Предложение за албум

  • 36 602
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 895
Момичета,
пишете никовете си, когато качвате снимки Laughing Виждам, че има раздвижване, но нека майките на Руми и Дани от Варна и на Коко и Ники да редактират снимките (при отварянето на снимката в дясно от нея излиза надпис edit, от който става корекцията на данните) и да напишат никовете си, че да не гадаем кои дечица, на кого са Wink

# 46
  • Мнения: 983
Идеята е страхотна. И аз изпратих снимки на джи- мейла. И доколкото разбрах, после можем сами да си добавяме още?

# 47
  • ... при вятъра и вълните
  • Мнения: 207
ОК- приемам забележката- сега ще си ги редактирам

# 48
  • София
  • Мнения: 415
Може ли и за мен координати на албума  Grinning ?

# 49
  • Мнения: 34
Момичета,пратих ги на мейла на модератора.
Казвам се Поликсения.

# 50
  • Мнения: 60
Момичета здравейте ще ми пратите ли и на мен координатните на това албумче? Praynig Бих искала и аз да се включа smile3508 благодаря ви предварително

# 51
Още една страхотна идея!

Ако не е късно, може ли и ние да се включим. На кого мога да изпратя снимки на моите сладури? Какво трябва да направя за да мога да имам достъп до този албум? Мерси

# 52
  • Софето
  • Мнения: 618
Къде може да разгледаме албумите?

# 53
  • Мнения: 1 895
Къде може да разгледаме албумите?

На лични при мен FlutterСпоред подкупа давам достъп Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 7 803
Къде може да разгледаме албумите?

На лични при мен FlutterСпоред подкупа давам достъп Twisted Evil
сега поне е ясно, що много хора липсват  Joy

# 55
  • Мнения: 1 895
Дъмпер, скромна съм, честна дума Mr. Green Ама много срамежлиФ народ се навъдил ! Дори се сещам се за една мама, на която дадох юзър и парола преди известно време и още не се е наканила да качи поне една снимка Crossing Arms Да имаш идея, на какво се дължи Mr. Green

# 56
  • космополитно
  • Мнения: 941
Къде може да разгледаме албумите?

Според подкупа давам достъп Twisted Evil
[/quote]

Привет! Аз... хм съм външна- приемете като гост! Заинтригувахте ме с идеята за албум при възникването й! Тя беше съпроводена с лоша за мен вест- албумът ще е "засекретен". В себе си се примирих с Вашето решение; нещо повече -дори го приветствах: Аз самата имам съпротиви към публикуване на снимки в нет-а още повече пък- на деца... Но пък имам интерес към близнашката тема! Вероятно защото прабаба ми, на кооято съм кръстена е имала три двойки близнаци и аз израстнах с надеждата-очакване, че на мен ми се "пада"-през поколение да имам близнаци (поне една двойка)! Но не би! За мен съдбата ми имала специален сценарий!...

Та за подкуп съм склонна да дам! Hug Срещу него бих могла да  се радвам на толкова беззъби усмивки и светещи очички-звездички на квадрат или дори на куб... Но не настоявам- както се усетите и почувствате към този интерес "отвън!...

Имах шанса да разгледам гобленарския албум от подписа на Дъмпер. Мога ли и как да получа легенда на някое от малките детски гобленчета? Грабна ме оня с патето с четка за зъби!
желая много здраве в домовете Ви и радостни преживявания с децата Ви!    bouquet

# 57
  • Мнения: 7 803
Double with Cream, на чист мързел се дължи  Embarassed взимам си бележка
Venecias, ще ти ги пратя на имейл  Hug

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Здравейте! Днес и ние изпратихме снимки за албумчето! Поздрави на всички ! Kissing Heart

# 59
  • София
  • Мнения: 415
И аз още не съм качила  Embarassed Embarassed. Обещавам скоро да сложа.

Общи условия

Активация на акаунт