-нова (над 10 г.) и каското е валутно, плащат всичко до стотинка по фактура от магазина, от който сте закупили частите.

# 10
  • Мнения: 5 647
ами защо сте се застраховали там, те са известни, че не плащат, всички го знаят. супер доволна съм от Виктория1 и двете ни коли са там, няма никакви проблеми! Peace

Странно, аз не съм с такова впечатление за Армеец.

# 11
  • Мнения: 5 622
Виктория, определено!  Wink

# 12
  • Мнения: 4 668
Когато взехме едната кола , предишният собственик я беше застраховал в Армеец . Така се случи , че аз одрасках бронята , а имаше и пукнат стоп ( така я взехме ) . Платиха ни веднага и двете щети и то добра сума . Учудвам се , че при вас е станало така  Rolling Eyes
Сега сме в Бул инс ... доволна съм от тях , от много години застраховаме там колите .

# 13
  • Мнения: 5 393
И аз съм много доволна от Армеец.
Бул Инс няма да коментирам... Sick

# 14

Общи условия

Активация на акаунт