мога ли да напълнея от....

  • 4 194
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 525
Аз от дъвките огладнявам

# 16
  • Мнения: 1 813
Аз от дъвките огладнявам
И аз. Но мислех,че си внушавам  newsm78

# 17
  • Мнения: 2 897
Яж зеле. Подува стомаха, ама пък и много засища. Нарязваш си на ситно една зелка в купа и бум в хладилника - като ти се додъвче ядеш от нея. И едно кило зеле да изядеш като калории не е ужасно много - колкото 40 грама семки. Не знам какви са цените на репичките сега, но като са евтини - пълниш си пликове с изчистени репички и ги ядеш като семки. Или пък ръбаш моркови.

# 18
  • Мнения: 7 723
......от както не пуша къщата ми свети,има винаги манджа,че и гладя все по често,...... ще се пробвам с друго Confused

Ела да ми излъскаш тавите  Mr. Green

# 19
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Можеш, ами. Всички ядки са много калорични, пък и когато са печени и с много сол, започваш да пиеш много течности. Може и вода да задържаш.
Диетолозите твърдят, че само суровите ядки са полезни и то в малки количества.

# 20
  • Мнения: 6 958
Аз от дъвките огладнявам
И аз. Но мислех,че си внушавам  newsm78

На мене дъвките ми помагат да не ям  Peace Особено чрез дъвченето на дъвка изобщо не ми се прияжда сладко (аз и с тази цел я дъвча) newsm78 Но на всеки действа по различен начин  #Crazy

# 21
  • Мнения: 1 813
Аз от дъвките огладнявам
И аз. Но мислех,че си внушавам  newsm78

На мене дъвките ми помагат да не ям  Peace Особено чрез дъвченето на дъвка изобщо не ми се прияжда сладко (аз и с тази цел я дъвча) newsm78 Но на всеки действа по различен начин  #Crazy
На мен направо почва да ми стърже стомаха от глад  Shocked
Можеби има значение дъвките? Аз само орбит дъвча  newsm78

# 22
  • Мнения: 6 958
Аз от дъвките огладнявам
И аз. Но мислех,че си внушавам  newsm78
На мене дъвките ми помагат да не ям  Peace Особено чрез дъвченето на дъвка изобщо не ми се прияжда сладко (аз и с тази цел я дъвча) newsm78 Но на всеки действа по различен начин  #Crazy
На мен направо почва да ми стърже стомаха от глад  Shocked
Можеби има значение дъвките? Аз само орбит дъвча  newsm78

Аз също дъвча Орбит  #Crazy Но определено прияде ли ми се нещо след 19 часа, за да не прибягвам до храна, особено сладко пия вода и дъвча дъвка... Принципно дъвката ме е спасила от доста нощни прегрешения  Praynig Но е истина, че се огладнява от нея, поне повечето хора твърдят това  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 053
......от както не пуша къщата ми свети,има винаги манджа,че и гладя все по често,...... ще се пробвам с друго Confused

Ела да ми излъскаш тавите  Mr. Green

ок,къде си?
приготвяй ми дъвките чее  smokeuu 

# 24
  • Мнения: 2 907
Първо - не мисля, че от семки може да се напълнее чак толкова и второ - слънчогледовото семе е изключително полезно! Яж си спокойно, някъде другаде си прегрешила според мен  Wink

# 25
  • Мнения: 4 053
Първо - не мисля, че от семки може да се напълнее чак толкова и второ - слънчогледовото семе е изключително полезно! Яж си спокойно, някъде другаде си прегрешила според мен  Wink

и са на кой да вярвам  Thinking
4 кила са си факт Crazy

# 26
  • Мнения: 2 907
Мони, когато човек спре да пуши, целият метаболизъм започва да функционира по друг начин. Знаеш, че всяка изпушена цигара гори калории, освен това знаем за ефектите на цигара + кафе и т.н. Когато спреш цигарите, организмът се намира в шок и си иска отровата. Както и някакъв заместител. Затова и се препоръчва спорт или поне активно движение при спиране на цигарите, а не толкова диета. Някъде бях чела, че трябвало и много чист въздух, той подсилвал метаболизма.

Аз съм в същата ситуация. Реших да не пуша толкова. От две седмици не съм пушила, но и аз напълнях, незнам колко, но усещам подувания, не мога да ходя до тоалетна както преди, изобщо не ми е конфортно, а уж съм на зелева супа  Cry

# 27
  • София, център
  • Мнения: 3 455
От семките - на дали. По скоро от спирането на цигарите - по горе са ти обяснили!

Но по-добре непушеща, от колкото с 2-3 кила от горе!

Ето, аз например, не мога да ги спра!

# 28
  • Мнения: 2 040
И аз мисля че от спирането на цигарите е започнало пълнеенето ..
Иначе аз от семки, ябълки и дъвки, огладнявам неописуемо .. направо ми изстъргват корема  Laughing

# 29
  • around the world, where the heart belongs
  • Мнения: 1 187
От семки се напълнява! ( ела ме виж и ще се убедиш  Mr. Green ). А пък доколкото знам от дъвките се огладнява, защото докато ги дъвчеш се отделят киселини в стомаха и той почва да стърже и да си мислиш, че си гладен.... Аз лично не мисля, че те са решение на проблема.

По-добре е да дъвчеш някаква друга по- лека храна , а не семки. Аз отказах цигарите преди 5 месеца, но не ми се е налагало да се залъгвам с храна( сигурно щото и преди си ядях доста  Mr. Green ). Но семки обичам страшно много, като краста са... Как се отказват ли? - ами просто не си ги купувам , щото няма спиране...
Сега сериозно - тея бонбони Солано, аз от тях си вземам по един като ми се дояде нещо. Имат вкус на млечен карамел.

Общи условия

Активация на акаунт