Какво трябва да направя???

  • 1 091
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 043
Успех и дано скоро се похвалиш с едно здраво и сладко бебче Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 368
Не се притеснявай. Аз също преносих осем дни. В деня на термина ходих да слушат тоновете на бебо. Той честно казано се чувстваше отлично в корема и не искаше да излиза изобщо. И така си ходех цяла седмица на слушане на тонове, без да показвам никаква даже и начална родова дейност, и на осмия ден казаха докторите да отивам с багажа. И аз отидох без никакви болки, но като ме прегледаха се оказа че съм с 4 см. разкритие и ме приеха. От там нататък няма да разказвам.  Simple Smile Пожелавам ти леко и безпроблемно раждане и много скорошно гушкане с малкото бебче.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 069
Эдравейте мами Simple Smile остават ми 4 дни до термина , но на бебчо маи не му се иэлиза ,но ще видим .Въпросът ми е ако не  родя  до термина какво трябва да направя, нямам уговорка с никои лекар -да отида в болницата която съм иэбрала, да чакам ли  newsm78 Моля дяйте ми съвет???

Когато и да тръгне да се ражда бебо, просто си взимаш багажа и отиваш в болницата която си избрала.
Искам да добавя, че ако започне преносване се правят всеки ден запис на тоновете на бебо в ЖК.

Общи условия

Активация на акаунт