Препоръчайте ми матрак, моля...

  • 4 179
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 315
Мили мами и дами, предстои ми нанасяне в нов апартамент и почти всичко сме накупили, с изключение на едно, но много важно нещо- МАТРАК за спалнята.
Моля ви да ми препоръчате такъв, какъвто сте използвали и сте доволни. На пазара има голямо разнообразие от марки и цени, но предпочитам да се доверя на вас да ми помогнете.
Благодаря в аванс!!!  bouquet

# 1
  • Мнения: 118
nie si kupihme penolatex  - bulgarski na biala rusensko; za razmeri 160 x 200 cenata mu be6e kum 400lv, 8 ortopedi4ni zoni, 18 sm viso4ina... prosto prikazka! Rodihme se s nego! Imat sklad v Sofia niakude v Lagera, to4nia adres ne go znam. Gore6to go preporu4vam ako imate leglo s podmatra4na ramka, za6toto penolatexa triabva da di6a, nie sme bez takava, ta ni se nalaga da go obru6tame pone vednuzh na 2 sedmici za da ne muhliasva kalufa. 4isto nov izlu4va6e dosta silna mirizma, no sled 2 sedmici be6e ve4e OK.

# 2
  • София
  • Мнения: 341
От 8 месеца използваме матрак на Magniflex и сме много доволни. Ето тук можеш да разгледаш различните модели: http://matrax.bg/

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние сме с Тед-Фаворит S в целия апартамент.Доволни сме-две години ги ползваме.Цената за спалня беше около 500 лв.

# 4
  • Мнения: 11 003
От 1 година сме с ТЕД, 165 х 190  Peace

# 5
  • Мнения: 5 790
И ние сме с Тед почти 3 години. Засега нямам никакви оплаквания.

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ние сме с Happy Dreams,никакви забележки. Peace

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 207
ние за 1,5 сменихме два матрака на тед голям боклук излезе защото аз имам разместени прешлени на гръбнака и уж е ортопедичен а пък сутрин като стана всичко ме боли даже и аз сега проучвам какъв матрак да си вземем мъжа ми като стане и той сутринта му иде да изхвърли матрака през терасата #2gunfire, една позната е с магнифлекс (незнам дали го пиша правилно) много е доволна опънах се 2-3 пъти в тях действа ми добре newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 6 268
А може ли да кажете къде могат да се намерят (и видят на живо) матраците магнифлекс? И каква им е ориентировъчно цената?

# 9
  • Мнения: 2 381
Ние сме с ТЕД, но не сме доволни.Започна да скърца.Не препоръчвам.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 423
От една година сме с ТЕД и все още нямаме оплаквания  Peace Но съм чула, че Магнифлекс са много добри  Peace

# 11
  • Мнения: 742
http://nanny-bg.com/

Биская   164/190 идеален е newsm10

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
След внимателно проучване на мнения от хора, ползващи различни матраци аз лично се спрях на Магнифлекс. Преди 2 седмици поръчах такъв, модел Merino (двулицев, със зимна страна 100% мериносова вълна и лятна- с памучно покритие) за бъдещата ни спалня. За размер 160/195 ми излезе 730 лв. (тъй като този рамер се води нестандартен и се прави по индивидуална поръчка). Ето тук можеш да видиш цени за различните модели и размери.


Майка ми си взеха преди 3 години Тед и изобщо не са доволни. Сега ще ги махат и също ще си вземат Магнифлекс.
Успех в избора!  Peace

# 13
# 14
  • Мнения: 8 917
Не се сещам за марката, но е кокос с дунапрен. Доволни сме Peace

Общи условия

Активация на акаунт